Forum Forum inwestycyjneForex

dolar dojdzie do 3 zł?

dolar dojdzie do 3 zł?

oilmaster / 83.29.140.* / 2008-09-08 21:12
dojdzie , hmm no mozę
Wyświetlaj:
awitczak11 / 2008-10-20 20:35
myślę że tak super to nie będzie, raczej wzloty i upadki dolara będą jeszcze przez jakiś tydzień a przed wyborami trochę w górę a potem znowu trochę w dół
gregnadrem / 91.205.88.* / 2008-10-16 17:21
Nie wydaje mi się aby dolar dobił do 3zł to z czasem się załamie .
eloelo / 83.17.21.* / 2008-09-11 15:05
panowie a kiedy dolar zacznie znowu spadać ??? bo chce kupic sobie dobry sprzet komputerowy i czekam na spadek dolara tak do 2zł ???? kiedy można sie tego spodziewać ??
chillz / 79.189.192.* / 2008-10-07 00:52
kolego poradze Ci tylko tyle, kup sprzet teraz bo dolar dojdzie do ponad 2,80 juz poczatkiem zimy
Newyorker / 2008-10-15 03:00
chillz, optymista z ciebie.... a nie pomyslales, co sie stanie gdy rzad amerykanski wpompuje w system bankowy te obiecane miliardy? Dolar poszybowal w gore, bo sytuacja na rynkach akcji byla beznadziejna, panika rzadzila gielda. Ludzie wiedzieli, ze lepiej w takim czasie inwestowac w USD niz w PLN, jakby nie bylo USD to twarda waluta ALE panika sie konczy, rynki sie uspokajaja, banki tna stopy - pytanie - co dalej?
poldek 66 / 83.26.161.* / 2008-10-16 10:00
dolar bedzie do konca roku najmniej 2,90 to pewne ,giełdy w dół ropa w dół dolar w góre
Matador / 83.28.11.* / 2008-10-16 14:03
Fajnie tak trzymac!!! Jak to pewne ? to z których fusów z kawy dzisiaj wywróżyles.
Nie za dużo tej kawy wypijasz?? a czy nie byla mocno wzmacniana??
miś z małym rozumkiem / 145.237.68.* / 2008-10-17 16:07
pomyśl: zagranica wychodzi z polskich akcji i obligacji. Sprzedaja je i maja w garści złotówki. Co z nimi mogą zrobić? Ponownie zainwestować w akcje (brak logiki), w obligacje (nieodległe cięcie stóp %, więc malejące zyski z obligacji), nieruchomości (marne szanse na wzrosty), cokolwiek innego w złotówkach (PLN się osłabia, więc złotówki realnie traca siłę nabywczą a do tego dochodzi ryzyko tzw. rynków wschodzących).
Wniosek? trzeba jak najszybciej pozbyć sie złotówek i kupić walutę (najlepiej jak najbezpieczniejszą - czytaj CHF). Jaki to może miec wpływ na kursy walut to juz pewnie sobie dopowiesz...
Matador / 83.28.35.* / 2008-10-18 07:14

myśl: zagranica wychodzi z polskich akcji i obligacji. Sprzedaja je i
maja w garści złotówki. Co z nimi mogą zrobić? Ponownie zainwestować w
akcje (brak logiki), w obligacje (nieodległe cięcie stóp %, więc malejące
zyski z obligacji), nieruchomości (marne szanse na wzrosty), cokolwiek
innego w złotówkach (PLN się osłabia, więc złotówki realnie traca siłę
nabywczą a do tego dochodzi ryzyko tzw. rynków wschodzących).
Wniosek? trzeba jak najszybciej pozbyć sie złotówek i kupić walutę
(najlepiej jak najbezpieczniejszą - czytaj CHF). Jaki to może miec wpływ
na kursy walut to juz pewnie sobie dopowiesz...
skomentuj zgłoś do usunięcia


Myslę tak samo,bo to logika mi podpowiada......ale wystarczy " efekt motyla " i wszystko
bierze w leb.Jest jak z prognozowaniem pogody.Na dzisiaj zlotówka jest za mocna przez
wysokie stopy procentowe.Sadzę że się oslabi przez naszą gównianą gospodarkę,
sterowaną przez rząd leni PO( brak gotówki w ZUS,KRUS ).Jestem producentem i
eksporterem i już zmniejszylem produkcję.Czasy gdy praca byla nawet w sobotę minely.
Ludzie zarabiali( sobota 200%) a teraz kręcą nosem,malo pracy,malo wyplaty.
Czekam na kurs EURO po 4 zl.
ps. znowu rano jestem optymistą ?????? możecie mnie poprawic.
amator ekonomista / 79.185.251.* / 2008-10-17 21:02
masz racje misiu...........
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy