DomBank

aniaeg / 78.88.209.* / 2009-11-02 19:01
witam
mam kredyt hipoteczny w Dombanku, spłacam go od roku.średnia rata miesięczna 850zł. zadzwoniła dzisiaj babka z banku z hmm, ofertą. przez dwa lata płaciłabym rate po około 200zł... pięknie i kolorowo. a po dwóch latach wracamy do poprzedniej spłaty, tylko że miesięcznie około 70-80zł więcej do raty. bank od tej "przerwy w spłacie" niby dolicza sobie 2,5 % i rozkłada to na pozostałą część lat. stąd ta kwota 70-80zł (w tym spłata tych brakujących pieniążków z dwóch lat płacenia mniejszych rat). ogólnie wygląda to dość w porządku... ale co się tak naprawdę za tym kryje? babka twierdzi, że tylko te 2,5 % prowizji rozłozonej na raty.. po wyliczeniu bank przez pozostałe 27 lat spłaty zarobiłby na mnie ok 10 tysięcy. niby nic dla banku prze taki okres czasu, ale drugiej strony, jesli dużo ludzi się na to zgodzi, to trochę zarobią. może szukają pieniązków, marże już obniżyli dawno więc większość z kredytobiorców płaci mniej niż na początku. czy ktoś prócz mnie dostał taką propozycję??? co o tym myślicie?

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: