Forum Forum inwestycyjneFundusze

Czy to dobry pomysł?

Czy to dobry pomysł?

xeron / 83.16.174.* / 2007-02-06 22:13
mam 60ytys wolnych srodków, które chce zainwestować w fundusze akcji. czekam na korekte i wtedy wchodzę - ale czy dobrze rozkładam pieniążki : po 20tys na kazdy z niestepujących : aig akcji, unikorona akcje oraz legg mason akcji? czy polecacie inne fudusze?
Wyświetlaj:
jertom / 2007-02-13 19:49 / portfel / Bywalec forum
pozbyłbym się unikorony pod uwagę i ewentualne zakupy ing ,arkę i pioniera akcji polskich który chyba sie obudził w tym roku
małpa@małpa / 83.16.174.* / 2007-02-08 13:43
Korekta chyba sie zaczęła wiec udanych zakupów życze!
froniK / 2007-02-06 22:58
kilka m-cy temu zainwestowałem w te fundusze - wybrałem je spośród dostępnych w mbanku i jestem zadowolony, choć dziś pozbyłem się unikorony - zamienię ją na leg mason. LM przyniósł mi do tej pory o prawie 2% więcej zysku od unikorony i był bardziej stabilny.
:) / 83.6.132.* / 2007-02-11 16:54
standardowo trzeba dorzucic arke akcyjna liczby nie klamia naprawde dobrze daje rade:).co do czekania na korekte hmmmm posiadasz wiedze ktora pomoze ci przewidziec ruchy na tydzien wprzod?ja bym wrzucal nie zastanawial sie a nastepn raz spojrzalbym za rok ile przyroslo:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy