Forum Forum inwestycyjneFundusze

Dokładne kontrolowanie stanu wszystkich swoich inwestycji

Dokładne kontrolowanie stanu wszystkich swoich inwestycji

Janek1963 / 84.40.162.* / 2007-12-30 10:31
W jaki sposób ogarniacie wszystkie swoje fundusze w których trzymacie pieniądze? Ja używam takiego programu 'Monitor Funduszy Inwestycyjnych'. Wszystko na bieżąco oblicza i pokazuje. Co o nim myślicie? Znacie go?
Wyświetlaj:
chyytryy / 91.94.15.* / 2008-01-15 12:28
Nie znałem, ale już poznałem 'Monitor Funduszy Inwestycyjnych' :D Faktycznie suuuper narzędzie. Pobrałem z Internetu demo. Zobaczymy... Narazie jestem zadowolony :))) Niestety program unaocznił mi też straty jakie poniosłem :((( Przy śledzeniu notowań w gazecie jakoś tak tego się nie odczuwa...
cortez / 2007-12-30 20:58 / Bywalec forum
jakoś ogarniam:) Zacząłem inwestowanie już bardzo dawno, jakis tam mój "cortezowy" sposób mam. Inwestuję głównie w mBanku więc jest to pierwszy punkt, potem strony interentowe TFI, poranna gazetka... Jest wiele źródeł informacji, grunt to się nie pogubić:) I nie przedobrzyć, bo z nadmiaru informacji też może nic nie wynikać:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy