Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donald Tusk zachował się jak ignorant

Donald Tusk zachował się jak ignorant

Money.pl / 2013-05-07 08:25
Komentarze do wiadomości: Donald Tusk zachował się jak ignorant.
Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.214.* / 2013-05-08 05:29
Kolej na przetestowanie postrzegania prawa przez Prezesa SII.Inwestorzy muszą to wymóc na panu D.Stawką jest ocena działania polskiej giełdy.Zwłaszcza,że nie jest to pierwszy przypadek.
rywa / 83.7.170.* / 2013-05-07 21:31
mamy premiera co chlapie ozorem jak pijak. bezposrednie skutki sa niezauważalne ale sie kumulują.
chichot dona / 31.174.157.* / 2013-05-07 17:40
Nagle Tusk przestał się podobać?
Co stało się, ze środowiska do tej pory niemal liżące stopy postanowiły zacząć obrabiać tzw. cztery litery?
Czemu ma służyć zwiększenie igrzysk dla plebsu?
Najpierw fala informacji niemal samobójczych dla zarządzających (rządu), a dotycząca majstrowania przy podatkach, mandatach.
Spowodowało to znaczny ferment i niezadowolenie w społeczeństwie a sondaże (chwilowo?) zaczęły pikować w dół. Teraz wykorzystuje się skłonność pieniaczą miejscowych, puszcza się w obieg przewiny Tuska dotyczące ujawnień różnych tzw. poufności.
Pic, pic i picem pogania.
Ciekawe ilu "inteligentów" podobno średnio a nawet dobrze i wysoko wykształconych i "wykształconych" oraz czasami utytułowanych i "utytułowanych" spostrzegło, że są ordynarnie manipulowani?
No może nie zawsze ordynarnie ale co to zmienia?
Ciekawe co z tego się wykluje?
Czy obecni zarządzający stracili poparcie mających władzę?
Zapewne jeszcze nie jedna zadyma medialna przed jakimś tam ćwierćfinałem , półfinałem o finale możecie zapomnieć no chyba, że nastąpi coś czego nikt się nie spodziewa.
m209 / 94.42.157.* / 2013-05-07 16:19
nie "zachował się jak ignorant" tylko "jest ignorantem" - to duża różnica, bo zachować się jak... mogą naprawdę mądrzy ludzie - zdarza się, zatem mówiąc zachował się jak... zakładamy incydentalność zachowania. Głupek nie zachowuje się jak głupek tylko po prostu jest głupkiem
O różnicy m-dzy debilizmem a szczęśliwością dziecięcą / 178.36.252.* / 2013-05-07 15:11
Orwelowską nowomowę zastępują nam państwo tajemnicami. Od państwowych do danych osobowych.Skutek ten sam-cementowanie (czytaj: blokowanie)przepływu informacji w społeczeństwie prowadzące do zamordyzmu.
drobny inwestor / 89.72.80.* / 2013-05-07 13:48
Prezes Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych dobrze chyba zdaje sobie sprawę, że nie może nie złożyć zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez tzw. naczelny organ państwa, tj. Prezesa Rady Ministrów. Jeśli Pan Dominiak takiego zawiadomienia do Prokuratury nie złoży sam będzie działał jako lobbysta interesów premiera Tuska - czyli (w tej sprawie) przeciwko członkom Stowarzyszenia przez niego kierowanego. Być może takie zaniechanie prezesa SII będzie przestępstwem zaniechania.
dey001 / 77.253.65.* / 2013-05-07 12:56
kto nami rządzi? , czy ci ludzie nie mają choćby za grosz rozumu i zdrowego rozsadku?
MN4 / 212.109.148.* / 2013-05-07 09:24
Kto dostarczył Tuskowi informacje niejawne? Kto puścił bąka?
Przecież, to nie Tusk ponosi winę tylko ten kto wypuścił pierwszy informację w świat nie czekając na oficjalny raport.
kfjgdlsfkj / 31.174.83.* / 2013-05-07 09:22
z tego co czytam to tusk i rostowski to najbardziej znienawidzeni politycy dzisiejszych czasów, nawet kaczor mimo tego co zrobił nie jest tak znienawidzony jak kłamca i oszust
wewew / 83.12.121.* / 2013-05-07 10:02

nawet kaczor mimo tego co zrobił nie jest tak znienawidzony

ale co zrobił bo ciagle o tym słysze ale nie kumam bazy?
ciekawystefan / 2013-05-07 09:15
a kiedy premier tusk nie zachowal sie jak ignorant?? nie znam sytuacji ktora by mowila wprost przeciwnie o nim... przeciez to logiczne ze jak sie jest takim czlowiekiem a nie innym i w taki a nie inny sposob rozwiazuje wiele problemow albo tworzy nowych to niema o czym gadac...
deboss / 83.12.121.* / 2013-05-07 08:25
malarz kominów traktuje spoleczeństwo tak jak społeczeństwo na to zasługuje. Gdybym ja widział ze mozna kogos oszukiwać, okradać i bić a ten ktoś i tak na każde moje skinienie przyjdzie i wyliże mi dłoń to miałbym dla tego kogoś szacunek? Gdyby Tusk chciał podymać żony lub córki swoich wyborców to wyborcy by mu je dostarczyli- grunt ze PIS nie rządzi, wiec dymaj Tusku, dymaj. Jak pomysle ze buce z PO uważają sie za tych lepszych, rozumniejszych i bardziej oswieconych to mnie smiech ogarnia.

Najnowsze wpisy