Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Deficyt budżetowy. Oto najnowsze dane

Deficyt budżetowy. Oto najnowsze dane

skomentuj
Wyświetlaj:
gorbi fordi / 212.14.47.* / 2012-03-02 12:24
Polska rzeczywistość i mity !!

1. Jedne realia to te pokazane w fałszych obrazach serialików TVP i TVN z życia w domach jednorodzinnych i rezydencjach [złdziejstwo, Nowa Nomenklatura i inna holota].
2. drugi obraz rzeczywisty to ten pokazany w nieliczny reportażach dokumentalnych [nędza, choroby, ludzie starzy i inwalidzi na wózkach mieszkający w kamienicach z których nie mogą się wydostać na spacer, do lekarza, po zakupy]etc., etc

Ten rzeczywisty obraz to także tych 200 ludzi zamarzniętych i tych 100 ludzi umarłych w wyniku pożarów bo nie mieli sprawnych urządzeń grzewczych podczas ostatniej zimy ani jednej ofiary zimy nie pokazano w polskich szczekaczkach propagandowych, zbyt przyziemny obraz i taki realny a nam potrzeba obrazków kolorowych.

Do tego trzeba dodać 2,5 mln. bezrobotnych z czego prawo do zasiłku ma około 200 tys. bezrobotnych, reszta zdycha z głodu lub jest zmuszona do żebractwa, prostytucji, złodziejstwa etc.

Kolejna grupa "zielonej wyspy" to emeryci i renciści z świadczeniami mieesięcznymi rzędu 500 - 800 zł. Śmieszne? Jednak prawdziwe.

Ostatnio dowiedzieliśmy się że przez 10 lat cały naród był podtruwany solą przemysłową. Tymczasem szczekaczki propagandowe głównie zajmują się Białorusią. Bo nie może tak być aby obok nas było państwo gdzie na emerytury przechodzi się w wieku 55 - 60 lat. Tymczasem tam tak jest. Więc jak to możliwe skoro w Polsce każe się ludkowi pracować aż do śmierci. Trezba ten kraj zdestabilizować i wywołać niepokoje społeczne. Na to w Polsce zawsze forsa jest.

Jeszcze coś dodać, czy wystarczy?
jam_to ekonomista / 194.99.117.* / 2012-03-02 12:55
że ty nie widziałeś w mediach nic o ofiarach mrozu, czy o soli to nie znaczy że tego tam nie było.
A co do pracy na Białorusi to jak piszesz 55-60 lat to hmm już teraz wiem skąd ten dobrobyt w tym kraju...
skomentuj

Najnowsze wpisy