Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

-Mobius- / 85.221.172.* / 2008-06-27 13:16
Mój wybór padł na biuro Henclewski Nieruchomości - korzystałem ostatnio i jestem bardzo zadowolony. Mam kilka nieruchomości i robiłem porządne rozeznanie w biurach. Zależało mi na profesjonalizmie i ofercie na wyłączność bo nie mam czasu by latać po pośrednikach tym bardziej że wiele "biur" to partacze/ściemniacze/naciągacze.
Obsługiwał mnie młody facet - Michał, nie dość że gość zrobił mi de facto wycenę za free - dobrze trafiliśmy z ceną w rynek, to mieszkanko sprzedał stosunkowo szybko, do tego totalnie profesjonalna obsługa. Mogę spokojnie polecić.
Wyświetlaj:
Kuba29 / 83.8.248.* / 2018-04-04 11:13
Inventum Nieruchomości - rewelacja. :) Polecam współpracę z Panią Eweliną Matyjasik-Lewandowską. Znalazła dla mnie wspaniałe mieszkanie, sprawdziła stan prawny oraz załatwiła notariusza na korzystnych warunkach.
Oglądaliśmy razem wiele mieszkań i bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Polecam!
Rafał581 / 188.164.149.* / 2018-03-27 11:22
W Poznaniu tylko agencja Twój Pośrednik! Sprzedawałem mieszkanie dwukrotnie, więc mam porównanie. Pan Wilczyński nie ma sobie równych!
muukkaa / 176.221.123.* / 2018-03-15 20:17
Warto się wybrać na targi mieszkaniowe w weekend. Hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich na Głogowskiej 14. Bilety można kupić np. tutaj:
https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/
Daniel370 / 188.146.162.* / 2018-03-12 12:40
Bardzo rzetelni i słowni pośrednicy. Kompletne informacje i zainteresowanie w przypadku sprzedawania nieruchomosći. Więc polecam Skaland
Irena537 / 109.173.217.* / 2018-07-03 15:14
Polecam Castle z Poznania.Szczególnie Panią Małgosię.
kaziu0070 / 2018-02-01 15:34
Super koniunktura na Rynku nieruchomości sprowokowała mnie do decyzji o zlikwidowaniu lokat w Banku, gdzie oprocentowanie nawet nie pokrywa inflacji i podjęcie próby zainwestowania w nieruchomości. Ponieważ moje biznesy głównie prowadzę w Wielkopolsce (mieszkam w Gdańsku)uderzenie skoncentrowałem na Poznań żeby nie przestrzelić postanowiłem zgłosić się do Profesjonalistów .Są firmy w Poznaniu ,które zawodowo zajmują się inwestowaniem w nieruchomości. Trafiłem do dwóch takich kancelarii Indego oraz Inwest Salution. Bardzo miła obsługa ale problem u nich polegał na tym ,że musiałem wskazać im nieruchomość a oni dalej przeprowadzali procedury analizując też pod kątem opłacalności inwestycji. Tylko ,że ja takich nieruchomości nie miałem. Postanowiłem udać się do biura nieruchomości i okazało się ,że robią to samo co te kancelarie, ale nie pobierają żadnych opłat wcześniej tylko w momencie kiedy już zakupię nieruchomość(dobry układ) Koniec końców kupiłem dwa mieszkania przy pomocy biura Castle i z czystym sumieniem mogę te biuro polecić. Pozdrawiam Marcin z Gdańska.
Sylwia900 / 37.47.11.* / 2018-01-12 19:10
Jeśli chodzi o moje doświadczenie z pośrednikami nieruchomości, to bywało różnie. Jednak moją wiarę w te instytucję przywróciła Pani Asia z biura Home Development. Naprawdę kompetentna i znająca się na rzeczy babka. Zawsze pomocna, szczerze mogę polecić to biuro.
Werka475 / 188.164.149.* / 2018-01-03 11:03
Chyba najskuteczniejsze biuro w Poznaniu to http://www.twoj-posrednik.pl/ - pan Marcin zna się na rzeczy! Moje mieszkanie sprzedał w ciągu miesiąca ze sporym zyskiem :)
Dawid254 / 83.145.174.* / 2017-12-27 15:33
Dobry pośrednik powinien być zaangażowany w sprzedaż/wynajem, szukać odpowiednich ofert i przedstawiać nieruchomość potencjalnym klientom. W Poznaniu najlepszy moim zdaniem jest pan Wilczyński z biura Twój Pośrednik - jest zainteresowany sprzedażą mieszkań ze swojej oferty, ma czas na spotkania i prezentacje nieruchomość. Współpraca z nim to czysta przyjemność.
PatrycjaKlimczak / 188.164.149.* / 2017-11-29 10:43
Najlepszy w Poznaniu jest pan Marcin Wilczyński z biura Twój Pośrednik.
Ma szeroką ofertę i poza sprzedażą mieszkania może się zająć również jego administrowaniem, co jest bardzo pomocne przy wynajmie na odległość.
wk65 / 83.31.138.* / 2017-11-21 14:37
ja osobiście polecam www.gwiazda.info
EwelinaRoma / 83.145.174.* / 2017-11-06 19:34
W Poznaniu tylko biuro Twój Pośrednik! Fachowo, profesjonalnie i skutecznie! Polecam wszystkim.
Michal Roztkowski / 2017-11-02 16:02
Obiecałem Pani Marcie Detlaf z MD Broker wystawić ocenę po dopiętej transakcji. Polecam tą agentkę. Jest właścicielką biura. Fachowo, uczciwie, uśmiechnięta, nie myśli tylko o prowizji, widać że lubi to co robi, jest zaangażowana, podchodzi do sprawy profesjonalnie i po ludzku, a osobiście bardzo te dwie cechy cenię w ludziach w dzisiejszych czasach. Dlatego Pani Marto, gratuluję i dziękuję, że miałem przyjemność z Panią pracować.
Polecam wszystkim z czystym sumieniem
Ja akurat wynajmowałem Hale magazynową, ale chyba P. Marta zajmuje się też innymi nieruchomościami
JolaPoznann / 83.145.174.* / 2017-10-29 09:11
W zeszłym miesiącu miałam okazję współpracować z panem Marcinem Wilczyńskim z biura Twój Pośrednik.
Mogę wszystkim serdecznie polecić współpracę z tym biurem, pan Marcin naprawdę zna się na rzeczy!
lala750 / 77.65.102.* / 2017-06-19 19:06
Nie polecam biura w Poznaniu Pro Investo a w szczególności Pani Agnieszki Z. Próbujemy się z kobietą skontaktować od dwóch tygodni...nie wiem komu bardziej ma zależeć na transakcji? Musi pani pamiętać, że gdyby nie klienci nie istniałaby pani.
kupiec101 / 109.173.153.* / 2017-09-27 21:16
Ostatnio byłem na etapie kupna nieruchomości i pech chciał, że działka, która mi przypadła do gustu była oferowana właśnie przez to biuro - Pro Investo z Poznania, a dokładnie oferta była pod opieką pani Elżbiety Filipczak. Opis działki był bardzo skromny, więc rodziło się wiele pytań. Pani Filipczak nie wiedziała nic ponad to co przeciętna osoba może wyszukać w 3 min. w internecie, natomiast przy każdym pytaniu dotyczącym dokumentów nt. działki zasłaniała się koniecznością podpisania umowy pośrednictwa z wydmuchaną prowizją 2%(i to już po zejściu z początkowych 3%). Gdy się zapytałem co w zamian za podpisanie umowy otrzymam to odpowiedź była prosta - wskażę adres i będziemy mogli się spotkać na miejscu. Odesłałem jej otrzymany wzór umowy pośrednictwa z dopisanymi przeze mnie dokumentami, do których chciałbym uzyskać przynajmniej wgląd w zamian za opłatę 1,5%(do tylu bez problemu zeszła gdy dałem jej do zrozumienia, że nic o działce znaczącego nie wie - zlokalizowanie działki przy pomocy Google Street na podstawie zdjęcia z oferty zajęło mi 5 min. bo miałem objechane całe miasteczko). Odpowiedź była natychmiastowa - za późno, działka już zarezerwowana. Krótko po tym okazało się, że było to jedno wielkie kłamstwo, bo będąc na działce zainteresował się mną sąsiad, a jak się okazało był on z rodziny właścicieli. Po dotarciu do nich okazało się, że nie podpisywali umowy z żadnym biurem nieruchomości i ktoś, kto oferuję tę działkę na sprzedaż robi to bez żadnych praw do tego. W skrócie - p. Filipczak szukała naiwnych, którzy podpiszą umowę jako kupujący i dopiero wtedy zgłosi się do właścicieli gruntu z propozycją, że ma klienta na ich działkę. Mapy geodezyjne oraz wypis z księgi wieczystej, który ponoć p. Filipczak miała posiadać, mogły być co najwyżej zdjęciem, na zrobienie którego właściciele się bez problemu zgadzali gdy ktoś z biura Pro Investo się u nich pojawił udając zainteresowanego klienta. Na koniec, gdy oczywistym był fakt, że oferta biura Pro-Investo była fikcyjna, zadzwoniłem do p. Filipczak, aby ją uświadomić, że wiem, że od początku mnie oszukiwała i że jej działania spowodowały, że przez 2-3 tygodnie prowadziłem rozmowy z fikcyjnym pełnomocnikiem właścicieli, a w tym czasie działka została sprzedana bezpośrednio przez właścicieli osobom, które miały więcej szczęścia i nie trafiły na ofertę biura Pro Investo tylko na bezpośredni kontakt do właścicieli (spóźniłem się podobno o 2-3 dni). W ramach przeprosin od p. Elżbiety Filipczak zostałem nazwany oszustem i kłamcą, bo poszukiwałem właścicieli na własną rękę, próbując obejść pośrednika. Powiem tak... dzisiaj jak tylko bym zobaczył logo tej firmy przy oferowanej nieruchomości to od razu kombinowałbym jak dotrzeć bezpośrednio do właściciela. Mój błąd polegał na tym, że uczyniłem to dopiero gdy wyszło na jaw, że z p. Filipczak jest taki "pośrednik" że nie potrafi nawet powiedzieć co jest w sąsiedztwie działki, a po prowizję to łapę od razu wyciągnęła.
Posejdon18 / 77.65.109.* / 2018-02-15 17:46
A Ty cwaniaczku nie lubisz płacić i tu jest problem i jeszcze hejtujesz.Ciekawe czy kupiłeś kombinatorze?
Annamaria86 / 94.254.240.* / 2017-06-07 19:58
Z czystym sumieniem mogę polecić biuro PTAK nieruchomości w centrum Poznania. Miałam do sprzedaży mieszkanie, bowiem wyprowadzałam się z Polski. Czasu było mało, dlatego zależało mi na jednym biurze, które kompleksowo zajmie się całą transakcją. Mieszkanko szybko się sprzedało i nawet po niezłej cenie.

Najnowsze wpisy