Forum Forum finansoweKredyty

Czy poleciłby ktoś z Was pożyczki Prowident? Jeśli tak to dla czego?

Czy poleciłby ktoś z Was pożyczki Prowident? Jeśli tak to dla czego?

Follow me on Twitter / 2013-06-09 12:40
Prowident nigdy nie budziła zaufania ale teraz kiedy jest tych parabanków tak dużo okazauje się, że lwia ich część ma jeszcze gorszą opinię o #Prowident'cie.

Pytanie jak w temacie.
Wyświetlaj:
koliderpro2 / 95.48.157.* / 2013-06-10 08:55
Czasem banki odmawiają nam udzielenia kredytu gotówkowego. Najczęściej jest to związane z naszą nie najlepszą historią kredytową i często powoduje frustrację u osób, które sądziły, że nic na sumieniu nie mają. Jak zatem wziąć kredyt, omijając sprawdzanie w BIK?
dolinku.pl/art109
brałam13 / 178.36.114.* / 2013-06-10 07:46
Poleciłabym Provident komuś, kto na prawdę szybko potrzebuje gotówki. Nie potrzeba zaświadczeń, umowę podpisuje się w domu. Pożyczka z obsługą domową wiąże się z wysokimi kosztami. Jednak można wybrać opcję przelew. Wtedy kwota do spłaty jest mniejsza. Ta opcja jest chyba dostępna od kwoty pożyczki 1000 zł. Sama brałam pożyczkę w tej firmie dwa razy. Trafiłam na bardzo sympatyczną panią. Pożyczkę można spłacić szybciej. Można się dogadać jeśli jest problem ze spłatą. Odradzam jedynie pożyczanie mniejszych kwot, bo z obsługą domową spłaca się prawie dwa razy tyle, ile wyniosła kwota pożyczona. Nie ma ukrytych kosztów. W umowie są zawarte wszystkie kwoty, prowizje i od razu wiadomo za co się płaci. Na stronie internetowej można sobie wyliczyć raty.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: