Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dochody budżetu będą niższe, deficyt większy

Dochody budżetu będą niższe, deficyt większy

Wyświetlaj:
andowc / 83.30.68.* / 2009-02-24 18:09
Było wiadomo po obnizeniu podatku PIT.
Kto winny,- (posłowie SLD,PiS,PO ) i Rząd.
arch / 2009-02-24 17:15 / Tysiącznik na forum
Czy dopiero teraz otwierają się Wam oczy ??
Przerażająca niekompetencja tego rzadu trwa juz od roku .
Jak ratuje sie finanse i pokonujre kryzys gospodarczy wiedzą praktycy Kołodko,Belka .

Miało być tak pięknie....a wyszło jak zwykle.
Elendir / 2009-02-24 19:23 / Łowca czarownic
Mógłbyś dokładniej opisać na czym polega ta przerażająca niekompetencja?
kinol / 83.28.190.* / 2009-02-24 22:18
jestem kinol a nie arch , a niekompetencja polega na priorytecie ekonomii nad gospodarka.
Elendir / 2009-02-25 07:28 / Łowca czarownic
Proszę, rozwiń tą myśl.
ŻYCZLIWY / 83.3.218.* / 2009-02-24 18:10
Geniusze ekonomiczni,stańcie do konkursu na Premiera lub Ministra Finansów. Nie wiem jak sobie radzicie zdomowymi budżetami? Ale powoływanie się na ekonomistów z PRL-u to ja dziękuje,drukowanie pieniędzy to nic trudnego i bardzo dzybko mozemy wrócić do octu na półkach sklepowych.
To dobrze ze Rząd nie kracze o kryzysie i nie biadoli a stara si,ę w tym światowej zapaści rodzić,jestem dobrej myśli.
Gdyby Rząd PIS-u przy prospericie swiatowym co i nam coś się dostało zadłuzył polaków na 50 miliardów PLN, i nie pomyślał o wprowadzeniu Euro, a ich koncepcja wprowadzenia Euro w 2020 to paranoja.
Kinol / 83.28.190.* / 2009-02-24 22:24
Na kryzys zawsze był dobry interwencjonizm rządu, Keynnes a nie "niewidzialna ręka rynku"> Liberałowie w takiej sytuacji przypominaja mi homoseksualiste w tradycyjnym burdelu.Nie wiedza co robic i po co.Bo zycie to emocje.!
m07i / 2009-02-24 17:53
taaaa. PZPR to był rząd. Jak spadały dochody budżetu to genialni planiści zasiadali do pracy i konstruowali plan w którym dochody nie spadały. A PO nic nie robi. Widać, że brakuje im kwalifikacji do planowania wychodzącego naprzeciw trudnościom w budowie lepszego ustroju. Niech zacznie się uczyć od synów PZPRu, tzw. postkomunistów, którzy w nowych realiach kapitalizmu wiedzą jak interweniować.

Najnowsze wpisy