Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Dobry pomysł na własny biznes

Dobry pomysł na własny biznes

vulcanet / 2009-09-08 12:52
Tomi-eco S. C. jest wyłącznym dystrybutorem Vulcanet™ na terenie Polski.
Vulcanet™ to zupełnie nowy, kompleksowy oraz w pełni ekologiczny środek do bezwodnego mycia samochodów, motocykli, skuterów i łodzi, zdobywca prestiżowej nagrody Innowacja 2008. Dzięki możliwości użycia tylko jednego środka zarówno do umycia, woskowania, nabłyszczania i ochrony wszystkich zewnętrznych oraz wewnętrznych elementów (części) pojazdu, Vulcanet™ znajduje zastosowanie nie tylko u klientów indywidualnych, ale również w salonach, komisach, warsztatach i myjniach samochodowych.

Z racji prężnego rozwoju nasza firma poszukuje obecnie dystrybutorów wojewódzkich i regionalnych na terenie całego kraju.

Oferujemy:
-innowacyjny, ekologiczny i opatentowany produkt najwyższej jakości
-wyłączność na danym terenie
-wysokie marże, wiele kanałów dystrybucji oraz możliwość dodatkowego otwarcia myjni samochodowych w oparciu o atrakcyjny system franczyzowy


Oczekujemy:
-własnej działalności gospodarczej
-pełnego zaangażowania
-doświadczenia w handlu

www.vulcavite.com
Wyświetlaj:
JaceKWach / 188.33.248.* / 2022-06-26 14:59
Prowadząc własną firmę trzeba współpracować ze sprawdzonymi kontrahentami. Gdy potrzebuje precyzyjnie obrobionych stalowych elementów zamawiam je w firmie BearMET. Są niezawosni.
AlojzN / 188.33.249.* / 2022-03-25 00:44
Posiadam małą stadninę i prowadzę lekcję hippiki dla dzieci. Da się z tego wyżyć, ale trzeba dbać o o zwierzęta. Karmię je wyłącznie najlepszą paszą oferowaną przez Gospodarstwo Rolne Bogusławie. Każdemu kto posiada konie polecam ich produkty.
Julijuszny / 188.33.241.* / 2022-01-27 15:28
Jak rozpoczniesz działalność firmy to polecam obsługę IT świadczoną przez KUMANET. To rzetelni fachowcy, którzy zapewnią ci kompletne wsparcie.
JulekN / 188.33.240.* / 2022-01-19 18:06
Jeśli otwieracie własny biznes i szukacie dobrego, ale taniego sprzętu biurowego to polecam ofertę SmartCopy. Firma oferuje ksero i drukarki najlepszych marek.
Viktor2 / 84.17.58.* / 2021-12-21 11:01
Oto fajny pomysł
Grzesiek34 / 87.207.156.* / 2021-10-24 13:34
Ja zastanawiam się nad otworzeniem niewielkiego lodowiska. U mnie w okolicy nie ma podobnego obiektu, a z tego co wiem, to jest na nie spore zapotrzebowanie. Już jestem po rozmowie z przedstawicielem firmy Elcat: elcat.biz/kontakt, która specjalizuje się w wyposażaniu lodowisk. Myślicie, że jest to w dzisiejszych czasach stabilny i dochodowy biznes?
Emilia241 / 109.173.208.* / 2021-01-23 20:46
Otworzyłam rok temu własne studio fitness we współpracy ze Studio Figura. To byłą dobra decyzja, na starcie miałam już ugruntowaną markę i od pierwszego dnia sporo klientów. Polecam taką franczyzę.
zuzanna8 / 188.146.224.* / 2021-01-13 14:52
A ja polecałabym też pomyśleć nad innym pomysłem- projektowanie sklepów internetowych. Zwlaszcza ze w czasie pandemii coraz więcej z nas właśnie robi zakupy przez internet. Polecam ciekawy artykuł https://faktykrakowa.pl/20201227333958/projektowanie-sklepow-internetowych-jako-sposob-na-zycie-czy-oplaca-sie-tym-zajmowac
onzw / 2020-05-23 14:24
Prace dodatkowe, zdalne
oraz kursy języków za darmo na stronie:

gestyy.com/w8GUvu

Wystarczy, wyłączyć blokadę reklam
i wejść na stronę, odczekać 5 sekund
i kliknąć w prawym górnym rogu: "SKIP THIS AD",
pojawi się strona: Dominium.

http://www.imperiumdominium.simplesite.com/

gestyy.com/w8ZNnP

Wystarczy, wyłączyć blokadę reklam
i wejść na stronę, odczekać 5 sekund
i kliknąć w prawym górnym rogu: "SKIP THIS AD",
pojawi się kanał youtube: Michael.


https://www.youtube.com/channel/UCBjuIvkJkIEENsTdR4pjUmg
Gadowski55 / 178.37.232.* / 2020-05-21 15:05
Trafiłem na bardzo ciekawy artykuł http://zacznij-biznes.pl/pomysl-na-zarobek-kazdego-dnia/ można się wiele nauczyć.
norrbii / 193.31.40.* / 2020-01-17 22:35
U mnie wybór padł na czarter jachtów. Zakupiłem kilka takowych w dość okazałej cenie i postanowiłem, że zaczną na siebie zarabiać. Fakt - trzeba było je trochę wyremontować oraz doposażyć. W tym celu udałem się do http://ja-jachty.pl/ . Na chwilę obecną jachty zwróciły się kilkukrotnie, a ja zdążyłem już dokupić kolejny do załogi.
adammzo / 2.58.194.* / 2019-11-20 20:44
U mnie świetnie sprawdził się sklep internetowy z różnego rodzaju elektroniką. Dostałem namiar na hurtownię, która oferuje sporo produktów w naprawdę niezłych cenach. Nawiązałem współpracę z firmą dcpackaging.pl , która pomaga mi z wysyłką produktów do klientów . Generalnie jestem już 6 rok na rynku i póki co - wszystko idzie do przodu.
agnieszkamonska / 78.159.99.* / 2019-10-14 21:40
2 lata temu też byłam w podobnej sytuacji i starałam się znaleźć sobie miejsce. Postanowiłam otworzyć coś swojego. Najgorszy był początek – setki pytań i wątpliwości. Znajomi doradził mi, abym poszła w stronę internetowego handlu. Głównie ze względu na jego rosnącą popularność. Podesłał mi link do platformy sprzedażowej www.cstore.pl, zgłębiłam temat i poszło. Samo otwarcie sklepu za pomocą tej platformy ograniczyło się raptem do kilkunastu kliknięć myszką. Prosto, przyjemnie i sprawnie.
monnalika / 78.159.99.* / 2019-09-15 21:47
Do swojego zakładu krawieckiego musiałam zamówić nowe manekiny. Znalazłam ofertę ombgroup.pl i z niej skorzystałam – nie żałuję, a wręcz jestem przeszczęśliwa, bo cieszę się z nich bardziej niż z prezentu na święta.
rommka / 2.58.194.* / 2019-08-15 20:12
Teraz mamy lato, zatem idealny moment na lody. Postanowiliśmy z mężem spróbować takiego biznesu i powiem Wam, że wakacje jeszcze się nie skończyły, a już mogę powiedzieć iż był to strzał w dziesiątkę. Fakt - biznes może i głównie sezonowy, za to naprawdę warty zainteresowania. W niezbędne urządzenia chłodzące zaopatrywaliśmy się u firmy mk-komi.pl. Pomogli nam też w wyborze, za co duży plus.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy