Forum Forum inwestycyjneFundusze

dajcie se siana z tym inwestowaniem

dajcie se siana z tym inwestowaniem

DEBIL / 83.29.140.* / 2009-01-14 21:21
opiuyt
Wyświetlaj:
kazumi / 2009-01-14 22:49 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
Niech zgadnę - kupiło się na górce. Opisz swoją sytuację może da się jeszcze coś z tym zrobić???
BRODATY 1234 / 212.2.99.* / 2009-01-18 09:02
Kazumi czy potrafisz mi opisać krok po kroku jak kupić akcje bezpośrednio na giełdzie nie przez fundusze. Wiem tylko tyle że trzeba iść do banku założyć konto inwestycyjne ale w moim banku ( Bank Spółdzielczy ) nie ma takich kont.
kazumi / 2009-01-18 14:48 / portfel / Mistrz gry: "Najlepsze spółki tygodnia"
W zasadzie to sam sobie odpowiedziałeś. Musisz założyć konto maklerskie w biurze maklerskim. Jeśli chcesz mieć możliwość bezpośredniego spotkania z maklerem w biurze to załóż rachunek np. w banku, który posiada biuro maklerskie. Jeśli chcesz założyć konto maklerskie bez wychodzenia z domu to możesz to zrobić chociażby w mbanku - zakładasz eKonto i przy okazji aktywujesz usługę eMakler (niskie koszty obsługi, np. nic nie płacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego). Jeśli masz taką możliwość to porównaj kilka biur maklerskich. Zapoznaj się z punktem ,,b. jak wybrać biuro makerskie?" z linku:
http://gielda.onet.pl/555,0,4,poradnik.html
Pozdrawiam
elektronic / 2009-01-20 19:00
a ja mam wlasnie w mbanku i w sumie jestem zadowolony
ale chce sobie zalozyc jeszcze w wbk tam mam jeszcze wieksze mozliwosci chociaz sie placi za rok
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy