Forum Forum emerytalneOFE

Czy zmienić ING i na co?

Czy zmienić ING i na co?

sztalik / 195.140.236.* / 2009-07-14 22:44
Witam,
Należę do ING od kilu lat i do tej pory kompletnie nie myślałam o zmianie. Dzisiaj był u mnie człowiek, który namawiał do zmiany OFE, przedstawiając różne tabelki, wykresy itd. tylko ja nie mam zaufania do takich domokrążców a pojęcia na temat OFE też nie mam bladego. Faktycznie patrząc na rankingi to ING jest gdzieś na szarym końcu. Co powinnam zrobić? Będę wdzięczna za podpowiedź


.
czy to mi się opłaca? oglądałam różne zestawienia wyników dla funduszy ale nie bardzo wiem
na które wskaźniki patrzeć ani czym się kierować. do tego czytałam na forum że prowizja od
nowa będzie pobierana w pełnej wysokości. czy może powinnam zadzwonić do commercial union i
zapytać czy oni nie mogliby zweryfikować dla mnie tych składek? bardzo proszę o radę i z
góry dziękuję.
Wyświetlaj:
Spaz / 2009-07-15 12:12
Proszę pani.
Zmiana funduszu to oczywiście tylko i wyłącznie pani decyzje.
Agenci , doradcy szukają klientów zawsze i proszę się nas nie bać bo to bez sensu.
Akurat tamten agent widoć przedstawił pani wyniki z komisji nadzoru finansowego i rzeczywiście ING mocno spadło.

Pytanie jest takie : na jaki fundusz panią namawiał ten człowiek?

Jak kolega poniżej powiedział generali jest dobrym funduszem z w 100% się z nim zgadzam a mówie jako reprezentant Allianz.
Dodam że o ING też nie mam złego zdania ale na ten czas Generali napewno lepszy.

Fundusz Allianz na tą chwile ma trochę lepsze wyniki niż Generali i prowadzi w rankingu Komisji Nadzoru Finansowego na tą chwilę i tutaj sytuacja jest trochę do wyjaśnienia...

CU Aviva napewno nie polecę...

Kolega poniżej też polecił polsat tutaj akurat troche mam inną opinie....

Proszę zadzwonić 794546483 to wybierzemy jakiś fundusz jeśli pani będzie chciała zmienić po rozmowie. Obiecuje że będe przedstawiał tylko fakty , czy to na korzyść konkurencji czy firmy Allianz.
elli76 / 79.186.110.* / 2009-07-14 23:36
Na innego aktora.
lezdrub / 79.185.82.* / 2009-07-14 22:52
Zmienić na Generali,albo na Polsat.
Tyle,że z Polsatu przy nastepnej górce na gieldzie trzeba bedzie wiać,bo jezli zachowają sie tak jak podczas tej bessy to kapital sie ztopi.

Najnowsze wpisy