Forum Spółki giełdowe UTD

CZYTAJ TO O WZA

CZYTAJ TO O WZA

mnagik / 89.76.222.* / 2014-07-07 10:34
Właśnie na teaki komentarz czekałem, :D i już teraz jestem w 100 % pewny że udział w obniżaniu kursu oprócz spekulantów ma również united który próbuje odrobić straty na tym co stracili na IDM. Drogi kolego PAIF ma nadal 54 mln tyle ile mieli wcześniej, NIE SPRZEDALI ŻADNYCH AKCJI TYLKO NA WZA zarejestrowali 52 mln akcji, gdy ja rejestrowałem swoje akcje na walne to pytali mnie czy chce wziąć udział w WZA ze wszystkimi akcjami :D pokaż mi komunikat o tym, że PAFI sprzedał te 2 mln, :D jesteście żałośni, więc teraz ten sam wpis wkleje za to na innych forach byście mi udziałowców nie straszyli :D szybkość myślenia chłopaku to na GPW podstawa więc zmień spółkę i tam siej panikę pozdro

To 2 komentarze jakie dodałem na onecie, nie mam czau na pisanie tego na innych forach więc jak chcecie przeczytać coś prawdziwego to zapraszam tam.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy