Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dług abonentów wobec radia i TVP to 3,5 mld zł

Dług abonentów wobec radia i TVP to 3,5 mld zł

Wyświetlaj:
Dodas / 83.4.243.* / 2009-08-10 19:34
A przy okazji, NIER ZAPOMNIJCIE WYSŁAĆ SMSa za 3,66!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
polak2 / 87.207.188.* / 2009-08-10 18:46
JA ZAPŁACĘ ABONAMĘNT,A ONI DADZA LISOWI I TYM PODOBNYM PO 100TYS.NA MIESIĄC.BĘDE PŁACIŁ JAK BĘDĄ ZARABIAĆ 2000TYS.
assd / 77.254.63.* / 2009-08-10 17:44
Ok, płacę abonament, ale pod jednym warunkiem: zero reklam. Płacę, więc wymagam - nie płacę - w TV leci g..., płacę - leci to samo g... A jak już nie g..., to w takich porach, że normalnie pracujący człowiek nie ma szans obejrzeć.
paweldobrowolski / 213.158.196.* / 2009-08-10 17:00
Nie chcę i nię będę płacił pod przymusem na programy, które tego nie są warte!

Pomóż zlikwidować podatek od telewizora, na Facebooku przyłącz się do grupy: "Zlikwidować Abonament!".
Dgrv03 / 198.208.240.* / 2009-08-10 16:49
Pytanie czy radio publiczne i TVP w ogóle są potrzebne? Moim zdaniem NIE. Bez tego można się naprawdę obejść, a tzw. "Misja" to pic na wodę, za którą jak chce to mógłby sobie płacić pan prezydent, co niektórzy posłowie i senatorowie oraz oczywiście obowiązkowo członkowie KRRiT.
Floyd / 2009-08-13 14:17 / Tysiącznik na forum
To pewne, że hołocie nie potrzebna jest publiczna TV bo jej wystarcza Polsat i jego 'misja'.
monika 1981 / 83.13.247.* / 2009-08-10 16:39
Patrzac na wykres, TVP powinna być i tak zadowolona, że aż taka ilość polaków płaci sumiennie abonament. Według mnie dla pokolenia młodych pracujacych i ambitnych ludzi TVP nie ma nic do zaoferowania. Nie interesują nas durne ciągnące się w nieskończoność serialne takie jak np. Klan czy żenujące programy typu gwiazdy na lodzie. Za co mamy płacić? Tylko po to, żeby utrzymywać głupie gwiadki serialowe czy pseudo artystów? Dostosujcie program do szerszej grupy odbiorców, a jestem przekonana, że więcej osób za pośrednictwem kampanii społecznej zacznie płacić.
Alfredo / 198.208.240.* / 2009-08-10 16:38
Na Dodę to chyba jednak warto się zrzucać, no nie?
antyfan / 83.22.123.* / 2009-08-10 20:28
Nie warto w internecie są do obejrzenia lepsze "Gerlsy" i to dużo taniej.
T.J. / 83.10.44.* / 2009-08-10 16:21
Całe szczęście że tych pieniędzy nie ma bo i tak nic mądrego by nie wyprodukowali ( co mądrzejsze programy to lecą w nocy po godz 24,00 - nie wiem dla kogo ??)
Tymi tańcami i śpiewami można już żygać
Rola edukacyjna telewizji publicznej to wygłupy i gadające głowy polityków.
Program Info zjadł już całkowicie programy lokalne !!! itp !!!
Bernard+ / 83.22.123.* / 2009-08-10 20:33
Jak długo będzie przymus opłacania telewizji tak długo będziemy musieli oglądać w TVP jak śpiewają Ci, którzy nie umieją spiewać lub jak tańczą Ci co nie umieją tańczyć albo będziemy musieli przez 5467 odcinków oglądać jak grają rolę bliźniaków tacy bliźniacy co nie umieją grać żadnej roli.
~A.Dżazga / 212.244.192.* / 2009-08-11 10:28
w ten sposób realizowana jest MISJA edukacyjna
na pewno ktoś z tej misji skorzysta
ludzie nie bądźcie mali i skąpi !!! to jedynie 204 zł rocznie!!!
co za tę kwotę można dziś kupić? tornister dla dziecka i parę książek? na taki NFZ to każdy musi tyle miesięcznie zapłacić a żarcie prąd gaz, warto na prawdę warto
andrzej2 / 62.87.218.* / 2009-08-10 15:19
nie bede placil na lisa , lisice i innych miernot place za n i jestem zadowolony
-s / 217.113.228.* / 2009-08-10 15:16
Czyli tak, my wszyscy jesteśmy winni Lisowi, Dodzie i im podobnym, musimy płacić tym 'gwiazdkom' co miesiąc abonament, żeby zarabiali kilkaset tysięcy miesięcznie. Albo też płacić 'gwiazdkom' po 10tys za odcinek, w którym pokażą jak bardzo nie potrafią tańczyć na lodzie.
Obywatel Okradany / 79.187.34.* / 2009-08-10 14:46
Polacy "winni" TVP? Raczej nie dali się okraść tym darmozjadom złodziejskim szubrawcom na 3,5 mld !
bigoń / 94.75.74.* / 2009-08-10 14:34
I całe szczęście , że Polacy nie chcą płacić na takie programy jak "Taniec z palcem w d...". To słowa bybitnej intelektualistki zasiadającej w żurii tego programu.
esu / 78.8.158.* / 2009-08-10 13:36
W TVP jest mniej udziału programów realizujących misję niż wynosi udział abonamentu w finansowaniu TVP. Do tego wiekszość z nich leci w środku nocy jak już wszyscy śpią. Chyba nie chcecie płacić za "gwiady tańczą na lodzie"? Ten najnudniejszy program w TVP ma przeciez tylko jeden cel skierować pieniądze do kieszeni pracowników TVP i całej tej wielkiej "rodziny". Pasożytnictwo na maksa. Płacisz kasę a dostajesz Plebanię, Modę na sukces i Złotopolskich - paranoja dla półgłówków. Kto to wogóle jeszcze ogląda? Chyba ludzie co mają w telewizorze tylko dwa kanały. Ja już jakiś czas temu zaprzestałem.

Do tego ostanie co pamiętam jeszcze w TVP to ta seria paranoicznych filmów kręconych chyba wprost na zlecenie SB jak np. wesele Smarzowskiego. Najbardziej rozwaliła mnie Szymala jak próbowała podczas prezentacji przed filmem wmówić ludziom, ze tak wygląda typowe polskie wesele. Może u was w TVP, albo w innych eSBeckich rodzinach były takie wesela bo wesela na których byłem ja wygladały jak zaprzeczenie całego tego filmu. Jeszcze inny film o dwóch polakach emigrantach we Francji (tutułu nie pamiętam bo po co zapamiętywac jak nazywa się taki syf) nakręcony przez jakiegos zakompleksionego Francuza będący komedią mniej więcej na poziomie wypowiedzi Rydzyka o czarnoskórym księdzu. Z tym ze naśmiewano się z polaków. Co chcieli pokazać ESbecy z TVP reklamując tak ostro ten film i puszczając go conajmniej dwa razy? Jeszcze inny serial - londyńczycy, którego celem było najwyraźniej zniechęcenie do wyjazdów za granicę poprzez przedstawienie polaków tam jako totalnych meneli. Tymczasem ja słyszę od kumpli conajwyżej narzekania na to, że ktoś nie pojechał, a ktoś inny w tym czasie się dorobił za granicą, a w polsce się nie da itp. albo narzekania na to że ktoś wrócił bo myślał ze jest po co, ale to nie ma sensu i jedzie z powotem do Irlandii. Menele pewnie też wyjeżdżali za granicę, ale znowu ja jakoś takich nie znam wokoło siebie.

Do tego każdy polak na żywo niemal (jak relacje z meczu) dostaje informacje jak to zmienią się uklad sił SLD, LPR i PiS w TVP i kiedy wreszcie wejdzie tam PO. Jak zwiera sojusze z SLD przeciw prezydenckiemu wetu. Nikogo nawet nie żenują jawne wplywy partii w telewizji. To już normalka. I na to ludzie mają placić abonament?! Ja to się bardziej dziwię, że są tacy co placą. Patrząc na moją matkę (ona płaci) to wydaje mi się, że abonamentr uiszczają tylko ludzie wychowani za głębokiej komuny, którzy się boją nie wiadomo czego i nie wiedzą, ze nikogo nie muszą wpuszczać do domu.
PKOL / 79.187.14.* / 2009-08-10 12:30
ZROBIĆ ABOLICJE. NA PEWNO SIĘ ZMIENI.LUDZIE NIE PŁACĄ BO SIĘ BOJĄ
issael / 91.199.246.* / 2009-08-10 12:22
Temat abonamentu w polsce, to taki temat w rodzaju Kij w mrowisko".
Macie tylu ludzi wykształconych, ze stopniami i tylułami naukowymi a problemu telewizji publicznej nie potraficie rozwiazać. A moze nie chcecie? Moze dla zarządzających wami tak jest lepiej?
Celowo napisałem zarzadzajacych, od dłuzszego juz czasu mam wrazenie , ze rzadzacy wami są gdzies indziej, na miejscu macie jedynia albo aż zarządzających.
Pijar albo pijary (wszak jest kilka stro niteresów sprzecznych), tak wam podrzucaja i preparuja temat az miło popatrzeć, zwłaszcza jak rzucacie sie potem do dyskusji jak psy na kość, a nie pomyslice o tym jak pijarowcy smieja się z was, ze tak łatwo dajecie wodzic się za nos.
Po pierwsze, jezeli macie płacic abonament, to zadajcie aby TVP była misyjna, tzn ciekawe spektakle teatralne przynajmniej 5 razy w tygodniu, ciekawe programy popularno-naukowe, kulturalne, ciekawa rozrywka na wysokim poziomie, oczywiście, dla mało wybrednych cos na poziome Polsatu i TVN-u ale w jakiejs rozsądnej proporcji, np jakieś 30 do 50 % czasu antenowego a nie ok 100% jak jest obecnie.
czy to takie niewykonalne, niewyobrazalne?
No i najwazniejsze ma to byc naprawde TVP publiczna, społeczna a nie partyjna i rzadowa.
Oczywiscie nalezało by zlikwidowac olbrzymi przerost zatrudnienia w TVP, polikwidowac rózne ciepłe synekurki/posadki.
Jestem przekonany , ze gdyby TVP była naprawdę misyjna, ludzie płacili by abonament, a skoro widza ze płaca za misję a ogladaja reklamy i badziewie niskich lotów przeplecione reklamami, to za co maja płacić?
Albo TVP zyje z reklam jak inni nadawcy, albo z abonamentu, ewentualnie mozna podzielic anteny/programy na misyjne opłacane wyłącznie z abonamentu, oraz na komercyjne utzymujace sie z reklam.
To najoczywistsze i najbardziej proste rozwiazanie, jest tylko jedno ale, nie macie madrych którzy to mogli by wprowadzic, macie tylko wykształconych i ustosunkowanych oraz zainteresowanych w tym żeby tak zmieniać aby jak najmniej uległo zmianie, dlatego podrzuca wam sie spreparowane ociekajace propagandą ochłapy, a wam nawet nie przyjdzie na mysl ze to po to aby zajac wasza uwagę, a raczej nia sterowac, najgroxniejsze było by dla zarzadzajacych wami, gdybyscie spostrzegli co i jak.
Ale to chyba nie grozi, tak ładnie rzuciliscie sie do dyskusji na zadany temat.
pijarowcy napewno gratuluja sobie umiejetności.

Najnowsze wpisy