Forum Forum dla firmKadry

Debata PiS o pracy. "Promują się i uczą"

Debata PiS o pracy. "Promują się i uczą"

Money.pl / 2012-10-21 16:29
Komentarze do wiadomości: Debata PiS o pracy. "Promują się i uczą".
Wyświetlaj:
Pilsener / 2012-10-21 21:01 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"bez największego związku świata pracy, jakim jest Solidarność" - chyba świata nieróbstwa, bo pomiędzy byciem zatrudnionym na państwowym stołku przeplatanym pijatyką i paleniem opon a pracą jest zasadnicza różnica.

Od 20 lat nie mogę się u polskich polityków doprosić, że jest też coś takiego w tym kraju jak sektor prywatny, gdzie wytwarza się lwią część polskiego PKB. Ja wiem, że Tusk, Kaczyński, Miller, Pawlak i Palikot zatrzymali się w latach 70 i 80 - ale uczcie się panowie być bliżej rzeczywistości bo jeszcze długo żaden z was nie zobaczy mojego głosu.
Rtx / 77.255.243.* / 2012-10-21 21:00
Co tu debatować.
Likwidacja płacy minimalnej,
likwidacja zasiłków dla bezrobotnych, uszczelnienie systemu rentowego,
likwidacja Kodeksu Pracy,
zakaz działalności Związków Zawodowych w miejscu pracy-
i bezrobocie mamy minimalne-rzędu paru procent.
JanuszPOlikot / 2012-10-21 21:23 / Tysiącznik na forum
Szkoda że zapomniałeś o OFE....NFZcie....Sejmie ...senacie... itp.....Najlepiej POzamykać całe to Amberpaństwo......
Jot 23 znowu nadaje / 83.24.240.* / 2012-10-21 20:26
Po pierwsze to on jest szefem PiS-u a Jarosław-Zabawiciel jego z-cą. Po drugie ten facet jak nikt robi biznesy tam gdzie jest styk państwa i KK. Nawet był w stanie ściagnąć "wdowi grosz" na stocznię a potem w świetle prawa przeznaczyć na rozwój własnych biznesów. To prawdziwy majstersztyk. Co do Hofmana, interesuje mnie czy uzupełnił już wiedzę z zakresu Powstania Warszawskiego. Sam widziałem w TV gdy mówił,że trwało 33 dni... a teraz Jońskiemu wszyscy tak słusznie wypominają podobną indolencję...
Janusz Polikot / 2012-10-21 20:36 / Tysiącznik na forum
A może ty mi POwiesz o tych POwskich biznesach stoczniowych.....
Bo z tego co wiem Dyzma chciał sprzedać stocznię "inwestorowi z Kataru".....Najśmieszniejsze w tym kręceniu lodów jest to że ten inwestor nie miał nawet swojej strony internetowej....:):):)I to się nadaje do TVN....:):):)

Pamiętasz co POrabiał "senator" Misiak....Który PObierał pieniądze za "POdszkalanie" stoczniowców w zawodzie psich fryzjerów....Może sobie przypominasz ile dziesiątek baniek zainkasował....

Jak widzisz "fryzjeruf" u nas mamy POd dostatkiem......Co za Amberkraina..?:):):)
Jot 23 / 83.24.240.* / 2012-10-21 20:48
hej polikot, jak chodzi o dziesiątki milionów to pamiętam, że tfuj idol Jarosław-zabawiciel połknął RSW RUCH , Express i Srebną, jakieś ze 100 baniek, co nie???
Janusz Polikot / 2012-10-21 20:54 / Tysiącznik na forum
RSW Prasa-Książka-Ruch (Robotnicza Spółdzielnia Wydawnicza "Prasa Książka Ruch") - monopolistyczne de facto wydawnictwo założone w 1973 r. przez PZPR, z połączenia RSW "Prasa", wydawnictwa Książka i Wiedza oraz instytucji kolperterskiej Ruch.
Wydawnictwo publikowało większość wysokonakładowych gazet i czasopism (w 1989 r. 247 gazet i czasopism) i książki o tematyce społeczno-politycznej. Jej przybudówkami były wydawnictwa prasowe i pozaprasowe, agencje (m.in Polska Agencja Interpress, Centralna Agencja Fotograficzna, Krajowa Agencja Robotnicza i Młodzieżowa Agencja Wydawnicza), miała własne drukarnie, sieć kolportażu.
Wydawnictwo zostało zlikwidowane decyzją Sejmu 24 marca 1990 roku. Od kwietnia 1992 roku istnieje Przedsiębiorstwo Państwowe "Ruch" SA, jako jednosobowa spółka skarbu państwa - jeden z największych polskich dystrybutorów prasy.


Jak sam widzisz POmyliłeś się bo firma została zlikwidowana decyzją sejmu.....Z tego co wiem Kaczyński nigdy w sejmie nie miał większości......Ach te POwskie legendy...:):):):)
Jot 23 / 83.24.240.* / 2012-10-22 00:08
polikot mundrusiu dobrze wiesz o co mi chodzi, chodzi o budynki w Warszawie min na Nowgordzkiej. Ale jesteś szajsowaty przedstawiciel tej sekty pislamskiej.
Jot 23 / 83.24.240.* / 2012-10-22 00:08
polikot mundrusiu dobrze wiesz o co mi chodzi, chodzi o budynki w Warszawie min na Nowgordzkiej. Ale jesteś szajsowaty przedstawiciel tej sekty pislamskiej.
Janusz Polikot / 2012-10-21 19:53 / Tysiącznik na forum
Widzę że debaty są profesjonalne bez wygłupów i PRu

W końcu może wystarczy już tych POwskich "fryzjeruf"......Jeden taki POdlał stadion....Mucha myślała że jest z branży bo faktycznie można widzieć POdobieństwo POmiędzy POdcinaniem włosów a cięciem trawy..... :):):):)
mmar / 212.49.52.* / 2012-10-21 19:35
debaty dotycza Wolski jaroslawa kaczynskiego, wirtualnego swiata w ktorym partia zanuzona po uszy w sredniowieczu i nocnych eskapadach na cmentarze wygrywa wybory, bo jaroslaw jak przegrywa 6 razy z rzedu to i tak wygrywa, a jak sejm uchwala wotum zaufania dla rzadu, to on mowi ze to na niby, niestety Wolska w glowie kaczynskiego istnieje
Janusz Polikot / 2012-10-21 20:28 / Tysiącznik na forum
Wolski to miał pseudonim taki jeden generał spawacz.....Widzę że coś się szanownemu lemingowi POmyliło.....
Wykształciuch / 5.184.244.* / 2012-10-21 19:10
Ble, ble, ble, pla, pla, pla,
to PiSowska "debata".
Janusz Polikot / 2012-10-21 20:06 / Tysiącznik na forum
Nic ciekawszego SMSem nie POdesłali....?
103 / 37.30.101.* / 2012-10-21 18:53
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
werti / 151.248.37.* / 2012-10-21 18:39
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
j/w / 151.248.32.* / 2012-10-21 19:41
Sami widzicie że media są kontrolowane przez tą sitwe. Szybko potrafią usunąć prawdę. Nie dajcie sobie programować mózgów ich kłamstwami. Media są w ich łapach !!
bez matury / 91.102.104.* / 2012-10-21 17:16
Eksperci ... w porządku, tylko , że potem :

ekspert od filozofii zajmuje się przemysłem ciężkim,
ekspert od historii zajmuje się rolnictwem, itp, itd....
putto / 77.254.146.* / 2012-10-21 16:34
debata jest po to by prezes mógł ją podsumować np w ten sposób "jest źle oooooooo bardzo źle, Tusk pierwszy piłkarz polski nie zamknął dachu to kompromitacja, nic nie robią, nie ma dróg ja tylko pracuję, oooooooooooo jest źle"
Mastodąt / 178.252.38.* / 2012-10-21 16:29
Z jednej strony się promują z drugiej uczą, a z trzeciej gonią króliczka. Nie lubię PIS bo jest kiepski i wymachuje szabelką, ale czy przypadkiem pozostałe partie nie robią kompletnie nic, lub tylko narzekają. Zastanawiam się dlaczego politycy tylko gadają, a nie poprawiają procedury testowania i przyjmowania urzędników państwowych. Później mamy kompletny bałagan w miejscach, gdzie wszystko powinno być tip top a urzędnicy się nie wychylają bo nie mają pojęcia co robić.

Najnowsze wpisy