Forum Forum dla firmDotacje

darmowe szkolenie

darmowe szkolenie

skomentuj
3way / 2010-06-29 12:37
Bezpłatne kursy językowe – wreszcie przełamiesz barierę przed mówieniem!

Uczyłeś się języka latami? Nadal masz barierę przed mówieniem?
Ilu z nas nie miało okazji uczyć się angielskiego w młodości, a dzisiaj nie mamy po prostu na to czasu? Ilu z nas próbowało ale często było to traumatyczne doświadczenie. Nieznajomość języka pomału zmienia wielu w dinozaury w miejscu pracy, bo bez języka nie da się awansować powyżej szczebla co najwyżej średniego. A podobno ponad 90% pracodawców rezygnuje najpierw z pracowników nie znających języków obcych, nawet jeśli język nie jest najważniejszy na danym stanowisku.

A teraz wyobraź sobie, że pierwszy raz w historii Twojej nauki języka, odbędziesz niezwykły kurs i będziesz mógł swobodnie mówić po angielsku. Dzięki niemu nauczysz się tego co dla Ciebie istotne - mówienia, bez nudnych ćwiczeń gramatycznych, bez mozolnego wkuwania i bez poświęcania rodzinnego czasu na odrabianie prac domowych. To właśnie kurs DIRECT w 3WAY, który nauczy Cię myśleć i mówić bezpośrednio po angielsku, bez wielkiego wysiłku! A teraz wyobraź sobie najlepsze. Ten kurs odbędziesz ZA DARMO*! Już dziś zapisz się na coś naprawdę skutecznego!

www.jezykbezbarier.pl
3WAY, Chełmińska 7, 87-100 Toruń
56 664 11 15, 500 501 906

* w kursach mogą brać udział pracownicy oraz kadra zarządzająca małych i średnich przedsiębiorstw. Nie musisz prosić pracodawcy o zgodę. Zapisujesz się sam, na kurs chodzisz poza pracą. Czyż to nie super?!
skomentuj

Najnowsze wpisy