Forum Forum finansoweInne

czy warto kupować walutę w kantorach internetowych?

czy warto kupować walutę w kantorach internetowych?

Pawcio 29 / 2012-08-09 14:10
Za niedługo będę musiał wymienić walutę a dokładnie złotówki na euro, problem w tym że w katorach w moim mieście są strasznie dziwne ceny... powiedzcie mi czy naprawde wato kupowac walituę w kantorach internetowych? Czy jest to bezpoecznie?
Wyświetlaj:
janek_007 / 85.221.147.* / 2019-07-31 16:41
Też korzystam z kantoru internetowego i jestem zadowolony. Kilka miesięcy temu przerzuciłem się na kantor Pomarańczarnia i bardzo polecam!
denzelo / 37.30.36.* / 2019-07-25 19:51
Moim zdaniem warto jak się znajdzie pewny kantor. My wymieniamy w Pluskantorze i zadowolona jestem z tranzakcji
Sov23 / 37.248.153.* / 2019-02-27 21:15
Cenniki w kantorach stacjonarnych nazwałbym po imieniu- nie dziwne a najzwyczajniej niekorzystne. Wystarczy zresztą porównać z kursami w kantorze internetowym. Masz więc już odpowiedź na pytanie-oczywiście że lepiej korzystać z kantoru online. Zobacz gieldawalut.com, kursy wręcz znakomite, a obsługa bardzo prosta.
Herbaciany / 5.172.237.* / 2019-02-11 21:24
Na pewno nie mam wątpliwości co do bezpieczeństwa transakcji w Pluskantor.pl, bankowe standardy w tym zakresie a nawet więcej bo jest jeszcze coś takiego jak indywidualny tytuł przelewu, służący bezbłędnemu księgowaniu pieniędzy.
primeri / 178.183.72.* / 2018-12-06 13:30
Nie ma się nawet nad czym zastanawiać. Online jest najtaniej i najwygodniej. Jeśli chodzi o konkretny kantor to polecam Ci Amronet. Sam tam wymieniam już od dość dawna i nigdy nie miałem żadnych problemów, wręcz przeciwnie - zawsze wszystko jest ok.
riannet / 31.0.121.* / 2018-12-06 01:03
Zdecydowanie e-kantory są najlepszymi miejscami do wymiany walut. Porównaj cennik stacjonarnego kantoru z kursami na gieldawalut.com, widać od razu sporą różnicę, ich kursu niewiele się różnią od rynkowych. Kupujesz walutę po prostu tanio, w pełni uczciwie, a możesz też wybrać formę społecznościową, wtedy o kursie Ty sam decydujesz.
kotfeliks / 31.0.123.* / 2018-11-18 17:37
2 x tak:) Warto i jest to bezpieczne. Poza tym dużo wygodniejsze niż chodzenie po kantorach na mieście. Pluskantor.pl jest nawet czynny przez całą dobę, a więc nie musisz się martwić tym, że o danej porze nie masz czasu albo dostępu do internetu- przewalutowanie zrealizujesz w każdej chwili i więcej niż parę minut Ci ono nie zajmie.
Modek / 31.179.219.* / 2018-11-14 09:44
Oczywiście, że warto. Dziś kantory internetowe (oczywiście te najbardziej znane, takie jak Cinkciarz.pl) są tak samo zabezpieczone, jak bankowość elektroniczna. Nie ma się o co bać. A kursy jednak znacznie lepsze niż w kantorach stacjonarnych.
szaryczlowiek / 31.0.121.* / 2018-11-12 22:53
Nie mam wątpliwości co do tego że kantor internetowy będzie najlepszą z możliwych opcji. Zobacz może kursy na gieldawalut.com, na stronie masz też kalkulator walut,którym wyliczysz dokładnie rezultat twojej transakcji. No i wygoda, to kolejna sprawa ktora przemawia za bezgotówkowym przewalutowaniem.
wollia / 178.183.72.* / 2018-11-07 12:07
Warto, tylko trzeba wybrać dobry kantor i bezpieczny. Sprawdź sobie oferte na Pluskantor. Ja tam wymieniałam przed wakacjami i mieli najlepsze ceny, no i mają stronę łatwą w obsłudze, co dla mnie też było istotne.
mekondo / 212.96.244.* / 2018-06-15 08:25
Zdecydowanie warto. W Waluteo mam spread poniżej grosza - to dobre warunki, tym bardziej że cenę waluty zawsze dają mi niską. Pod tym względem akurat zaszły zdecydowane zmiany na plus - przelewy są darmowe. Zdecydowanie wolę wymieniać walutę w sieci. Wygoda.
Kasia713 / 83.16.197.* / 2018-05-30 12:46
bezpieczne szybkie z naprawdę dobrym kursem dodatkowo np w Nordiqa.com masz rabat na start
Frraanek / 92.55.216.* / 2015-04-22 15:47
Warto kupować w dobrych kantorach internetowych

Bardzo dobrą ofertę ma www.KantorEkspert.pl - porównaj kursy. Ja u nich wymieniam od dłuższego czasu.
Adam922 / 67.213.212.* / 2014-04-09 14:13
Warto bynajmniej dla wygody chociaż finansowo też jest lepiej. Na poparcie moich słów, mogę powiedzieć że w jednym z takich kantorów spłacam kredyt walutowy(polecam zapoznać się z oferta kantoronlin.pl)
Bogdan685 / 178.43.189.* / 2012-11-29 13:59
Jasne że warto! kantory internetowe mają niższe koszty:P dlatego jest lepsza oferta:) jest ich pełno na rynku:) osobiscie polecam FritzExchange. sprawdzony i solidny, z niskimi spreadami do tego kantor:)
jacek B / 2014-04-14 12:23
tak! jesli sa nadzorowani przez urzad finansowy!:

Firmia dzialąjąca w sektorze przelewów międzynarodowych i wymiany walut.
 
Działamy jako instytucja nadzorowana i regulowana przez Urząd Finansowy FCA w wielkiej Brytanii. Działamy w sektorze B2B w całej Uni Europejskiej. Naszymi Klientami są także firmy jak i osoby fizyczne.
 
 
Swapforex.com umożliwia przedsiębiorstwom i indywidualnym osobom , wymianę i przelewy każdej waluty na bazie realnego kursu rynkowego, a nie na bazie kursu bankowego.
 
Chcesz zaoszczędzić do 5 % wartości wymiany przelewając pieniądze za granicą?
 
Kursy walut w Banku lub w firmie pośredniczącej są zazwyczaj znacznie wyższe od realnego kursu rynkowego, Różnica może wynosić od 2 do 7% , a to oznacza, że tracisz przy wymianie a także dodatkowo płacisz za opłaty przelewowe. 
 
Rozwiązanie to: Swapforex.com
 
Swapforex.com to międzynarodowy internetowy rynek wymiany i przelewów, gdzie firmy i osoby prywatne mogą wymieniać lub przelewać waluty bezpośrednio między sobc, bez prowizji banków. Oznacza to osiągnięcie znacznie lepszych kursów walut niż by uzyskać od Banku poprzez wymianę na bazie obecnych cen hurtowych.
 
Jesteśmy rynkiem realnego kursu rynkowego, jak giełda . Dlatego oferujemy usługę całkowicie transparentną, pomijając tzw: "spready", które są ze szkodą dla klientów.
 
Istnieją znaczne korzyści, które można osiągnąć za pomocą Swapforex :
 
 Pozwalamy naszym klientom ominąć Banki i możliwość wymiany walut po rzeczywistych kursach międzybankowych
 
 Klienci zaoszczędzają znacząco wymieniając waluty po najlepszych kursach wymiany w czasie rzeczywistym
 
 Istnieje tylko jedna transparentna opłata w wysokości 0,5% za transakcję
 
 Podlegamy regulacji postępowania Urzędu Finansowego ( FCA ) w Wielkiej Brytanii w ramach dyrektywy o usługach płatniczych 2009 (PSD )
 
 Jesteśmy zarejestrowani w HMRC pod Anti -Money Regulamin Prania Brudnych Pieniędzy 2007
 
 Oferujemy 100% przejrzystości
 
 Brak ukrytych kosztów - tylko jedna opłata  za wymianę 0,5%. Przelewy w EU za darmo
 
Pozwalamy także abyś sam ustalił swój kurs wymiany.
Rajski ptak / 2012-11-29 15:22
W zasadzie kantor internetowy stał się jedyną opcją, przynajmniej dla mnie, gdzie kupuje obce waluty, zarówno Euro , jaki Franki , czy tez Funty i dolary. Innej opcji jak na razie nie widze.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy