Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobry Zarządca w Warszawie

Dobry Zarządca w Warszawie

Mundek74 / 87.205.255.* / 2012-09-12 17:14
Jak w temacie. Obecny (Ad Uni) dał ciała na całej linii. masakra jakaś. Księgowanie w kosztach wspólnoty opłat za wieczyste użytkowanie czy niejasne kryteria podziału kosztów mediów (mieszkańcy vs deweloper) to tylko niektóre z problemów. Piszę z pełną premedytacją aby ustrzec innych przed tym błędem.

Mamy na oku obecnie kilka firm, ale głównie na tapecie został Lux Dom. Oczywiście dokładnie prześwietlamy ich, ale im więcej opinii tym lepiej. Z tego co już wyczytałem, nie są może najtańsi ale bez wątpienia wywiązują się ze swoich obowiązków (i mają dobrą księgowość;).
Miał/ma może ktoś z nimi do czynienia?
Wyświetlaj:
tracer21 / 89.74.127.* / 2016-03-09 17:51
Witam
Ja mogę wszystkim polecić firmę Status .
Jako mieszkaniec jestem zadowolony z ich usług .
W necie dużo jest opinii ale prawo internetu jest takie ,że można pisać prawie bezkarnie
Szefu Band / 194.99.105.* / 2019-02-04 12:44
W jakiej wspólnocie tacy zadowoleni? Z kim nie rozmawiam to wszyscy narzekają na błędy w księgowości w tej firmie.
Janka797 / 79.184.151.* / 2017-11-15 17:59
Gorąco odpradzam administrację Status. Właśnie zmienili admin. na tęże firmę i... z deszczu pod rynnę.Przede wszystkim płaty wzrosły, dostajemy błędne rozliczenia, które musimy reklamować. Część wspólna składa się tylko i wyłącznie z trawy (obecnie sprzątaczka nieudolnie dosadza kilka krzewinek- żenada), część trawy przez cały sezon w ogóle nie była koszona, zostałą zakryta. podczas gdy na osiedlu obok admin. zadbał o zieleń. można? Nie mam nic wspólnego z rynkiem administratorów, więc mój post to obserwacje mieszkańca. posszukajcie innej administracji.
anka45 / 89.75.34.* / 2016-02-21 14:17
My mamy Fadrowskiego już drugi rok. Wzięliśmy go z polecenia i jest o.k. Nagle okazało się, że i elewację można zrobić
złoto903 / 159.205.234.* / 2016-02-15 21:02
Ja natomiast z czystym sumieniem mogę polecić firmę ADOM. Firma od kilkunastu lat zajmuje się budynkiem i z czystym sumieniem mogę polecić współpracę
Ans45 / 83.7.191.* / 2016-01-15 10:22
Mogę Wam polecić zarządcę naszego osiedla - Zawisza Nieruchomości, jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny są także w porządku, jak porównałem z innymi firmami, a opinie o nich są bardzo dobre.
marek232 / 2015-12-07 13:19
U nas na osiedlu zarządca spisuje się dobrze korzystamy z Lemmon house’a. Oczywiście zdarzą się jakieś problemy ale to chyba normalne. Wspólnota jest dość spora i nie każdemu uda się dogodzić, co myślę że jest w przypadku zarządców główną bolączką. Ja tam jestem zadowolony. Osiedle zadbane, jest porządek i cisza.
MarekR34 / 83.4.223.* / 2015-12-01 16:08
Zawisza Nieruchomości - http://zawiszanieruchomosci.pl/ Od 3 lat zarządzają osiedlem na którym mieszkam i mogę tylko polecić.
trompka / 81.219.103.* / 2015-11-01 16:57
Lux-Dom. Jeszcze nie wiem czy można z czystym sumieniem ich polecić bo są u nas od niedawna, ale na papierze byli przekonywujący. Już widać że są pozytywne zmiany na osiedlu (choćby części zielone o które walczyliśmy z poprzednim zarządcą 2 lata)
mann / 89.174.5.* / 2015-07-30 17:25
Polecam zapoznanie się z ofertą firmy Status Nieruchomości Mieszkaniowe. Referencje znajdziecie na stronie firmy, a na życzenie sporządzą ofertą dobraną do indywidualnych potrzeb wspólnoty mieszkaniowej.
Szefu Band / 194.99.105.* / 2019-02-04 12:48
Płacą wam w firmie za pisanie pochlebnych komentarzy? Przecież na kilometr ten wpis śmierdzi działaniem firmy PR. Wystarczy pojechać na Banderi i porozmawiać z ludźmi. Nikt nie poleca tej firmy oprócz jej pracowników i wynajętych agencji PR.
Janka797 / 79.184.151.* / 2017-11-15 18:00
Gorąco odpradzam administrację Status. Właśnie zmienili admin. na tęże firmę i... z deszczu pod rynnę.Przede wszystkim płaty wzrosły, dostajemy błędne rozliczenia, które musimy reklamować. Część wspólna składa się tylko i wyłącznie z trawy (obecnie sprzątaczka nieudolnie dosadza kilka krzewinek- żenada), część trawy przez cały sezon w ogóle nie była koszona, zostałą zakryta. podczas gdy na osiedlu obok admin. zadbał o zieleń. można? Nie mam nic wspólnego z rynkiem administratorów, więc mój post to obserwacje mieszkańca. posszukajcie innej administracji.
banderianin / 37.47.8.* / 2015-10-07 21:14
bardzo indywidualnie dobieraja ofertę.
u nas na Banderii proponowali wymianę systemu domofonów - za 350 tys. Uchwała nie przeszła. A raczej bez głosowania została przez p.Iwone Brodzik zdjęta z porządku obrad. Ciekawe jaka jest podstawa prawna zdjęcia uchwały bez głosowania na zebraniu? Nowy zarzadca zaproponował system powiekszony o czipy za ok 70 tys. To ja sie pytam gdzie miały sie podziać 280 tys?

wnioski - statusowych należy omijać szerokim łukiem
jasnastokrotka / 2015-07-07 13:07
Ze swojej strony polecam Modus. Dobrze mi się mieszkało we wspólnocie zarządzanej przez nich. Rzetelni, zapewniali kompleksową obsługę, nigdy nie zawiedli.
Strzezony / 87.205.175.* / 2015-05-03 17:21
Padła widzę nazwa tej firmy kilka razy więc właściwie pozostaje potwierdzić. Lux dom dają radę. Pani która opiekuje się naszym osiedlem szybko reaguje na na wszelkie zgłoszenia o usterkach i jest z nią dobry kontakt. Poza tym LD zawalczył o nasze sprawy u dewelopera. Do tego dochodzą liczne oszczędności (zmiana dostawcy energii elektrycznej).
wkur_ony / 89.78.11.* / 2015-04-11 10:37
Mnie to już szlag zaczyna trafiać. Że naprawdę żadna firma administrująca w Warszawie nie działa w interesie osiedla którym zarządza? Ja rozumiem układy, na zasadzie deweloper "przekazuje" osiedle swojej firmie ale do Jasnej Panienki niech ta firma wywiązuje się ze swoich obowiązków. S************ robota dewelopera jakoś nijak obchodzi zarządcę. Jakby ktoś im kazał siedzieć cicho. A powinni za nas walczyć. Ale mnie nerw szarpie. Firmę oczywiście podam - to PMG Partner. Omijać szerokim łukiem!!!
Joanna364 / 109.243.82.* / 2016-05-27 12:02
Firma płaci za etat, ale wymaga dyżurów domowych w ilości 124 h miesięcznie za które nic nie płaci a bierze pieniądze od klientów. Oszukuje w ten sposób i klientów i pracowników. Nie polecam.
ornak_30 / 87.206.236.* / 2015-04-30 20:51
No to do zmiany, na co czekacie? Nawet zarząd powierzony aktem notarialnym można zmienić. I lepiej się pospieszyć, zanim okres rękojmi minie, bo potem to już żadnej usterki deweloper wam nie naprawi. Jeśli potrzebujecie rady, jak się za to zabrać, pisz na maila: ornak_30@wp.pl
janinka / 89.77.33.* / 2015-03-21 00:01
Będziemy za jakiś czas zmieniać zarządcę - był tani, ale jak się okazało, zupełnie zielony i narobił nam niezłego bałaganu. Kolejnego wyboru dokonamy na pewno rozważniej. Już wiemy, że za małe pieniądze można dostać mało albo nic. Na najdroższych w stolicy nas nie stać, ale kto wie, czy byliby najlepsi zarazem. Szukamy po środku - przystępnych cenowo, ale przede wszystkim doświadczonych. Póki co mamy jeden tym - Status Nieruchomości Mieszkaniowe, ale jakbyście jeszcze kogoś polecili, będę wdzięczna.
Słoik / 195.20.110.* / 2015-01-07 17:18
Odwołaliśmy At Home z końcem grudnia 2014.

Okres Zakończenia współpracy to kwintesencja działania at home: 1. Wypowiedzenie deweloperskiej gwarancji części wspólnych nieruchomości (na wniosek samego zarządcy - AT Home!!!), gdyż kolega najbardziej niezadowolony z pracy zarządcy zamontował sobie rolety w mieszaniu (BEZ ZGODY ARCHITEKTA!!! jak odgrażał się AT HOME)
2. Podczas głosowania nad odwołaniem (forma notarialna)publiczne przekazywanie zgromadzonym członkom wspólnoty przez Panią Prezes At Home, Monikę CH.-W, nieprawdziwych informacji na temat zadłużenia we wspólnocie poszczególnych członków (jak się okazało nieprawdziwe)
3. Przekazanie zgromadzonym w celu odwołania At Home członkom wspólnoty złych list (dorzucanie dodatkowych, fikcyjnych współwłaścicieli nieruchomości) co miało na celu zmniejszenie liczby głosujących za odwołaniem/ Kłamstwo wyszło na jaw podczas spotkania.

Pomimo takowych działań przegłosowano usunięcie AT HOME bez głosu sprzeciwu oraz wstrzymania się.
StopCham / 89.78.11.* / 2015-03-08 12:32
Brawo! Te większe firmy w stolicy myślą że wszystko im wolno. A do tego właściwie nic nie muszą robić. Ważne żeby hajs się zgadzał na koniec miesiąca. Swego czasu tez mieliśmy At Home u siebie. I podobne cyrki mieliśmy.Nie liczyli się z naszym zdaniem w ogóle. Nie informowali nas co i kiedy będą robić. Pod koniec chcieliśmy zrobić spotkanie żeby omówić parę spraw to powiedzieli że niedługo jest zebranie roczne i tam będziemy mogli głosować nad uchwałami... Masakra
fiddle / 89.78.11.* / 2014-12-14 18:58
Naszym osiedlem zarządza Lux Dom i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest czysto, w papierach porządek. Usprawnili m.in. głosowanie nad uchwałami i wprowadzili fajny system głosowania elektronicznego. Początki były ciężkie bo poprzedni zarządca zostawił burdel na kółkach, ale wyszliśmy na prostą. Zaoszczędziliśmy sporo na zmianie dostawcy energii 9poelcam wszystkim)
baciej / 212.227.53.* / 2015-01-21 14:22
Zaliczyłem kilka osiedli w Warszawie, najlepiej wspominam to zarządzane przez Status, bo faktycznie dzięki nim zapanował prawdziwy porządek, plan mieli ambitny i wszystko faktycznie zrealizowali, tak więc firma ok. Z drugiej strony wiem na jakich nierobów można w tym kraju trafić.
banderianin / 37.47.8.* / 2015-10-07 21:17
ten wpis umieścił pracownik Statusa... bo jest dokładnie odwrotnie. np. przez ponad rok nie oddali dokumentów wspólnotom na Banderii i na Bema. A to co oddali jest nie kompletne.
Brak nawet protokołów z zebrań!
Endriu75 / 77.253.80.* / 2014-05-17 11:20
Nie polecam PMG Partner. Osiedla dostało od dewelopera (nic nie mieliśmy właściwie do gadania). Olewają ludzi, na zebraniach zachowują się arogancko bo liczą że ludzie nie będą potrafili na dużym osiedlu się zebrać żeby ich wywalić. I niestety mają racje. Czasem nie rozumiem po prostu ludzi. Wiedzą, że jest źle ale nie mają motywacji żeby to zmienić...

Najnowsze wpisy