Forum Forum dla firmZakładanie firmy

czy warto postawić na własny biznes pomimo tylu przeciwieństw?

czy warto postawić na własny biznes pomimo tylu przeciwieństw?

Ewelina J. / 2011-04-27 13:41
Witam!! Ostatnio się zastanawiałam jak to jest z własnym biznesem. Słyszałam dużo od znajomych że wiąże się to z ciągłym użeraniem sie z urzędnikami, coraz to nowymi kosztami, oraz wysokimi podatkami... czy według was opłaca się założyc własny biznes?
Wyświetlaj:
Drwal01 / 2011-04-27 15:20 / Bywalec forum
Jak najbardziej!! Tylko trzeba mieć dobrze rozplanowane działanie i dobry pomysł na firmę!!
feremi_stek / 46.113.102.* / 2011-04-28 12:06
to że trzeba to wszystko dobrze zaplanować to jedno. równie ważne jest zastanowienie się czy ruszanie z jakimś biznesem w danej okolicy ma sens. już parę razy ktoś koło mnie zaczynał jakiś interes, a po kilku miesiącach się zwijał. nie przeprowadza się analiz rynku i potem niestety trzeba zwijać swoją firmę. przykre to ale prawdziwe. a do tego kampania reklamowa. wiele firm myśli, że sama obecność na rynku to wszystko. sam mam reklamę w panoramie firm i z niej mam kilkadziesiąt procent przejść na stronę, do tego zrobiłem sobie stronę internetowa i to w głównej mierze te dwie rzeczy decydują o mojej widoczności. na klientów nie narzekam. ale od razu na początku założyłem określone kwoty na reklamę. i się opłacało, bo efekty widzę na bieżąco.
radekszpak / 2011-04-28 11:11
Jak ktoś rzuca hasło o zarobku bez wychodzenia z domu, to na pewno nie.Własny biznes to ciężka praca i spora odpowiedzialność. Tyle się teraz mówi o aniołach biznesu, kolejnych startupowcach, że trzeba jakoś przebić się przez całe sito konkurencyjnych firm i im później decydujemy się tym trudniej. Wiele nowych form promocji daje radę jak programy partnerskie. Trzeba się trochę nagłówkować. Obiecująco wygląda ostatnia oferta programu w ramach euro tax https://ssl.afiliant.com/wydawcy/rejestracja-landing/euro-tax
Prawdopodobnie tego typu "gratisów" będzie na rynku coraz więcej. Co do spraw urzędowych wiele się nie zmieniło i nadal stos papierów do wypełnienia. Taki kraj! Powodzenia

Najnowsze wpisy