Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Czym mogę zastąpić 'Zbiorowe PZU' ?

Czym mogę zastąpić 'Zbiorowe PZU' ?

111Piotrek / 2008-06-05 19:21
U mnie w zakładzie pracy "zbiorowe" PZU to miesięczna składka 72 pln. Czy mogę ubiezpieczyć się indywidualnie taniej ? Nie zależy mi na świadczeniach za urodzenie dziecka (wiek już nie ten). Raczej w grę wchodzą nieszczęśliwe wypadki, pobyty w szpitalu, śmierć, procentowa utrata zdrowia w wyniku urazów. Czy jakaś polisa może konkurować ze zbiorowym PZU (najlepiej byłoby by była mniejsza niż 72 pln) ?
Wyświetlaj:
irvana / 2008-06-07 18:59
Hej ! Masz szansę na porządne ubezpieczenie ,poszerzone o poważne zachorowanie,niezdolność do pracy, rekompensatę poniesionych kosztów za leczenie szpitalne,wypadkowe czy rehabilitacyjne,ponadto nie tracisz bezpowrotnie płaconych pieniędzy w formie składki . Jeśli zainteresowany zadzwoń 510 11 60 59. Powodzenia!!!
zajonc209 / 2008-06-06 11:14
Witam. Jest taka możliwość w Allianz. O d razu przyznam się, że jestem agentem. Możesz zrobić sobie dwa ubezpieczenia po pierwsze takie które będzie łagodziło skutki wszelkich wypadków łącznie z pokryciem kosztów leczenia, rehabilitacji i tym podobne. To drugie ubezpieczenie o terminowe ubezpieczenie na życie w przypadku zwykłej śmierci. Myślę, że spokojnie zamkniesz się w kwocie o której mówiłeś. Gdyby coś możesz kontaktować się ze mną na maila lub telefonicznie 697 76 75 71
111Piotrek / 2008-06-05 19:24
I jeszcze byłoby fajnie gdyby ubezpieczenie 'wypłacało' w przypadku zachorowania na ciężką chorobę. Bardzo proszę o porady.
ptrstf / 89.77.128.* / 2008-06-07 14:11
ja jestem właśnie z PZU - nota bene Życie.
mam pytanie: ile osób zatrudnia firma? Jeśli jest odpowiednio duża, to można stworzyć wariant alternatywny z węższym zakresem - będzie przez to tańszy

co do ubezpieczeń indywidualnych, to z racji na wspomniany wiek i "dyskryminowaną" w ubezpieczeniach płeć męską, składka może okazać się nie niższa - ponadto dojdzie tzw. underwriting - ocena ryzyka [być może badania lekarskie], co może jeszcze ją podnieść.
Ale sprawdzić oferty różnych firm zawsze można.

Najnowsze wpisy