Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Deficyt handlowy USA i jego wpływ na światową gospodarkę

Deficyt handlowy USA i jego wpływ na światową gospodarkę

skomentuj
Wyświetlaj:
stan / .* / 2005-01-25 12:41
Podoba nam sie cy nie to jest to najbardziej dynamiczna i najbardziej konkurencyjna gospodarka swiata. Powyzsze komentarze pokazuja tylko jakies polityczne zacietrzewienie ( porownanie z Hitlerem to debilizm wskazujacy, ze jakas cenzura musi powrocic ; wiazanie modelu gospodarczego USA z Balcerowiczem swiadczy o kompletnej ignorancji autora komentarza)
MW / .* / 2005-01-26 01:16
Najbardziej dynamiczna gospodarka świata? Człowieku skądżeś ty się urwał? Chiny mają znacznie większą dynamikę gospodarki i nawet biedotę mają większą...Związek z Balcerowiczem jest prosty - kieruje gospodarkę w kierunku modelu amerykańskiego - kraju biedoty wyzyskiwanej przez kilka milionów obrzydliwie bogatych cwaniaków, a nie modelu europejskiego w którym biedota żyje na poziomie amerykańskiej klasy średniej. Skoro zależy nam przede wszystkim na silnej gospodarce, to dlaczego nie wprowadzimy od razu niewolnictwa, nie płaćmy pracownikom w ogóle - chociaż wtedy trzeba by im zorganizować żarcie i nocleg - a może zrobimy tak, że większości zapłacimy tak mało, żeby wyszło taniej niż niewolnictwo. Możeby tak ustalić płacę minimalną na poziomie 650 PLN - to powinno wystarczyć na czynsz. Albo na jedzenie. Wybór należy do Ciebie - jesteś przecież wolnym Polakiem.
nn / .* / 2005-01-25 13:01
Kolego już od dawna wszyscy próbuja obwiniać USA za własne niepowodzenia a nadal USA to potega i to się wielu nie podoba. Zgadzam się że Bush to pajac ale nie on tylko decyduje akurat w sprawach gospodarczych. UE wraz z hamowatymi Francuzami nie może się nadal pogodzić z tym że przerwano im wspaniały biznes handlu bronią z Arabami i teraz gospodarka chyli isę ku upadkowi a ponieważ i my jesteśmy w UE to i nasi narzekają.
Michał Wolski / .* / 2005-01-26 01:04
Kolega ma słabość do USA... Ciekawy jestem, czy dzięki indoktrynacji TVNu... Radzę się tam przeprowadzić i poddawać propagandzie strachu kreowanej przez media. W poniedziałek jesteśmy źli na Francuzów, bo ośmiela się krytykować nieodpowiedzialne rozróby, we wtorek zła jest Kanada, bo legalizuje trawę i nie pozwala ludziom najmniej zamożnym mieszkać na ulicy stwarzając im warunki socjalne, w środe niedobra jest Kuba, ale poczekajmy aż Castro zejdzie z tego padołu, to się zrobi taką demokrację jak w Polsce, w czwartek niedobrzy są terroryści Iraccy, którzy we własnym kraju mają czelność atakować wojska okupacyjne. W piątek na kogo wypadnie tego zbombardujemy, bo przemysł zbrojeniowy ma nadwyżkę produkcji...
silver / .* / 2005-01-25 13:41
USA ma Motorole, Francja ma Alcatela. Francja ma swoje wino, USA ma chinskie! ;)Rakiety Exocet byly wystrzeliwane przez samoloty argentynskie w kierunku okretow brytyjskich. Jakie to ma znaczenie? W USA gospodarka jest ciagniona przez przemysl zbrojeniowy, ale zeby europejska podobnie?A w UE jestesmy krotko, za krotko, zeby wyciagnac szersze wnioski.
rafalw / .* / 2005-01-25 12:30
Mój Boże, co ci ludzie wygadują ...
MW / .* / 2005-01-25 10:18
Ostrożnie z takimi wypowiedziemi na forum Money.pl - mamy tu wyraźną grupę bezkrytycznych zwolenników US którzy chcieliby Polskę na wzór US zbudować... A ich guru - Balcerowicz usilnie nad tym pracuje... P.S. Ktoś widział film "Bowling for Columbine"? Dobra próbka prawdziwej Ameryki...
Obywatel Amerykanin / .* / 2005-01-25 03:37
Zgadzam sie z ponizszymi twierdzeniami dotyczacymi Busha. To double asshole, imperjalista dbajacy o interesy waskiej grupy miliarderow.
abugraib / .* / 2005-01-24 23:21
zajal sie pchajac kraj i caly swiat na powrót w szpony militaryzmu, nieustannych wojen o nieustanny pokój. psychol przy ktorym hitler -to matka teresa, gotow jest podpalic caly swiat. Ten matoł literalnie wierzy w ewangelie jana. poco inwestowac w ekologie (kioto). lepiej przyspieszyc zaglade bo przyjdzie chrystus i zaczynamy od nowa!
skomentuj

Najnowsze wpisy