Dobre inwestycje

Żyrafa00 / 2012-08-01 15:36
W co waszym zdaniem najlepiej jest inwestować żeby zamiast strat mieć same zyski? Czy waszym zdaniem inwestowanie zawsze połączone jest z ryzykowaniem utraty pieniędzy? Czy w złoto nadal opłaca się inwestować?
Wyświetlaj:
Sebastian628 / 5.173.80.* / 2019-07-05 13:52
Może zobacz sobie ofertę na mennica24.pl. Kiedyś się interesowałem bardziej złotem inwestycyjnym więc byłem zdecydowanie bardziej na bieżąco niż w tej chwili, ale wiem, że tam zawsze mieli dużo ciekawych propozycji, profesjonalną obsługę. Więc jeśli jesteś w temacie początkujący to na pewno Ci pomogą.
pamper / 176.119.53.* / 2019-01-02 10:26
Zdecydowanie kierunek XTB i rozsądne podejście do inwestowania. Pod tym względem ten system wymiata, bo w zasadzie pozwala inwestować w każdy istotny temat. Ja działam głównie na surowcach i z nich właśnie wyciągam najwyższe zyski, ale to w każdym przypadku kwestia wiedzy, a nie mody czy tego, co robi ktoś inny.
Mirek127 / 2018-10-03 12:50
W Pulsie Biznesu kilka razy czytałem artykuł odnośnie http://mennica24.pl/ i się zainteresowałem właśnie złotem inwestycyjnym. Kupiłem dwie monety za około 5 000 złotych. Po roku sprzedałem za ponad 6000 złotych już przez inne kontakty, ale ogólnie całkiem mi się opłaciło. Poza tym nie miałem problemów z obsługą. Złoto pierwszej kategorii.
barolinabed123 / 2018-03-08 11:13
A zastanawialiście się nad inwestowaniem w nieruchomości pod wynajem w Hiszpanii? Jak dla mnie, jest to najlepsza opcja. Tylko trzeba wybrać mieszkanie w dobrej lokalizacji, żeby mieć dużo chętnych do wynajmu. Jeśli szukacie firmy, która sprzedaje takie mieszkania to mogę polecić ncbhome.com Oferują nieruchomości na Costa Blanca. Warto zerknąć
Mirash / 164.126.75.* / 2012-08-07 15:09
No już jedną taką firmę mieliśmy co w złoto chciała inwestować i sam widzisz ;) Najbezpieczniej to jest wziąć taki program jak np. Generali ma, coś w rodzaju Systematycznego Planu Emerytalno-Inwestycyjnego. Wtedy masz chociaż jakieś zabezpieczenie na starość, nie jesteś zdany na ZUS. No i przy okazji inwestujesz.
agnieszka74x1 / 79.139.106.* / 2012-08-03 00:54
zawsze jest jakies ryzyko - mniejsze lub wieksze, gielda czy systemy inwestycyjne
ja zainwestowalam w Just been paid i wyplacam zyski po kilkadziesiat $ co kilka dni, a w innym programie stracilam
polecam stabilny program dzieki opcji restartu objetego patentem - legalny, 2 $ dziennie, zapraszam na http://zarabiaj-kase.ucoz.pl/
teraz jest najlepszy moment na inwestycje, bo restart byl kilka dni temu
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy