Forum Forum dla firmDotacje

dofinansowanie dla nowo powstałej firmy

dofinansowanie dla nowo powstałej firmy

notlobs / 89.74.164.* / 2010-06-01 18:00
Witam. Założyłem 3 tyg. temu jednoosobową działalność gospodarczą. Niestety nie mogłem czekać na dofinansowanie z Urzędu Pracy oraz UE ponieważ zależało mi na czasie (firma jest oddziałem na jedno z województw innej większej ogólnopolskiej firmy - sprzęt ratowniczy, ppożarowy i bhp, właścicielowi tej firmy zależało na czasie z podpisaniem umowy o współpracy). Do tego planuję zabezpieczenie imprez masowych (umowa z ratownikami medycznymi), odśnieżanie dachów, oraz małe pokazy pirotechniczne. Chce również ukończyć kilka kursów cnbop związanych z instalacjami ppożarowymi i włączyć to do swojej działalności. Czy mam szanse na pozyskanie środków na np. postawienie pawilonu handlowo-biurowego, wyposażenie biura - komputer drukarka, faks, tel, oraz zakup samochodu na potrzeby firmy? Z góry dziękuję za odp.
ubziii23 / 83.20.149.* / 2010-06-03 23:52
Zawsze możesz spróbować. Z tymże w takich już sytuacjach najlepiej jest, gdy wszelkiego rodzaju wnioski o dotację są wypełniane przez fachowe firmy czy biura, np. Hetman z Warszawy. Masz większą pewność, że wszystko jest zrobione na picuś glancuś jak to sie mówi. A dobrze przygotowany wniosek to co najmniej połowa sukcesu.

Najnowsze wpisy