Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dobry początek sesji

Dobry początek sesji

Regent / .* / 2005-05-12 19:48
Komentarze do wiadomości: Dobry początek sesji.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-05-13 17:47
a wczoraj puściłem kruka po 22 i nie powiem że się nie cieszę :)natomiast galę niestety dziś i uratowałem 1.2 % zysku bleeeeee
tolek / .* / 2005-05-13 23:22
nie mogę znaleść wyników nowej gali czy był aż tak złe , czy ona już nie odbije, przecież tak sie rozwija, inwestuje .co sądzisz :)
dżeju / .* / 2005-05-13 18:49
gratuluje wyczucia, dogadałeś się jak ptak z ptakiem?
anna / .* / 2005-05-13 15:18
dżej z tą jutrzenką to chyba miałęś rację, że up.
dżeju / .* / 2005-05-13 18:16
na razie nic nie jest przesądzone, za małe obroty, ale wsparcie na 55 (po tyle kupowałem) obronionespodziewam się formacji flagi
dżeju / .* / 2005-05-13 14:17
juz wiem co to było na STR, nie mogłem zrozumieć dlaczegu kurs zamiast w górę poszedł w dółci co chcieli kupić taniej zaniżyli, strząsneli leszczy, a teraz podciągają, ja wywalałem po 6,55 z małą stratą i kolejny raz moja niecierpliwość została skarcona :(
strokuś / .* / 2005-05-13 12:47
jeszcze odnośnie PLB"Socha chce zakończyć negocjace jak najszybciej""nawet w 2 tygodnie""Inwestorzy [giełdowi - przyp. ISB] powinni jak najszybciej dowiedzieć się, jak spółkę wycenia inwestor strategiczny"cena jest na pewno większa od aktualnej giełdowej, a jak Lotos ma się udać to do 25 maja (ww. 2 tygodnie) giełdowi muszą poczuć moc żubrówkimam nadzieję że nie jest to wishful thinking ;) jak uważacie?
anna / .* / 2005-05-13 13:17
Socha chyba już zrozumoał, że spiep.... debiut polmos bia. i powinien coś z tym zrobić, bo inaczej nastepne debiuty też będą klapą :(
Jaś - ornitolog / .* / 2005-05-13 12:00
Chociaż może, po namyśle. Dokupię taniej... Hłe. hłe. hłe...
Jaś - ornitolog / .* / 2005-05-13 11:58
Ja jestem człowiek kamień, ale i kamień drgnie na widok tego co się dzieje z Getinem! No, żesz w te i nazad! Why? Please, stop... don't make me sad. Getin get-up!!!
unikredito / .* / 2005-05-13 10:41
ale mamy mega debiuty teraz :-) polmos teraz już -3,5% a PEP minus dyszke incredible, a ile kolejnych małych spółeczek bedzie niebawem, pewnie połowa z nich popłynie, no cóż ważniejsza dla nich widocznie jest ucieczka przed zmianiami w prospektach niż udany debiut i pozostawione dobre wrażnie
dżeju / .* / 2005-05-13 08:34
cała nadzieja w regule, że giełda spada w okresie podawania wyników (kupuj plotki, czyli spodziewane dobre wyniki, sprzedawaj fakty czyli wyniki) i potem wybrane spółki rosną pod następne
strokuś / .* / 2005-05-13 08:22
Mike, ameryka też się ciekawie zachowujesame teoretycznie dobre newsy (nawet ropa spadła) a S&P500 -1% - trochę się zawiodłem, myślałem że wczoraj zyskam podwójnie (na s&p i usd)chyba giełda przy spadkach ropy dyskontuje już przyszłe jej podwyżki ;)
mike / .* / 2005-05-12 22:31
A mnie osobiswcie juz zaczyna cala ta gielda denerwowac, jest to raczej maszynka do tracenia pieniedzy a nie do ich zarabiania...owszem,czasami mozna wstrzelic sie w dobre papiery i zarobic kilkadziesiat procent w ciagu tygodnia,ale zeby osiagnac takie wyniki trzeba chyba nocowac przed komputerem i wpatrywac sie w wyniki naszych slabych spolek. Coraz bardziej sklaniam sie w kierunku wycofania wszystkich swoich aktywow z tego niepewengo i malo obiecujacego rynku...Nie ma tutaj zadnej logiki, nawet jak spolki oglasza podpisanie znaczacych umow czy nawet rewelacyjnych wynikow okresowych to i tak nie idze to w parze ze wzrostami...czasami wrecz przeciwnie...nie ma kasy z zachodu nie ma zarobku tutaj...majac 5000 zl mozna zachwiac kurs spolki, jest to zalosne i osobiscie mnie zaczyna to irytowac, nie pisze tego przez pryzmat lekkich strat jakie ponioslem, bo w rachunku ogolnym jestem caly czas na lekkim plusie i traktuje to jako zabawe a nie sposob na zycie, jednak kiedy zabawa staje sie malo przewidywalna traci dla mnie smak i przestaje sprawiac mi przyjemnosc. Sorry za moje marudzenie, ale troche czuje sie zawiedziony obecna sytuacja....
KOLO / .* / 2005-05-13 11:07
nic dodać, nic ująć... w pełnej rozciągłości się z tobą zgadzam. Zauważyłem nawet pewna prawidłowość: im lepsza informacja ze spółki tym większy zjazd kursu... właściwie to króluja tylko spółdzielnie i jak masz fart to się pod nie podepniesz a jak nie to rzymać na longa i liczyć na (na szczęście coraz liczniejsze i sowitsze) dywidendy...
unikredito / .* / 2005-05-13 10:48
masz całkowitą rację, polska gpw to płaska kupa gówna
dżeju / .* / 2005-05-13 08:30
nie bójmy się tego słowa: b***a niestety, trzeba znaleźć 10% spółek, na których można zarobić mimo to, można popatrzeć jak zachowywały się kiedy cała giełda leciała w dół - jeśli relatywnie mocno (np. Alma, Prochem), to wchodzić na mid-term. Ale siedzenia przed kompem nie unikniesz, co ja osobiście lubię, ale małżonka mniej :)
strokuś / .* / 2005-05-12 21:45
Zbyszko, moim zdaniem coś się z IT zaczęło psuć trochę nawet przed prokomemco do CPL to nie śledziłem za bardzo - IMHO do poniedziałku bronimy 95 a potem to zależy od wyników
strokuś / .* / 2005-05-12 20:49
Beta dała "czadu" zgodnie z przewidywaniami: sprzedaż bez zmian, rentowność brutto sprzedaży w dół (znowu), dobrze że obniżyli koszty sprzedaży i chociaż zysk netto poprawilizarząd obiecuje poprawę w drugim kwartale....ale wobec słabego 2. kwartału ub. rokuwyniki generalnie w mojej ocenie słabe i przy obecnym sentymencie do IT i oczekiwaniach po zakupie zarządu to chyba jednak będzie kichaOrzełku, mam nadzieję że się jednak mylę - co też będzie zgodne z przewidywaniami ;) i schowam głowę do piachu jak ten struś którym obwołała mnie dzisiaj Ania :)
anna / .* / 2005-05-12 22:51
sorry za zmianę imienia :)dzięki za opinie o polmos biał.ja zgadzam się z Tobą, ale trochę mnie niepokoi długi czas oczekiwania na inwestora dla polm. to może przestraszyć drobnych i spadek moze być większy :)
Regent / .* / 2005-05-12 19:50
przepraszam chodziło mi o Polmos Białystok
Regent / .* / 2005-05-12 19:48
zaraz zaraz przecież analitycy pisali o okoł 10 % wzroście ,Stara prawda analityk dobry jest ale po fakcie lecz nie przed
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy