DI BRE, czy Bossa?

adapi / 2010-10-04 09:20
Po bliższym zapoznaniu się z funkcjonalnością eMakler-a postanowiłem się przeprowadzić do "normalnego" domu maklerskiego. Mam pytanie do tych, co korzystali z DI BRE lub Bossa: które z nich wybrać? W Bossa biorę pod uwagę pakiet żółty. Interesuje mnie wyłącznie funkcjonalność oprogramowania NOL3 w Bossa w porównaniu do BREStatica3 w DI BRE. Nie gram DT.
Wyświetlaj:
amelian / 2010-10-05 18:48 / portfel / Tysiączniczka na forum
Witaj Adapi :)
Jakie konto wybrać to Ci nie podpowiem natomiast sama rozważałam między tymi dwoma. Po namowie znajomego zdecydowałam się na DI BRE i jesli chodzi o Staticę to jestem bardzo zadowolona, nie zawiesza się, w ciągu dnia nie zdarzyła się do tej pory żadna przerwa techniczna i jakieś takie dziwne sytuacje. Do tego obsługa jest świetna i bardzo pomocny Helpdesk, także polecam.

Pozdrawiam serdecznie
adapi / 2010-10-05 19:47
Witaj Amelian,

Bardzo dziękuję, że zechciałaś odpowiedzieć w moim wątku. W zasadzie zanim przeczytałem Twój post już byłem zdecydowany na DI BRE (dwa dni poszukiwań w Internecie wszelkich informacji na ten temat), ale miło mi, że ktoś potwierdza słuszność mojego wyboru. Jutro idę podpisać umowę do POK-u.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wielu sukcesów w transakcjach.
amelian / 2010-10-05 20:28 / portfel / Tysiączniczka na forum
Proszę uprzejmie :))) Myślę że będziesz równie zadowolony jak ja :))) Powiem Ci jeszcze, że mam zapisany numer w telefonie 22 697 49 49 - help desk DIBRE i jak mam jakiekolwiek wątpliwości (jakbyś nie wiedział np jak składać zlecenia, ustawiać stopa, modyfikować zlecenia itp...ostatnio wytłumaczyli mi nawet prawa poboru na Eko Export) to tam dzwonię i się dowiaduję na bieżąco ;)
życzę wielu sukcesów w transakcjach.
Wzajemnie :)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy