Forum Forum inwestycyjneForex

do Sieroty Marychy

do Sieroty Marychy

kibic_43 / 2009-05-05 01:40
Przeczytałem to co napisałes kord....7 . Człowieku madry z Ciebie facet i niewazne ile masz lat 20,30,40,50,60 ale podchodzisz całkiem z innej strony do tego . TY tym zyjesz i to jest fajne.
Bidnymaniek,Green,Max,Bax i wszyskich co tu pisza ( paczka z Bankiera , przepraszam, ze wszyskich nie wymieniłem macie dar do tego)
Sorry ale musiałem to napisac.
Wyświetlaj:
wiemwszystko / 2023-08-07 14:40
t rynek forex.
co roku jest to samo
nowe grupy, nowe spółki, nowe notowania, nowe platformy inwestycyjne, nowi brokerzy, nowi maklerzy, nowe szwindle i nowe oszustwa, czy coś się zmieniło od 2009 r, później przez lata np w 2013, albo 2018? do teraz do 2023?
ja wiem jakie zaszły zmiany, a wy?
greenstar / 2009-05-05 12:38 / Pogromca jeleni
kibic.....to gratulacje...........................
greenstar / 2009-05-05 12:14 / Pogromca jeleni
hahahahhaaaaaaaaaaa....u mnie to zalezy od dinia...........................hahahahha
uczennica / 83.26.228.* / 2009-05-05 12:25
czesc gwiazdeczko ! Twoje poczucie humoru niezawodne :)
ja jednak , ............. jak kibic...............po alkoholu...............hahahaha pa :)
sierota marycha / 2009-05-05 02:19 / Tysiącznik na forum
Kibic, pewne sprawy sa oczywiste, trzeba jedynie przygladnac sie wydarzeniom bez emocji i nie gnac za stadem, najgorsze niestety dopiero przed nami, a czym to sie skonczy nie wie nikt albo lepiej nie myslec :) dzieki za uznanie:)
:D / 83.26.248.* / 2009-05-05 07:45
to nie uznanie ...................to cos wiecej......kibic moze ty kobieta jestes.......a serio :.drukuj wszystko tak jak ja...........mam juz 2 segregatory!

ps. . 20 lat?.............wiesz o czym mysli chlopak jak ma tyle lat :)
60 lat?.......aptekarz przyjacielem..........
Panie sierota marycha niechże Pan sie tez usmiechnie ;) milego dnia !
kibic_43 / 2009-05-05 12:34 / Bywalec forum
do D
własnie jest to uznanie dla człowieka który robi dobra robote. Oj z tą kobieta to przesadziłaś/przesadziłeś bhahahahahhaah dzisiaj pokaże twoją pisanke zonie :)
Wiesz w róznym wieku sa ludzie geniuszami moga miec nawet 15 lat :) a czasemi swoje zdolnosci odkrywają jak maja 50 lat :). Pozdrawiam

p.s wiesz chyba to sobie wydrukuje i zostawie na pamiatke swoim synom aha zapomniałem dodac jeszcze bedzie nastepne :) wiec moze bedzie dziewczynka :) czas pokaze
:D vel uczennica / 83.26.228.* / 2009-05-05 15:31
do kibic 43 -ta liczba to twoj rocznik czy tyle masz lat ;)
a teraz serio do szanownej małzonki : maksyma o milości musi dzialac w obie strony więc najcenniejszy prezent jaki da Pani swoim dzieciom to milośc do ich ojca.
pozdrawiam serdecznie :)
niech Pani pozwoli siedziec meżowi przed komputerem bo to cieżka praca jest nie rozrywka
tu rzadko są takie zarty wszystkiego dobrego !
kibic_43 / 2009-05-05 17:37 / Bywalec forum
Do D vel uczennica

No wiesz można to na rózny sposób wytłumaczyć :
1. - mogę mieć tyle lat heheheh
2. - lubię cyfry tak wiec 4+3 =7 :) a siódemka jest to ostatnim dniem tygodnia,
najbardziej lubie ten dzien :)
3, - w numerologi oznacza to , niezwykła intuicję, dar proroczych przeczuć :)
Odnośnie Twojej maksymy jest piekna wiec podaruje Tobie wirtualne słoneczko oby zawsze ci swieciło :)
Pozdrawiam

@
@ @ @
@ @ @@@
@ @
@@ @ * * @@@
@ u @
@ @@@ @@
@ @ @
@
:d vel uczennica / 83.26.228.* / 2009-05-05 18:50
dziękuję ! wydrukuję i zachowam :)
Uwierz , że jestes dzieckiem Szczęścia ale badz ostrozny .
Powodzenia całej Rodzince:)
Maks_ / 2009-05-05 12:40 / Tysiącznik na forum

p.s wiesz chyba to sobie wydrukuje i zostawie na pamiatke swoim synom aha zapomniałem
dodac jeszcze bedzie nastepne :) wiec moze bedzie dziewczynka :) czas pokaze


Idź do kościółka i pomódl się by była dziewczynka :-)
Sam mam dwie i jestem w niebo wzięty (roczne bliźniaczki)

Pozdrawiam
jazdasiedzieje / 146.70.170.* / 2023-08-03 15:12
tam już nie ma B.... , zostawił nas, zabrał już ze sobą wszystkich którzy zasłużyli na spokoj, zostaliśmy tylko my i 333
:D vel uczennica / 83.26.228.* / 2009-05-05 15:23
do Maks -teraz do kosciołka ?! za pozno ;) niech bedzie co ma byc -bo sie Bogu poplacze i wyjdzie niejaki `M ...............- pamietacie to nieszczescie z forum bankiera ?
Bozeeeeeeee .................wszyscy się nabrali ,ze to kobieta................a Don chcial sie nawet umowic z ~M
bax / 2009-05-05 15:28
czesc slodka kobietko bo taki twoj nik pozdrawiam milo i usmiech odemnie mysle zes ty prawdziwa kobietka
:D / 83.26.228.* / 2009-05-05 15:36
czesc bax ! :) naslodsze mam........................he he he ...................usta ;)
pa :)
bax / 2009-05-05 15:42
prosze nie prowokowac starszego pana uwielbiam slodycz na dodatek usmiechnieta slodycz ha ha ha
uczennica / 83.26.228.* / 2009-05-05 12:04
do kibic-tak czytam o ktorej godzinie to napisales ..................rozmarzyles się ,że hej :)
to przyznaj sie ile trzeba wypic,............żeby wszystkich kochac? ...............:)
kibic_43 / 2009-05-05 12:24 / Bywalec forum
Do uczennicy,
no cóz tu sie bardzo pomyliłas z tym piciem ...../ fakt kawy duzo wypiłem / jak ja to mowie nasz przemysł spirytusowy dawno by zbankrutował :) a co do ludzi to zawsze podchodze z dystansem i staram sie nie obrazac nawet jak maja inne poglady jak ja. Tak na marginesie to kocham swoje dzieci i zone ,tak jak do innych podchodzisz tak bedzie dzialało to w druga strone Pozdrawiam

p.s marzenia najlepsze sa jak lezysz sobie pod palmą w cieniu :)
uczennica / 83.26.228.* / 2009-05-05 12:33
kibic ! to z sympati do Ciebie-serio ! a na dowod ,że jestem rozsądna podaruje ci piekna maksymę i nią sie kieruj w życiu skoro masz rodzinę :
" Najpiekniejszy prezent jaki moze dac ojciec dzieciom to milosc do ich matki'"
kochajcie sie i szanujcie wzajemnie .
ale pieknie ! pozdrawiam :)
kibic_43 / 2009-05-05 12:43 / Bywalec forum
do uczennicy
Dzieki, za mile słowa,
własnie tak robie i szczesliwy jestem z rodzina ......tylko sie denerwują troche, ze za duzo siedze teraz przed kompem :))))) Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy