do irons45

gg5 / 2009-10-01 23:04
witam cie serdecznie kiedys pisalam ci za konczy m sie lokata lecz ja przedluzylam jeszcze ze wzgledu tego ze nie mialam czasu aby kontrolowac waluty teraz juz znowu bedzie sie konczyc i co mam zrobic pisalam ze kiedys bede potrzebowac Twojej pomocy wiec mam nadzieje ze i tym razem mi doradzisz jak bylo kiedys ;) serdecznie dziekuje pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Wyświetlaj:
irons45 / 2009-10-02 15:00 / BAKSIK ZIELONYCH
WITAJ i spoko dam ci znac kiedy kupic tez cie pozdrawiam goralko z Hameryki buzka
gg5 / 2009-10-02 15:12 / Bywalec forum
ha ha ciesze sie ze mnie jeszcze pamietasz ;) ok bede czekac to znaczy juz mam tej lokaty nie przeduzac ? bo troche chcialabym sobie podreperowac konto tez buzika i do uslyszenia a tak szczeze to sie wystraszylam ze juz nie chcesz sie odezwac ;)
irons45 / 2009-10-02 15:15 / BAKSIK ZIELONYCH
nie bylo mnie wczoraj tu bo troszke przez troli rozrabialem ale juz sie wyciszylem
irons45 / 2009-10-02 15:16 / BAKSIK ZIELONYCH
dzisiaj pojedzie raczej eur-dol troszke juz w gore a o odkupie pogadamy w przyszly tydzien konkretniej jak bedzie cos widac i czuc
gg5 / 2009-10-02 15:48 / Bywalec forum
Dzieki zycze milego weekendu dla ciebie i calej Ekipy i jeszcze raz pozdrawiam;))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy