Forum Forum finansoweKonta

Czy orientuja sie Panstwo czy da sie zalozyc konto w Polsce bez osobistego przyjazdu?

Czy orientuja sie Panstwo czy da sie zalozyc konto w Polsce bez osobistego przyjazdu?

ktos-taki / 87.198.56.* / 2010-07-10 16:08
Witam, potrzebuje zalozyc konto bankowe, najzwyklejsze ROR czy jak to sie teraz nazywa, ale pracuje w Irlandii. Nie planuje w najblizszych 6 mscach przyjazdu do Polski, a konto potrzebuje miec dzialajace w ciagu miesiaca najlepiej. Czy jest taka mozliwosc, czy jest jakis bank co mi wysle dokumenty do podpisania do Irlandii czy jedyna opcja to przyjazd do Polski? Dzieki za informacje.
Wyświetlaj:
jomallllla / 62.111.226.* / 2010-07-13 10:10
Potwierdzam wypowiedź poprzednika i polecam mBank. To chyba jedyny bank tak uniwersalny pod tym względem i jedyny W PEŁNI internetowy działający na polskim rynku.
I nie słuchaj tych bzdur o open finance bo miałem z nimi wiele do czynienia i naprawdę nie da się tam nic załatwić przez telefon a szczególnie założenia konta bankowego. Ktoś chyba próbuje reklame im tanim kosztem zrobić, może jakiś znudzony pracownik...
H Szatkowski / 2010-07-10 18:08
Jest. Jest to m-bank. Otwarcie oczywiście przez internet, umowa do podpisu jest wysyłana za granicę.
Dwa warunki;
* musisz posiadać polski dokument tożsamości (np. dowód osobisty lub paszport)
* musisz być na stałe zameldowany w Polsce
jml13060 / 148.81.189.* / 2010-07-13 10:43
Mam polskie obywatelstwo (obok amerykanskiego), przeterminowany polski paszport i "stary" dowod osobisty, nie mam stałego meldunku w Polsce bo na stale mieszkam w USA. Mam w Polsce swoje mieszkanie. Chcialbym miec rachunek w polskim banku. Nie moge ? Czy moglbym zalozyc wspolny z bratem rachunek w polskim banku. Brat ma polski meldunek i wazny polski dokument tozsamosci. Tez nie moge ?

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: