Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

czym ryzykuje kupując działke która jest przeznaczona pod drogi główne tereny wód otwartych jak i czy można ją przekształcić

czym ryzykuje kupując działke która jest przeznaczona pod drogi główne tereny wód otwartych jak i czy można ją przekształcić

sub / 77.112.177.* / 2009-06-20 09:55
Witam,
Czy ktoś może mi pomóc.Chcę kupić działkę która jest przeznaczona pod drogi główne i tereny wód otwartych,czy to oznacza że Państwo może mi zabrać tą działkę w każdej chwili,bez odszkodowania, jakie są inne zagrożenia?czy jest możliwe przekształcenie na dz.budowlaną,w jaki sposób?Stoi na niej budynek administracyjny,czy mogę go przekształcić na mieszkalny, lub wykorzystać na działalność gospodarczą?Jak to zrobić?Bardzo proszę o pomoc.
kjsdjsh / 83.3.64.* / 2009-06-23 15:10
Zalecane jest kupowanie działek z aktualnymi planami zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub Decyzją o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu (WZiZT) mając na uwadze ryzyka i ograniczenia, które są zawarte w treści decyzji.

A może sam zerknik i poczytaj:
http://qnieruchomosci.pl/porady/Ryzyka.przy.zakupie.sprzedazy.dzialki.budowlanej,39

jest tu kilka przydatnych informacji

Najnowsze wpisy