Forum Forum prawnePracy

Degradacja ze stanowiska kierowniczego

Degradacja ze stanowiska kierowniczego

magdam03 / 2009-01-27 20:44
Proszę o rade ponieważ kierowniczka regionalna naszego sklepu, jest to sieć sklepów chce mnie przenieść na niższe stanowisko po roku pracy ponieważ uważa, ze nie spełniam swoich obowiązków :-(( zdecydowanie innego zdania jest moja kierowniczka sklepu, jest zadowolona i nie zgadza się z opinią regionalnej. Mam umowę o prace. Chciała bym wiedzieć czy może zrobić coś takiego, ponieważ słyszałam różne opinie za co bardzo dziekuję
Wyświetlaj:
pokrzywdzona / 87.204.173.* / 2011-07-19 19:50
mam bardzo podobny problem a mianowicie byłam zatrudniona na stanowisku kasjer-sprzedawca na okres probny przy czym ten okres został skrócony i dostałam awans tj;zastępca kierownika i umowę na 5 lat teraz esemesem pracodawca poinformował mnie ,że nie chce się ze mną rozstawać ale chce bym wróciła na poprzednie stanowisko, ja oczywiście nie mam zamiaru zgadzać się na tę nieuzasadnioną karę byłam pracownikiem na zawołanie pracowałam ponad własne siły jest w sklepje dziewczyna która strasznie mnie nie lubi i kopje ogromne doły podemną nikt ze mną nie rozmawjał o niczym aż sama poprosiłam o wyjaśnienie sytuacji w zamian rozmowy z właścicielem dostałam od niego esemesa co mam zrobić jak sie zachować?
rozowa / 2010-03-14 23:42
witam mam podobny problem, a mianowicie ja jestem na stanowisku kierowniczym a moja regionalna chce mnie zdegradować. Tylko nie dostałam od niej żadnego dokumentu potwierdzającego degradację (była to informacja słowna), niczego nie podpisywałam.
I tu moje pytanie czy muszę taki dokument podpisać mimo że chcę odejść z firmy po okresie wypowiedzenia?
?? / 188.33.84.* / 2010-05-28 23:45
2 tyg. wypowiedzenia i papa tsk to niestety wygląda

Najnowsze wpisy