Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

dam pracę za granicą zobacz sam

dam pracę za granicą zobacz sam

sangral / 83.23.24.* / 2008-10-31 14:35
świetna strona z ofertami pracy za granicą www.workjob24.com mój kuzyn znalazł pracę dzięki tej stronie zobaczcie sami .
Wyświetlaj:
maroo-da1 / 78.8.87.* / 2009-04-16 14:15
Od dwóch tygodni grzebie w internecie i szukam pracy w budowlance wykończeniowej Francja, Norwegia wysłałem naście CV i co nie znam języka siedzę prawie na walizce szukając wyjazdu dla siebie i szwagra ale prawie robi wielką różnicę. I co z tego że potrafię naprawdę dużo w zakresie wykończeniowym, jak nic nie można znaleźć w tym necie. Ani ja ani mój szwagier który mógłby być np pomocnikiem ze swoimi umiejętnościami nie zyskaliśmy dzięki tym stronom nic. Jak nie przekierowanie ze strony na stronę to jakieś śmieszne oferty bez zakwaterowania i za 5 Euro na godzinę. Co po opłatach za jedzenie, itp.... wypłata mniejsza jak w Polsce. Jeżeli ktoś może mi podać jakiś normalny adres firmy to będę wdzięczny. Tylko taki gdzie istnieją telefony , e-maile jakiś realny kontakt z pracodawcą mówiącym po Polsku traktują ludzi normalnie i za uczciwą pracę płacą uczciwie. Nie wiem po co ta strona skoro to kolejny odsyłacz mam wrażenie że komuś za to płacą aby naiwni klikali a ktoś z tego ma kasę. Nie bez powodu ktoś powiedział Polak Polakowi wilkiem a szczególnie przy załatwianiu pracy i za granicą, szkoda bo jestem pewien że gdybyśmy byli inni to i inni by nas inaczej postrzegali i łatwiej by było o tą pracę. Czuję się okrutnie kończy się kasa na życie, opłaty jeszcze trochę skończy się kasa i na wyjazd i co? Dalej siedzę w Polsce przy kompie kolejne godziny i nic !!!!! Pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji nie poddawajmy się może jednak kolejny klik i praca.
Ullla / 78.53.229.* / 2009-04-27 13:17
Obejrzalam ta strone i faktycznie uwazam, ze to jest naciaganie ludzi. Wystarczy przeczytac, ze "swietna praca na wyspach". Mysle, ze chodzi tu o Islandie, czy Wielka Brytanie. Jezeli ktos sie odrobine orientuje i slucha wiadomosci, to wie, ze na dzien dzisiejszy wlasnie te wyspy stoja w najwiekszym kryzysie, gdzie bezrobocie rosnie z dnia na dzien, Islandia stoi na progu bankructwa, fund stracil okolo 30% na wartosci ze wzgledu na kryzys, itp.
Z drugiej strony jest duza naiwnoscia wierzyc, ze sie znajdzie dobra prace nie znajac zadnego jezyka obcego. Zwlaszcza jezeli chodzi o prace wykonczeniowe, co oznacza, ze jest sie coraz na jakiejs innej budowie, gdzie trzeba wykonac roznego rodzaju prace wykonczeniowe. Rozni klienci maja rozne zyczenia. W wykonczeniowce chodzi o detale, a szef jest naprzyklad Niemcem, wiec sie nie obejdzie bez niemieckiego.

Poza tym znajac jezyk obcy jest sie od razu bardziej niezaleznym od takich firm, stron, ktore oferuja "swietna" prace.
wiesniak / 89.79.253.* / 2008-11-20 20:39
dokladnie sama sie wez za robote a nie naciagaj innych
lolusia / 2008-11-05 13:36
a czy ta praca jest aby napewno uczciwa i pewna? przez jakie biuro ja znalazł?
fjfgf / 83.14.201.* / 2008-11-01 11:05
To jest strona przekierowująca na inne portale z pracą, weź przestań wieszać się na innych.
celtic / 2009-01-20 01:47
oszolomie przestan scieme walic .
Gośc / 83.3.26.* / 2009-05-29 19:39
Ludze nie żerujcie na swoich!!!

Najnowsze wpisy