Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobry sposób na szybką sprzedaż mieszkania

Dobry sposób na szybką sprzedaż mieszkania

Money.pl / 2012-03-14 13:53
Komentarze do wiadomości: Dobry sposób na szybką sprzedaż mieszkania.
Wyświetlaj:
AgataKalwat / 5.173.160.* / 2019-02-10 17:31
Osoby, które nie mają wystarczająco czasu żeby zająć się sprzedażą mieszkania powinny zgłosić się do pośrednika nieruchomości, który w każdej chwili może podjechać z klientem i przedstawić ofertę. Ja sprzedając mieszkanie w Poznaniu zdecydowałam się na pomoc agencji Twój Pośrednik. Z moim mieszkaniem dodatkowo było sporo problemów, bo była tam zameldowany lokator, a wiadomo że każdy boi się kupić taką nieruchomość. Na szczęście pan Wilczyński sprawnie załatwił wszystkie sprawy i mieszkanie udało się sprzedać po satysfakcjonującej mnie cenie.
Gość616 / 89.64.11.* / 2019-03-12 23:13
Jak chcesz sprzedać mieszkanie szybko i dobrze to polecam kontakt z Rafałem Bieleckim.
AgnieszkaMalicka / 5.173.160.* / 2019-01-15 18:55
Najszybciej sprzedaż mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomości. Sama przerabiałam to 3 miesiące temu - ogłoszenia bezpośrednie nie przynosiły żadnego efektu. W ciągu miesiąca zadzwoniła może jedna osoba. Dopiero jak zdecydowałam się zgłosić do agencji nieruchomości sprawa nabrała tempa. U mnie zajmowała się tym agencja Twój Pośrednik z Poznania - szybko znaleźli klienta i ogarnęli wszystkie formalności. Prowizję mają podobną jak inne biura na rynku, a podejście do klienta rewelacyjne.
me_2 / 89.64.10.* / 2019-01-06 17:50
Jak chcesz sprzedać mieszkanie szybko i dobrze to polecam kontakt z Rafałem Bieleckim.
deodo / 31.179.153.* / 2018-12-10 14:31
Warszawa jest dobrym miastem pod takie inwestycje jak nieruchomości. Dlatego jeśli stoisz przed wybrem, czy warszawa czy jakaś miejscowość pod to zdecydowanie Warszawa! Skontaktuj się z Rafałem Bieleckim, on z pewnością pomoże Ci sprzedać mieszkanie w Warszawie.
adavv / 212.7.215.* / 2018-09-06 10:42
W trudnych sytuacjach gdzie liczyć się czas i pieniądze są potrzebne natychmiast to podpowiem firmę z wykup-nieruchomosci.pl. Skupują każdy typ nieruchomości, moje mieszkanie było z długiem i też udało się dogadać. Szybkie pieniądze, uczciwe warunki.
Klara1988 / 2018-07-27 08:27
Chyba najlepszą możliwością jest zapoznanie się z ofertami biur i tam zlecić sprzedaż mieszkania. Sam na własną rękę szukałem kupca na mieszkanie, ciężko było znaleźć kupca za takie pieniądze. Postanowiłem zgłosić się do biura nieruchomości w Warszawie https://tur-nieruchomosci.pl/ i w sumie w parę dni sprzedali mieszkanie za pieniążki które mnie satysfakcjonowały.
eliza516 / 188.164.149.* / 2018-07-16 11:05
Jeśli chcesz sprzedać szybko to tylko przez pośrednika - oni mają najwięcej klientów.
U mnie mieszkanie sprzedało się w 2 tygodnie od przekazania sprawy w ręce agencji Twój Pośrednik z Poznania.
paulinkaabalinkaa / 2017-09-18 09:39
Teraz to już chyba każdy sprzedaje mieszkania na portalach ogłoszeniowych, bo tak jest najszybciej. Nawet biura nieruchomości tam wystawiają swoje oferty. Można skorzystać z tego serwisu https://sprzedajemy.pl/nieruchomosci lub otodom, olx, czy gratka. Na pewno gdzie się znajdą przyszli nabywcy.
gracjan167 / 37.47.45.* / 2017-03-23 11:59
Warto uderzyć do kogoś kto się na tym zna, mam tu na myśli agentów nieruchomości... my na początku też nie chcieliśmy brać agenta i próbowaliśmy sprzedać mieszkanie w Wilanowie na własną rękę... mieszkanie oglądało kilka przypadkowych osób, z którymi po wizycie kontakt się urywał, czas nas zaczął naglić więc w końcu wzięliśmy agenta, pana Eugeniusza Jaworskiego z REMAX. I mieszkanie oglądała garstka naprawdę zainteresowanych KUPNEM osób, a nei ludzie którzy "na razie tylko się rozglądają"... kupca znaleźliśmy w 1,5 tygodnia, mieszkanie sprzedane po korzystnych dla nas warunkach...
paulina-w-k / 37.8.215.* / 2016-08-07 22:03
Moim zdaniem sprzedaż mieszkania, tak aby zrobić to najkorzystniej, ma kilka składowych. Załóżmy że rezygnujesz z agenta/pośrednika. W takim razie musisz tak zaprezentować swoją ofertę, żeby wybiła się spośród tłumu konkurencji. Zapomnij o amatorskich zdjęciach z bałaganem w tle - to najczęstszy błąd. W internecie jest mnóstwo poradników typu "jak zrobić dobre zdjęcie w 7 krokach" - to nie jest wiedza tajemna, warto skorzystać, bo dobre zdjęcie na pewnym poziomie nie zależy od sprzętu ale od kompozycji, oświetlenia itp.
Drugą sprawą jest sięgnięcie po innowacyjne sposoby prezentacji mieszkania - coraz bardziej popularne (a u naszych zachodnich sąsiadów już na porządku dziennym) są interaktywne prezentacje. Taki trójwymiarowy model mieszkania (i nie mówię tu o zwykłej wizualizacji tylko o interaktywnym modelu który możesz obracać, meblować itp) kosztuje niedużo a robi niesamowite wrażenie na kupujących, pozwala im zobaczyć potencjał przestrzeni, uruchamia wyobraźnię. Zobacz sobie więcej na wirtualnyplan(kropka)pl
FeliksM / 188.137.94.* / 2016-05-30 14:00
polecam prywatnaoferta.pl tam są prywatne ogłoszenia i szybko można z nimi sprzedać mieszkanie. powodzenia
emilia381 / 37.156.74.* / 2016-04-18 14:19
Moim zdaniem opłaca się podpisać umowę z pośrednictwem nieruchomości. Niektóre działają od niechcenia, ale dobrze się rozeznać wśród znajomych czy może znają jakieś godne polecenia. Ja np. miałam dobre opinie o http://www.estatedealer.net/ , zdecydowałam się na ich usługi i bardzo mi pomogli przejść przez ten proces. Zaczynając od reklamy, przez znalezienie klienta, po finalizację u notariusza.
kola2000 / 2016-08-26 16:16
Też próbuję sprzedac mieszkanie, ktore teraz wynajmuję też za pośrednictwem biuro wynajmu i jestem teraz zadowolona, ale chcę szybko sprzedac. Możecie polecic jakies konkretne biuro nieruchomosci?I może jakąś osobę co się tym zajmuje?
Zalezy mi na czasie, proszę o pomoc
Kacha677 / 93.181.168.* / 2016-01-31 17:11
Mi się wydaje, że na początku trzeba się dobrze technicznie przygotować np. trochę odremontować mieszkanie, ponaprawiać różne rzeczy, dopiero potem porobić dobre zdjęcia albo właśnie jakąś panoramę mieszkania. Samo ogłoszenie to już pestka. Byle było dobrze opisane. Fajne wskazówki dot. mieszkań możecie tu poczytać, fajna stronka-http://www.bngross.pl/CMS/aktualnosci/19.html
marcinoF / 79.184.4.* / 2015-11-13 20:27
Daj ogłoszenie na prywatnaoferta, oni rozgłoszą je na 100 kolejnych portali. Problem z głowy.
JurekSkoczek / 87.204.106.* / 2015-11-04 09:30
Ja szybko sprzedałem dom pod Warszawą za pośrednictwem biura nieruchomości http://www.akces.org.pl sam nie miałem czasu / praca / aby za tym biegać.

Najnowsze wpisy