Forum Forum prawnePracy

czy wart o walczyc z pracodawcą

czy wart o walczyc z pracodawcą

gosim / 2008-01-20 02:31
a ja latam po sądach i musze udawaniac bylemu pracodacy ze mnie oszukał, wiele tych oszustw mialem na papierze, jako efekt nieznajmomosci KP. Ale co ja moge taki robol, przed biurokratyczna machiną - sad, pip. to ja -musze udowadniac, ze jestem oszukany, ze na moim garbie stac szefa na luksusy, i miolionowe obroty a mnie na bolący kregosłup. Jestem zażenowany tym , co mozne ten kto ma kase. Sad mi mowi, ze powinienem sie cieszyc z tysiaca pare zł ugody i nie musi wcale respektowac postanowien Sadu Najwyższego- to po cóz są te uchwały SN - produkawane zatem na pusto??, w pipie nie dopatruja sie powazniejszych wykroczen i odsyłaja mnie do prokuratora, czy musze przynosisc na tacy urzednikowi , gdzie zostaly naruszone prawa pracownika a zostaly !! dostaje swiadectwo pracy po 2 latach od pracodawcy a kontrola nie widzi powazniejszych uchybien. Daleko nam do prawdy, KP to pusty dekalog tylko nie wiem dla kogo?/ dobrze choc ze poczytam o zwiazkach zawodowych w Danii, czy Norwegi i moge pomarzyc
Wyświetlaj:
Olenka / 2008-01-28 16:32
Ja chce tylko powiedziec ze PIP to jedna wielka kpina,ja pracuje u prawdziwego psychopaty u tyrana przez 30/31 dni od pol roku bez przerwy,kazdego dnia slysze wyzwiska jestem(inne pracownice rowniez)ponizana i upokarzana,niewytrzymalam odezwalam sie do pracodawcy w taki sam sposob jak On do mnie i za to grozi mi nagana. Moj pracodawca ma swoj kodeks pracy i zaden PIP nic mu nic niezrobi czuje sie bezkarny a ja ani inne pracownice niemamy juz sily walczyc.
dss / 83.21.69.* / 2008-01-28 18:24
nagraj to i idz do sadu
tg / 62.179.50.* / 2008-01-31 22:46
Albo zgłoś to jako materiał do programu "UWAGA"...

Najnowsze wpisy