Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

-Mobius- / 85.221.172.* / 2008-06-27 13:16
Mój wybór padł na biuro Henclewski Nieruchomości - korzystałem ostatnio i jestem bardzo zadowolony. Mam kilka nieruchomości i robiłem porządne rozeznanie w biurach. Zależało mi na profesjonalizmie i ofercie na wyłączność bo nie mam czasu by latać po pośrednikach tym bardziej że wiele "biur" to partacze/ściemniacze/naciągacze.
Obsługiwał mnie młody facet - Michał, nie dość że gość zrobił mi de facto wycenę za free - dobrze trafiliśmy z ceną w rynek, to mieszkanko sprzedał stosunkowo szybko, do tego totalnie profesjonalna obsługa. Mogę spokojnie polecić.
Wyświetlaj:
Veba / 83.4.190.* / 2013-07-23 10:58
W moim przypadku agencją którą ja wybrałem było Ober Haus, które można znaleźć pod tym linkiem http://www.ober-haus.pl/. Dlaczego akurat ta firma? Zapewne przez niską prowizję.
Marcin618 / 62.21.46.* / 2013-07-06 16:24
Witam, ja stanowczo odradzam współpracę z pośrednikiem firmy "Arena" panią Dorotą Bierską. Jest to osoba zupełnie nienadająca się do tego zawodu. Nieprofesjonalna, wprowadzająca niepotrzebny stres, nieokazująca szacunku klientom. Sprawiała wrażenie osoby pazernej na pieniądze, nieliczącej się z drugą osobą i niedbającą o przyjazną atmosferę przy współpracy. A wiadomo, przy takich transakcjach jak kupno mieszkania gdzie ludzie najczęściej stykają się pierwszy raz i dotyczy to dużych pieniędzy branych najczęściej na kredyt, jest bardzo ważne aby odbywało się to w dogodnych warunkach a pośrednik mógł wesprzeć wiedzą i wsparciem.
Jarek773 / 77.65.40.* / 2013-06-06 11:19
pośrednika trzeba wziąć, bo to są duże kwoty, i nie ma przelewek. pani pośredniczka z Caslte się wywiązała, w sumie zrobiła więcej niż się spodziewałem. opracowanie szacunkowe było, a zależało mi na szbkeij sprzedazy, wiec od razu mi powiedziala za ile mieszkanie moze sie realnie sprzedac, a nie tak jak w innych biurach, obiecywali zlote góry i nic nie zdziałali. polecam, solidna firma, i spotkania odbywają sie w cywilizowanych warunkach u nich w biurze, a nie gdzies po katach...
klient641 / 213.5.210.* / 2013-05-11 16:12
Jedyna rzecz która mnie denerwowała w pośrednikach to nierzetelność w ofertach. Jak była jakaś ciekawa oferta - nigdy nie była aktualna. Zawsze mieli mieszkania w tej samej okolicy , w tym samym bloku - ale + 20 tyś.
Na pytanie dlaczego nie ma aktualizacji - bo nie mają czasu. Sztucznie zaniżanie ofert w ogłoszeniach - których nie ma do sprzedaży:)

ps. Nikogo z nazwy nie chcę oczerniać!
rudy201 / 46.186.9.* / 2013-04-13 18:03
jeśli ktoś chce kupić nowe mieszkanie to najlepiej udać się do samego dewelopera, dobrą opinią w Poznaniu cieszy się JWConstruction, teraz oddali osiedle Oaza Piątkowo, fajna lokalizacja
A.S. / 46.205.42.* / 2012-12-24 13:36
Miałem ostatnio okazje współpracować z biurem ARKEI NIERUCHOMOŚCI. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolony, osoby tam pracujące wykazuja pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Moje mieszkanie zostało sprzedane w bardzo szybkim czasie. Szczerze polecam te biuro.
D418 / 46.112.203.* / 2012-12-10 20:21
ZIELIŃSKA PRZESTRZEGAM PRZED WSPÓŁPRACĄ. JAK SPRZEDAWAŁEM POSESJĘ TO JEDYNE SŁOWA KTÓRE POWIEDZIAŁA TA CWANIARA TO....ZA DROGO...W TEJ CENIE NIE SPRZEDAM. CENA DO OBNIŻENIA O 50.000 ZŁ . WYWALAŁEM JĄ NA ZBITY PYSK!INNY SPRZEDAŁ BEZ TRUDU.
rtgx / 83.13.149.* / 2012-10-11 09:35
Suszymy ząbki Panowie i Panie suszymy ząbki!

Wszystko co tu czytam to wpisy lokujące konkretne biura w Google na takie właśnie hasło.

Śmiem twierdzić, że żaden klient biura tej "dyskusji" nie widział na oczy, ale należy pogratulować agentom pomysłowości. A tym którzy udając klientów opluwają innych życzę dokładnie tego samego w ich stronę, oby jak najszybciej.
Anonimowy Pośrednik / 79.184.101.* / 2012-11-21 13:29
Zapewne masz rację, choć jako pracownik biura (nie powiem jakiego, żeby nie było, że reklama) muszę się pochwalić, że moi klienci często wpisują pozytywne komentarze w wizytówce Google i na forach. A jeśli ktoś szuka biura i ma pewne doświadczenie z internetowym szumem informacyjnym z łatwością odróżni spreparowane wpisy samochwalcze od prawdziwych opinii. Do Twoich życzeń dla złośliwców dołączam się i podpisuję pod nimi oboma łapami ;-)))
kuop / 46.170.87.* / 2012-09-25 20:20
ODRADZAM VADEMECUM NA UL.GRUNWALDZKIEJ OSZUSCI I KŁAMCY,STRACIŁEM DUZO PIENIEDZY PRZEZ NICH.KATEGORYCZNIE ODRADZAM I IDE DO SĄDU!
tobiks / 2012-09-17 16:19
Ja zdecydowałem się na wynajem czegoś większego pod działalność, poszukiwałem również biura do wynajęcia i wbrew pozorom na tym terenie pomogła mi firma z Warszawy. Osobiście mogę ich polecić, to firma Jartom, na swojej stronie www.biuro-hala.pl mają też fajną wyszukiwarkę gdzie dopasujesz sobie dokładnie jakiej nieruchomości szukasz i w jakim mieście.
Ania_arr / 79.184.248.* / 2012-08-10 19:06
Ja sprzedawałam mieszkanie przez Dom-Expert i jestem bardzo zadowolona, ze wszystkich biur z jakimi miałam umowy mieli poza tym najwięcej klientów, a prezentacje były najbardziej aktywne (pozostali agenci głównie stali pod ścianą i czekali aż sobie klienci obejrzą, zero technik sprzedaży, zachęcania itp). No i zdjęcia chyba zrobili najlepsze - aż mi żal było sprzedawać mieszkanie, jak zobaczyłam jakie mam ładne :))
Kedi / 46.76.135.* / 2012-05-17 17:17
Miałam okazje sprzedawać i kupować swoje mieszkanie z Panem Łukaszem Waraczewskim z biura Credo, z czystym sumieniem polecam tego agenta:rzetelny,wie gdzie z czym "uderzyc" i do tego bardzo miły, żadnego naciagania na kase, przeprowadził mnie przez zakup i kupno od A do Z, dokładnie tłumaczył co i jak, duzo formalnosci załatwiał za mnie,skorzystałam też z poleconego przez pana Łukasza doradcy kredytowego. Naprawde jestem zadowolona, tego oczekiwałam.
Andrzej622 / 85.221.173.* / 2012-04-03 16:29
Ja poszukiwałem biura na sprzedaż mojego domu trafiłem na biuro nieruchomości Hogar , współpraca była dobra ,w przyszłości planuje zakup kolejnej nieruchomości i jak już to skorzystam u sprawdzonego agenta.
slawson / 79.186.211.* / 2012-03-25 11:45
W Poznaniu na Św. Marcina 2 jest dobra agencja nieruchomości. Sam jestem po dwóch zakupach nieruchomości z ober-haus. Fachowe podejście do klienta, przeprowadzenie go przez cały proces od znalezienia oferty przez kupno mieszkania aż po wprowadzenie się do niego.
julijan / 79.186.197.* / 2012-02-25 10:24
Dużo czasu upłynęło zanim znalazłem dobrą agencję nieruchomości. Odwiedziłem chyba z 10 po czym szukałem o nich opinii w necie. Aż w końcu spotkałem koleżankę z liceum i od słowa do słowa okazało się że ona pracuje w Ober-haus na św.Marcina 2. Skorzystałem z tej opcji i nie żałuje.

Najnowsze wpisy