do krzysiek29

jacekk_85 / 2007-12-01 03:02
Co myślisz o tym co się od kilku dni dzieje na światowych giełdach? To jakiś paradoks wg mnie. Dane słabsze od oczekiwań a akcje w górę. Kolejna obniżka stóp przez Fed, a to przecież w perspektywie kolejny samobójczy cios. Wyszedłem jakiś czas temu z funduszy akcyjnych po 2 dniach wzrostów. Jednak obserwując to co się dzieje obecnie zastanawiam się czy nie wejsc z powrotem na jeden miesiąc, żeby odrobić trochę strat za listopad. Miałem różne fundusze Pioneera. Jeżeli wejdę w nie wcześniej jak 3 miesiące od wyjscia to nie będzie opłat za wejście. Jak myślisz będzie na giełdach w grudniu?

pozdrawiam
Wyświetlaj:
krzysiek29 / 2007-12-01 09:25 / Uznany Gracz Giełdowy
sam widzisz co sie dziej dane z dnia na dzien sa gorsze a gieldy leca w gore faktycznie to jakis paradoks. ja to tlumacze tym ze jest to robienie ludzi w balona. a te wzrosty sa sztuczne specjalnie podcjaganie gield realizacja zyskow a pozniej dol, i tak znowu wiesz kto na tym najbardziej ucierpi Ci co teraz zakupia. jen zatrzymal sie kolo wsparcia jak przebije to mozliwe wzrost, ale cos mi nie chce sie wierzyc moja prognoza na ten tydzien realizacja zyskow czyli spadki. jeszcze bedzie czas na wejscie w fundusze. masa ludzi czeka tylko na to aby odrobic straty i papa fundy. mozliwe ze beda wzrosty ale jedynie sztuczne nie majace podstaw. wiadomo czym moze sie takie cos skonczyc jeszcze wiekszym spadkiem. sam gram na gieldzie ciezko cokolwiek przewidziec. zaleta kupna akcji jest duza plynnosc a funduszy nie. od dluzszego czasu wig20 chodzi w granicach 3500-3600 ostatnia sesja niezly cyrk w ostatniej chwili sapadl okolo 1procent. widzisz co grubaski moga zrobic z nasza gielda. Nie ma zmiluje sektor finansowy ma powazne klopoty ale moze cos sie wydarzy juz widac pierwsz symptomy Arabie wykupuje i Chinczycy. ale musi to potrwac i konca nie widac. tez bawilem sie w fundusze jakos udalo mi sie ominac wszystkie te spadki i w sierpniu i teraz. i teraz czekam na lepszy okres. obnizka stop przez FED jest juz zdyskontowana. pozdr
jacekk_85 / 2007-12-01 12:12 / Bywalec forum
dzięki Krzysiek za odpowiedź
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy