Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dalsze osuwanie się polskich indeksów giełdowych

Dalsze osuwanie się polskich indeksów giełdowych

kingsnake / .* / 2005-04-18 22:35
Wyświetlaj:
dżeju / .* / 2005-04-19 14:15
Orle, chyba to kupowanie Atlantisu po 0,84 jak sugerowałeś, nie byłoby takie złe? trzeba by tylko mieć mocne nerwy jak później spadło do 0,75. Czesto wybicie z jakiejś formacji jest poprzedzone fałszywym ruchem w przeciwną strone. Zastanawiające, nie?Ja się cieszę, spekulanci wrócili i w ogóle (wyniki kwartalne), no bo jak nazwać tych co wchodzą masowo w bankrutów?
dżeju / .* / 2005-04-19 11:18
znowu lecimy w dół, ale wiecie co? coraz bardziej jestem przekonany, że po drastycznych spadkach nastąpią duże wzrosty (TA euforia?), ponieważ tak też jest na małych spółkach - mam wrażenie, że gwałtowny dołek jest wykorzystywany (a może nawet powodowany) przez tych co chcą się tanio obkupić. Weźmy Atlantis - wyszedł dołem z trójkąta symetrycznego, leszcze odpadli a tu proszę - dobre info i 10% w górę. Podobnych przypadków było ostatnio wiele. Czy to zarządy widząc dołowanie kursu podają informacje trzymane dotąd w zanadrzu, czy odwrotnie - znając info dołują kurs żeby tanio kupić? W każdym razie dla ryzykantów raptowny spadek może być okazją do zakupu, bo COŚ on znaczy (przed wyskokiem PPWK i TU Europa też był dołek).Czy ten Elmontwar powtórzy jazdę ENAPu, też prawie bankruta? W końcówce roku ledwie 0,5 zł a teraz? Kto to przewidział?
Andrzej / .* / 2005-04-19 09:05
Kochani, czy ktoś wie co się dzieje z naszym Orłem ? Bez Niego jakoś pusto. Orzeeeeeeeł ! Żyyyjesz ?
strokuś / .* / 2005-04-19 09:25
pewnie jak większość liczy straty ;)jako że cicho coś się zrobiło to pozwolę sobie napisać cokolwiek z pola bitwywczoraj portfelik -1,3 - pocieszam się że lepiej niż główne indeksyw piątek wymiękłem i jednak skróciłem softa o połowę - resztę na razie trzymamz piątkową wyceną wszedłem w fundusze top50 ameryka (bph) i europa (dws) - jak na razie -1.8 na europie, ameryka okaże się dzisiaj wieczorem, ale chyba nie będzie aż tak źle, bo wczoraj były plusiki a i słaba złotówka pomaganapiszcie co u Was!
kingsnake / .* / 2005-04-18 22:35
Jutro mnie nie ma, wiec nie spodziewajcie sie duzych obrotow ;)) opchnalem MIL - wartosciowy papier toaletowy. Jesli jutro wzrosnie...ech :]
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy