do Sieroty

pieczara / 2009-06-04 17:32
witam Szefa
mam pytanko na temat wyboru platformy ,sprawdzalem rankingi brokerow na podanej przez ciebie niedawno stronie,czytalem takze oceny innych i powiem szczerze ze mam mentlik w glowie.zaczynam myslec powaznie o MB Trading co o nich sadzisz czy miales moze kiedys do czynienia z tym ECN ??a jezeli nie to ,jakbym mogl prosic ,moglbys mi wskazac jakiegos w miare wiarygodnego brokera z ktorym nie ma cyrkow jak z wiekszoscia MM .?? Jezeli nie mozna rekomendowac tu na forum brokerow to moze bys mi poczta wiadomosc wyslal?
Szacuneczek;)
Wyświetlaj:
sierota marycha / 2009-06-04 20:11 / Tysiącznik na forum
nie mam zadnych preferencji, sam musisz dokonac wyboru, pozdrawiam
pieczara / 2009-06-04 23:03
w sumie fakt ,ze to moj wybor, ale kurcze to bedzie moja 1 platforma w realu a nie demo i troche boje sie jakis walkow slyszalem nawet ze u niektorych moga ci nie wyplacic wygranej kasy a nawet zamknac rachunek,kazdy co innego gada.... a chcialbym wplacic okolo 3k $ wiec troche szkoda by bylo zeby jakas wajche na mnie wykrecili
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy