Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

-Mobius- / 85.221.172.* / 2008-06-27 13:16
Mój wybór padł na biuro Henclewski Nieruchomości - korzystałem ostatnio i jestem bardzo zadowolony. Mam kilka nieruchomości i robiłem porządne rozeznanie w biurach. Zależało mi na profesjonalizmie i ofercie na wyłączność bo nie mam czasu by latać po pośrednikach tym bardziej że wiele "biur" to partacze/ściemniacze/naciągacze.
Obsługiwał mnie młody facet - Michał, nie dość że gość zrobił mi de facto wycenę za free - dobrze trafiliśmy z ceną w rynek, to mieszkanko sprzedał stosunkowo szybko, do tego totalnie profesjonalna obsługa. Mogę spokojnie polecić.
Wyświetlaj:
Stanisława990 / 77.65.57.* / 2014-05-23 09:51
Muszę się podzielić opinią z internautami.Bo jak coś jest źle to ludzie szybko obsmarują a jak jest dobrze to nikt się nie kwapi do pochwalenia.Postanowiłam to zmienić.

Chciałam pochwalić biuro nieruchomości Castle z Poznania,które sprzedawało moje mieszkanie w Swarzędzu.Sprzedawałam to mieszkanie od roku,miałam 3 wizyty klientów ,chociaż zgłosiłam to do biur i lokalnych i poznańskich i nawet był jakiś Pan Pośrednik z Gruszczyna.

3 klientów to żaden sukces.I zawsze miałam wrazenie ,że to byli jakoś ludzie mocno zaprzyjaźnieni z tymi Pośrednikami,ale i tak nie było propozycji,Po kilku miesiącach biura właściwie zerwały ze mną kontakt .Przypadkiem przez znajomego,ktoś polecił mi właśnie biuro Castle z Poznania.

Zgłosiłam się do nich .Nastepnego dnia przyjechał od nich Agent miał ze sobą wycene mieszkania w tym rejonie o dziwo cenę miałam zbliżoną,więc cena nie była problemem w sprzedaży(bo zaczęłam już wątpić)

I możecie Państwo internauci wierzyć albo nie (ale jestem za starą Pani,żeby zmyślać)

Mieszkanie od wizyty tego Pan z Agencji Castel sprzedało się w ciągu miesiąca ,no w sumie,żeby nie koloryzować.To wszystkie pieniążki miałam po 1,5 miesiąca.

Ale oprócz pieniędzy ,to najbardziej urzekła mnie jakość usługi tego Biura,wszystkie potrzebne dokumenty załatwili oni,jeszcze cos tam w Sądzie prostowali(inne biura nawet nie zauważyły tego błędu w księdze) .Gdziekolwiek musiałam pojechać to przyjechali po mnie samochodem,odwieźli mnie z powrotem.Kupujący też bardzo mili ludzie,też byli z nich zadowoleni.

Mogę ze szczerego serca polecić.

Pozdrawiam

Stanisława ze Swarzędza.
Mateusz498 / 86.5.161.* / 2017-03-24 12:12
To pisał agent. Klient tyle nie pisze
marek.ka / 89.239.109.* / 2014-05-19 19:11
Dobry pośrednik to taki, co przede wszystkim ma dla Ciebie czas, a nie liczy na to, że jakoś tam uda się sprzedać. Nasze miszkanie sprzedawał Marcin z http://www.twoj-posrednik.pl/. Zrobił duży wywiad o nieruchomości, podpowiedział kilka drobnych zmian no i przedstawił szczerze realną cenę za jaką znajdzie kupca w określonym czasie. Widać, ze ma doświadczenie. Trochę to kosztuje, ale wolę zapłacić komuś kilka stówek i mieć spokój.
Weronika47 / 109.232.27.* / 2014-04-26 19:59
Z czystym sumieniem mogę polecić p. Wilczyńskiego z biura Twój Pośrednik na Chwaliszewie. Bardzo szybko znalazł kupca na moje mieszkanie bez wyłudzania jakiś horrendalnych opłat, o których piszecie.
Tomek32 / 77.65.91.* / 2017-03-06 18:06
Już chyba nie istnieje to biuro,ale w pobliżu masz 3 inne ,najlepiej widoczny Hombroker ,Castle Nieruchomości i Iron.
Hela / 95.40.52.* / 2014-01-08 15:27
Ja zaufałam im: http://www.bonnowydom.pl/index.html Pomogli mi sprzedać mieszkanie. Wzięłam za nie naprawdę przyzwoite pieniądze, dlatego tym bardziej jestem zadowolona. Profesjonaliści w każdym calu.
ZagrobA / 213.156.107.* / 2014-08-22 15:41
Zgadzam się. Również korzystałem z Usług Pana pośrednika z Biura Nowy Dom Pana Jakuba i jestem zadowolony z rzetelnej obsługi , z czasu mi poświęconego , a nie byłem łatwym klientem (problemy z nieruchomością). Pana Jakuba polecam z doświadczenia.
Pozdrawiam
agnieszka.lizis / 87.204.164.* / 2016-12-21 14:19
Absolutnie odradzam , naciągacze i tyle, zero profesjonalizmu!
Aska Bruno / 77.65.94.* / 2017-04-14 00:57
Widac ze spam. Naciagacze? Heh to tym bardziej to bzdury. Jedna z nizszych prowizji w miescie i jeszcze tylko z jednej strony. Jako osiba szukajaca mieszkania na wynajem nie musidlam placic prowizji w innych viurach niestety tak. Ja i moj przyjaciel Bruno -pies POLECAMY!!!
daniel775 / 109.173.160.* / 2013-12-10 13:04
Polecam biuro ARKEI NIERUCHOMOŚCI. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Mieszkanie moje sprzedali w ciągu 2 tygodni. Solidna współpraca !
DoradcaRN.pl od 1999 / 95.108.73.* / 2013-12-07 18:37
Dobra agencja nieruchomości Poznań, czy dobre biuro nieruchomości, to właściwie tylko hasło, za którym zawsze stoi konkretna osoba, czyli właśnie ten tzw. dobry pośrednik nieruchomości, który podejmuje się działać w imieniu i interesie swoich Klientów. Żeby znaleźć odpowiednią osobę wystarczy poczytać opinie klientów w Internecie lub popytać znajomych. DoradcaRN.pl od 1999 Jarosław Kantor
Jerzy62 / 5.174.82.* / 2014-02-03 20:48
Witam,najlepiej samemu zająć się sprzedażą własnego M,bo i cenę możemy osiągnąć dużo wyższą niż przez agencje.Poleca serwis ogłoszeń NIERUCHOMOŚCI http://kupiedom.com.pl/

Serwis nabiera dynamiki,dodawanie ogłoszeń typu,sprzedam dom,kupie działke,wynajmę mieszkanie jest całkowicie darmowe i bez denerwującej rejestracji !

W serwisie kupiedom.com.pl jest wbudowany katalog firm,jest opcja stworzenia swojej fizytówki / subdomeny ,swojego logo , dla biur nieruchomości i developerów z możliwością swobodnego zarządzania swoją stroną.

Z dnia na dzień rośnie liczba osób odwiedzających serwis, mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości ten serwis będzię konkurencyjny i będzie dawał wiele satyswakcji każdemu użytkownikowi.

Zapraszamy biura nieruchomości jak i developerów do tworzenia w naszym serwisie swoich baz danych.
twoje-m2.pl / 91.231.93.* / 2013-10-29 11:29
Zapraszam na Twoje-m2.pl
Karol34 / 83.5.97.* / 2013-10-16 22:31
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci immobi : http://www.immobi.pl/mieszkania-poznan/ nie wydaje się tyle kasy na pośredników. Wszystko szybko i sprawnie załatwione.
110 / 2013-10-11 12:50
Jeżeli chcecie państwo oddać swoje mieszkanie do wynajmu to nie polecam Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. Sp. k.
61-869 Poznań, ul. Garbary 53 . W ogóle się nie przykladaja do swojej pracy i tak piękne mieszkania w dobrych lokalizacjach i przystepnych cenach ,czekają nawet po pól roku na klienta. Z rozliczeniami tez im coś nie wychodzi i maja opóźnienia. Szczerze nie polecam.
jakub3364745 / 46.250.168.* / 2017-02-27 14:30
pospisuję sie pod tą opinia obiema rękami, nasza wspolpraca omal nie znalezła swojego konca wsadzie! pracownicy nieprofesjonalini, nie znajacy sie zupelnie na rzeczy.działaja na niekorzysc wlascicieli mieszkań zostawiajac je w rozsypce ktora wedłuh nich jest "normalnym staniem uzytkowania: mieszkanie nowe po roku 1 lokatorow zostalo zdewastowane a agencja nie miala zamiaru wziac za to odpowiedzialnosci!!! nie mowiac o 3miesiecznych poslizgach w czynszu i balaganie wbiurze!!!! DNO DNO DNO!
Beata10 / 77.65.34.* / 2013-10-01 14:57
Ja bardzo dobrze wspominam współprace z biurem nieruchomości Castle.Ich siedziba znajduje się na Mostowej. Mimo, że nie byłam przekonana do sprzedaży mieszkania przy pomocy pośrednika, to teraz myślę, że to była bardzo słuszna decyzja:)Jeśli będę sprzedawać kolejne mieszkanie to już tylko z ich pomocą.
dk / 85.221.177.* / 2013-08-13 13:22
Ja polecam biuro Van Hausen Nieruchomości na Mielżyńskiego 16/4, szybko sprzedałem mieszkanie i kupiłem kolejne po atrakcyjnej cenie. Wszystko odbyło się szybko, wszelkie dokumenty były gotowe bardzo szybko, i była możliwość negocjacji prowizji.
JustB007 / 85.221.228.* / 2013-08-06 15:28
Od 2 lat wspolpracuje z biurem nieruchomosci Strefa Nieruchomosci w Poznaniu. Posrednik, z ktorym zawsze wspolpracuje jest Pani Agata Zietkiewicz. Pani Agata w bluyskawicznym tempie sprzedala moja nieruchomosc, a druga wynajela. Jest super proaktywna, profesjonalna i uczciwa! Wspolpraca z Pania Agata to czysta przyjemnosc. Szczerze polecam kazdemu, ktory ceni sobie profesjonalizm i efektywnosc.
www.c-profes.nieruchomosci.pl / 95.108.105.* / 2013-07-30 22:56
Polecam nową usługę na rynku - doradztwo przy zakupie nieruchomości. Rzeczoznawca Majątkowy obejrzy razem z tobą interesującą cię nieruchomość i przygotuje ci rzetelną, bezstronną opinię o danej nieruchomości uwzględniającą jej wady i zalety, analizę jej stanu prawnego, ryzyka i pokaże ci jak kształtują się ceny podobnych nieruchomości na rynku. To pomoże ci podjąć świadomą decyzję. Więcej znajdziesz na www.c-profes.nieruchomosci.pl
Bilbo366 / 77.65.40.* / 2013-07-26 14:07
Ja polecam Biuro Castle na Mostowej sprzedawałem u nich mieszkanie i szybko znalazło kupca. Ogólnie wszystko szybko i zwinnie poszło
Dwer / 83.26.52.* / 2013-07-24 12:49
W sumie na pierwszy rzut oka Ober Haus prezentuje się całkiem dobrze. W sumie może skuszę się na ofertę tej firmy, bo czemu nie?

Najnowsze wpisy