Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dług abonentów wobec radia i TVP to 3,5 mld zł

Dług abonentów wobec radia i TVP to 3,5 mld zł

Wyświetlaj:
dzy. / 178.180.119.* / 2011-07-07 10:59
Ja nie oglądam polskiej TV co mam też płacic za co ??
JUTTA / 83.11.44.* / 2010-07-12 18:10
PIERWSZA SPRAWA ---CZLONKOWIE PLATFORMY ''NIBY OBYWATELSKIEJ ''-POWINNI POKAZAC OPINII PUBLICZNEJ SWOJE WPLATY NA ABONAMENT TELEWIZYJNY .DONALD TUSK NIECH POKAZE POLAKOM PIERWSZY SWOJE WPLATY !!!!!!!!!!!TO WLASNIE ON NAWOLYWAL DO NIEPOSLUSZENSTWA OBYWATELSKIEGO --O NIEPLACENIE ABONAMENTU .TEN RZAD --TO NIERZAD !!!Z ROZNEJ MASCI POLGLOWKAMI I PALIKOTAMI .
dzy / 178.180.119.* / 2011-07-07 11:02
sam jesteś półgłówkiem a nie palikot znam gościa osobiście a ty jak nie znasz kogoś to nie komentuj
Terko / 83.8.33.* / 2009-08-13 13:24
pytanie pierwsze: czy za okres wakacji też trzeba płacić abonament, skoro tv buduje program prawie wyłącznie z powtórek i tak na dobrą sprawę do oglądania jest niewiele
pytanie drugie: dlaczego w tv jest tyle badziewia i polityki, które nic wspólnego nie maja ani z misją, a ni z myśleniem
-s / 217.113.228.* / 2009-08-13 12:41
A mnie telewizja jest winna lata programów realizujących misję, za które zapłaciłem i co?
wrocławianin / 83.27.24.* / 2009-08-12 20:14
Cyt.
Tylko w 2008 roku wszyscy posiadacze niezarejestrowanych telewizorów i radioodbiorników powinni zapłacić 1,2 mld zł (17 zł miesięcznie za radio i telewizor).

To wystarczyłoby na stworzenie tysiąca odcinków z Gwiazdami tańczącymi na lodzie. Jak podają media, jeden odcinek to koszt rzędu 1,2 mln złotych.
---
I to ostatnie zdanie fantastycznie określa realizowana i planowana MISJĘ TV publicznej.
wrocławianin / 83.27.24.* / 2009-08-12 20:08
Jeśli płacących jest 39 procent a tych którzy nie płacą 46 procent , zać 15 procent nie głosuje to przekładaja c to na wynik wyborów telewizje publiczną należy ZLIKWIDOWAĆ.
wrocławianin / 83.27.24.* / 2009-08-12 20:05
Jakoś nie może dotrzeć do polityków rządzacych publiczną telewizją ,że społeczeństwo tej telewizji po prostu nie chce i sobie jej nie życzy. W zupełności wystarczą bardziej obiektywne telewizje komercyjne TVN i Polsat. TV publiczną nalezy po prostu - ZLIKWIDOWAĆ NATYCHMIAST i będzie po problemie. Po kilkuletniej przerwo mozna będzie spróbować uruchomić JEDEN kanał TV publicznej zbliżony programowo do TVP Kultura.
Ob-Server / 83.5.220.* / 2009-08-11 20:52
ZAKODOWAĆ TVP PUBLICZNĄ A RADIO NIECH ŻYJE Z REKLAM I JAKIEJŚ DOTACJI BUDŻETOWEJ JAKO ŚRODEK DOTARCIA MASOWEGO DO OBYWATELI!!!!
Typowy polityk / 81.168.143.* / 2009-08-11 15:16
"Przy okazji niech zagwarantują, że media publiczne nigdy nie będą polityczne."

No bardzo śmieszne. A po co nam niepolityczne media publiczne? Wiadomo - raz my u władzy a raz oni, ale od zasady wara!
NIE TVP / 91.150.161.* / 2009-08-11 14:38
A zdychajcie darmozjady !!!!

To już szczyt wszystkiego by ktoś mnie na siłę przymuszał do oglądania czegokolwiek i płacenia za coś czego nie chcę. Przecież to jest niezgodne z konstytucją.

No ale w naszym kraju zawsze gówienko wypłynie :(
torni / 213.158.197.* / 2009-08-11 12:04
A od kiedy kupno telewizora rownoznaczne jest z odbiorem telewizji. To ze jest dostepna wszędzie to plus ale nie przymus. Moj wybor co będę oglądał na telewizorze. Pozatym mam płacic za kiepskie programy ściągnięte z zachodu! ( juz lepiej puścić orginały) .Troche orginalności a nie kopiowanie sprawdzonych programów. Kto decyduje jaki program jest nadawany w telewizji publicznej ? co sie sprzedaje to puszczaja - efekt jest taki jak kazdy widzi. taniec z gwiazdami ponad milion za odcinek - chore - same wynagrodzenie "gwiazdeczek" to ok miliona - efekt końcowy -PORAŻKA.
acomitam / 83.11.90.* / 2009-08-11 06:52
Jeśli pieniądze za zaległy abonament miałyby pójść na szmirę w stylu "Gwiazdy tańczą na lodzie", to dobrze że rodacy nie płacą. Takiego zalewu chłamu, jaki teraz wypełnia czas antenowy w TV nie było od czasu Bitwy pod Grunwaldem.
grek zorba / 2009-08-10 22:19
A tak, prawdę mówiąc to TVP jest winna Polakom ok 3 mld PLN za to że karmi nas bzdetami ponad miarę, Uważam że to świetny test na oglądalność tych mediów, bo ci którzy płacą popierają jej wypociny, natomiast pozostali bojkotują te media, jest w tym wolny rynek a nie ma misji, gdyby była tam misja to napewno nie tańczyłaby tak kiepsko na lodzie.Z tego wynika ze TVP nie trafia ze swoją misją "polityczną" w gusta większości Polaków. Cóż dopóki misję będzie mieszać się z komercją i polityką i biznesem to efekt będzie szampański ale nikt nie będzie rozumiał o co chodzi i jaki jest przekaz TVP. Proponuję wystawić TVP na próbę, i żeby było bardziej misyjne, tylko na czym ma ta misja polegać na edukacji? czy na miernej rozrywce? To pytanie do tych którzy mają płacić za tę w końcu usługę a nie haracz za posiadanie elektroniki w domu.
Piqś / 89.76.76.* / 2009-08-10 21:31
Tzw.abonament jest za posiadanie odbiornika a nie za treści jakie tam "lecą".Tak się składa,że Posiadamy jeszcze inne sprzęty jak: pralki,lodówki,zmywarki itp. i za nie Nikt nie woła od Nas żadnych abonamentów.A jeżeli już chodzi oTVP2 to np. za Janosika,Czterech pancernych zapłaciłem 20 lat temu.Dlaczego np. Polsat czy TVN nie woła żadnego abonamentu?Niech TVP weźmie z Tych stacji przykład jak to się robi! Pozdrawiam Wszystkich Telewidzów "NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!"
abort / 83.17.143.* / 2009-08-11 13:09
polsat i tvn nie woła abonamentu w momencie, kiedy korzystasz z anteny naziemnej.

a tak w ogóle do tematu:

jeśli TVP nazywa misją oglądanie wygibasów na lodzie Salety i słuchanie durnego śmiechu Dody, to ja w takim razie podziękuję za wątpliwy przywilej odbierania tejże misji...
tego jeszcze brakuje. żeby zaczęli filmy reklamami przerywać...

mowa była o spektaklach tv.
chętnie.... dlaczego nie? nawet częściej niż raz w tygodniu....
a jeśli chodzi o wygibasy, to zamiast płaćić TVP za oglądanie tego chłamu, lepiej kupić bilet na koncert, albo rewię na lodzie...

tyle.

telewizja misyjna...... taaaaaaaaa.. ... a filmy z przesłaniem, jeśli się pojawiają, to wtedy, gdy większość normalnych ludzi już chrapie....

a w czasie, kiedy zasiadamy do telewizorów zmuszeni jesteśmy do patrzenia na darmozjadów z Kaczogrodu...
Bernard+ / 83.22.123.* / 2009-08-10 20:36
I całe szczęście, że telewizja nie ma pieniedzy na nadawanie przez 8 lat kolejnych odcinków pokazujących jak ich uczestnicy nie umieją tańczyć na lodzie.
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy