Forum Forum inwestycyjneFundusze

czy wchodzić teraz w f. akcyjne ?

czy wchodzić teraz w f. akcyjne ?

lolek_23 / 83.143.140.* / 2007-08-23 17:54
mam pytanie. mam ok 35tys zł. 10k na ing stabilnego wzrostu., 15k na arce gotowkowym, 10k w gotowce. Do gotowkowego arki zrobiłem konwersję ze stabilnego jakieś 3 miechy temu, bo czułem, że coś się wydarzy tylko nie wiedziałem kiedy.

wczoraj ostre odbicie do góry, ale jak patrze na USA to możliwe, że znowu jakieś spadki moga być. czy warto już teraz wejść w arkę akcji ??? np. z 10k, a jak gielda jeszcze trochę spadnie to dorzucić kolejne 15k ??? bo ja teraz bym dał zlecenie do bym jednostki po jutrzejszej cenie, a jutro myślę, że będą spadki :)
Wyświetlaj:
wania24 / 2007-08-24 20:01 / portfel
Powiem jedno, intuicja, i jeszcze raz intuicja, mnie odradzano w dołku konwersji, ja nie posłuchałem i dużo zyskałem :-))
KoP / 2007-08-24 19:56 / Bywalec forum
a kto to wie, co się może wydarzyć?? Miały być dalsze spadki, przyszło szalone odbicie, co będzie jutro czy za tydzień Bóg raczy wiedzieć. Więc każda tego typu rada jest tylko wróżbą lub pobożnym życzeniem. Zdaj się na swoją wiedzę, być może na intuicję, i do dzieła. Poza tym fundusze, zwłaszcza te akcyjne, służą do długoterminowego inwestowania, dlatego 2-3% w jedną czy drugą stronę nie mają większego znaczenia.
TaS / 2007-08-23 18:56 / Tysiącznik na forum
liczysz na odpowiedz tak/nie?
Lolek_23 / 83.143.140.* / 2007-08-23 19:08
już teraz raczej nie. myślałem, że przed godz 19 bym do bzwbk wpadł i konwersję zrobił. obserwuję USA, są spadki, jutro u nas może być mała zwałka na giełdzie (chociaż teraz wszystko możliwe) więc się jeszcze wstrzymam.
chcę się wstrzelić w dołek i później po odbiciu giełdy zarobić ze 30% :PPP
lolek_23 / 83.143.140.* / 2007-08-23 19:09
oczywiście jutro spadki i później też cały tydzień albo i dłużej :PPP
jacquesmayol / 2007-08-23 21:18 / portfel / "How deep can you go?"
mowia ze do konca sierpnia bedzie odbicie (najdluzej, moze juz w przyszlym tygodniu zacznie sie 2 fala spadkow), a we wrzesniu beda spadki jak to zawsze we wrzesniu. 18-ego bedzie decyzja FED w sprawie stop procentowych. Na Twoim miejscu budowalbym portfel pod koniec wrzesnia, sam mam jeszcze 45k i najwczesniej wlasnie wtedy bede je lokowal. Do tego czasu to nic pewnego nie bedzie, jedynie chwilowe odreagowania. Kryzys przyszedl z USA i jak narazie problem subprime nie zniknal. Taka jest moja opinia i wielu graczy tez tak mowi. Ty musisz podjac decyzje sam. dodam iz jestem poczatkujacym, wiec moge sie mylic, nawet bym chcial :)
Egzorcysta / 2007-08-24 02:20 / portfel / "Farciarz na giełdzie"
Ja juz troche dokupilem w tym tygodniu zalapujac sie na spory wzrost ale dokupuje ratami - jeszcze zostalo ze 20k ktore rozbije na pare wplat cotygodniowych usredniajac - mozna i tak.
jacquesmayol / 2007-08-24 09:22 / portfel / "How deep can you go?"
wiadomo ze na raty, tylko chyba jeszcze nie teraz :P
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy