Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dobry finisz sektora bankowego

Dobry finisz sektora bankowego

orzeł / .* / 2004-10-06 23:00
Komentarze do wiadomości: Dobry finisz sektora bankowego.
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2004-10-07 07:00
Orzełku, wg mnie 6 pln na pewno Tim, ale 7-8 tego nie jestem pewien.Chyba, że będą mieli super WF w tym roku(czyli in long).WSiP to może być hit-kwestia ceny w ofercie.Napisz co myślisz na ten temat!
orzeł / .* / 2004-10-06 23:00
RACZKU to było re do Clary veritas bo mnie od jakiegoś naganiacza wyzwała! Ale pamiętaj idź do przodu nie do tyłu ! Dlaczego Tim? Ups ciężko odpowiedzieć ! spółka w gazie totalnym do siedmiu powinna dociągnąć moje 7,44 to dlatego że lubię czwórki! Amli dziś chciałem kupić po 3.2 minąłem sie bo najtaniej było 3.26 jutro zapoluję na minus 8 procent lub więcej bo też w gazie chociaż musi się skorygować ! Co kupić ? Ciężkie pytanie ! Ja uważam że ferrum tim of course może na jakimś zjeździe?! (oby nie :)) i telmax zobacz technicznie!co do wydawnictw za dużo niewiadomych lepiej pko z lewarem razy 2 do gotówy i heja.Szczerze życzę powodzenia bo sam wiem jak to ciężka materia! właśnie bym dostał w dupcię na rafako na szczęście wyskoczyłem na minus 2 a spadło 7,5.ALe dostaję w dupcię na kogeneracji no cóż tak to bywa ale i tak w nią wierzę!Powodzenia i pamiętaj do przodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy