Forum Spółki giełdowe Cyfrowy Polsat SA

Dłuższe testy internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Dłuższe testy internetu LTE w Cyfrowym Polsacie

Wyświetlaj:
kamerling / 93.154.167.* / 2011-10-27 21:35
Ludzie!!! Ja testowalem internet cyfrowego polsatu LTE. To jest jedno wielkie gowno.W czasie testow bylo super fajnie, limit dzienny 50GB, nocny 50GB, podglad zuzucia transferów idealny. Gówno sie zaczeło jak skonczyła sie wersja testowa. Limit dzienny jedno wielkie gowno. Po zuzyciu 5GB w limicie dziennym,po doładowaniu za 25 zl rozmawioalem na syype ok 15 minut po tym konto ni zablokowali proszacv o kolejna zaplate.Powienm tak jak chcecie dowiedziec sie o wielkim gownie cyfrowego polsatu LTE prosze pisac do mnie na jozbat@o2.pl lub nr tel.888882616. Ja stalem sie ofiara LTL polsatu. Powiem co was czeka!!!
Zaszlik / 89.76.150.* / 2011-06-30 02:45
No właśnie, testy dłuższe i dłuższe, a enka już się skumała z orange i jak ktoś na wsi chcę kupić pakiet tv + net to nie ma innego wyboru w zasadzie, bo zasięgu w necie polsatu po prostu tam nie ma. A w mieście wszyscy i tak wybiorą kabel
JanuszPOlikot / 2011-06-09 00:13 / Tysiącznik na forum
Cyfrowy POlszmat.......Z tym internetem to chyba niePOrozumienie.......
moniaps / 89.74.62.* / 2011-06-08 19:25
Mam pytanie, czy firma PinPost jest związana z jakąś konkretną firmą giełdową, jakimś funduszem inwestycyjnym. Projekt Start Up ale wydaje się bardzo ciekawy. W sumie to realna konkurencja dla listów poleconych które teraz dystrybuują Poczta i Kurierzy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy