Forum Polityka, aktualnościPolityka

Dorn: Odszedłem z RBN po wypowiedziach prezydenta

Dorn: Odszedłem z RBN po wypowiedziach prezydenta

Wyświetlaj:
Bies2 / 2008-02-18 09:42 / Bywalec forum
Współczuję Panu Prezydentowi. Jest w bardzo trudnej sytuacji, otoczony dużą grupą niekompetentnych oszołomów , próbujących nim manipulować, poprzez selekcjonowanie informacji , o czym świadczą wpadki jego kancelarii. Myślę, że naciski rodzinne nie są bez znaczenia. Przyjaciół i partnerkę można sobie wybrać a rodziny niestety nie. Nawet na dobrą sprawę , nie mógł honorowo bronić własnej żony . Osoby o niezwykle ujmującej osobowości i miłej aparycji. Ale wierzę, że metodą małych kroków wyjdzie na prostą, by w ciągu trzech lat oczyścić pole swego działania , ze wszelkiej maści Brudzińskich, Suskich, Tymańskich a przede wszystkim Kurskich i Kamińskich. Zaczął wspaniale zmuszając do odejścia Dorna. Tego obłudnego pseudo intelektualisty , ideowego przywódcy twardogłowych, najbardziej krzykliwych , źle wychowanych i prostackich oszołomów P I S.
Bies2 / 2008-02-14 12:20 / Bywalec forum
Kto by pomyślał , że on taki honorowy. Nie dawno udowadniał w Sejmie, że jeśli nie on to choćby potop. Może zaproponowano mu to do czego jest stworzony , tj. prezesurę dzielnicowego Związku Kynologicznego. Aby tylko Saba nie zaczęła go olewać.
PSF / 79.188.238.* / 2008-02-14 10:13
premier na urlopie we Włoszech, sorry ale jakoś mi to brzmi podobnie do "Kaczmarek na urlopie" a później się rozpoczeła cała afera doprowadzająca ostatecznie po kilku miesiącach do rozpisania nowych wyborów. Te urlopy we Włoszech kojarzą mi się z konsultacjami , ale u kogo ?
Zobaczymy co będzie po powrocie Tuska ?
Sabre / 2008-02-14 09:39 / Tysiącznik na forum
RBN zawsze była bezsensowną instytucją, bez żadnej racji bytu. Ostatnio stało się nawet przechowalnią swojaków. Teoretycznie, w radzie powinni zasiadać premier, minister spraw zagranicznych i minister obrony. Jak widać, obecnie są tam byli ministrowie i były premier ... . Zapewne prezydent uważa właśnie ich za najważniejszych polityków:)
Ale decyzja Dorna jest naprawdę ciekawa. On nie mozliwości przejścia do innej partii, a nie sądzę by z polityki zrezygnował, albo ograniczył się do blogu. Biorąc pod uwagę jego ostatnią aktywość w Trwam, czyzby jednak miało dojść do utworzenia tej Partii Rydzyka?
PSF / 79.188.238.* / 2008-02-14 10:08
ja wolę takich swojaków niż te twoje:
Po rozmowach Władysława Bartoszewskiego z Berndtem Neumannem już 0 północy w „Deutschlandfunk” jako pierwszą, najważniejszą informację podano, że polski rząd przestał blokować widoczny znak i że nic już nie stoi na przeszkodzie, aby go zrealizować. Niemieckie media zachłysnęły się radością, nie szczędząc pochwał i komplementów Donaldowi Tuskowi. „Der Tagespiegel” mianował go nawet „Polakiem Merkel”.
a Niezawisimaja gazieta określiła Tuska mianem >nasz człowiek w Warszawie
Bies2 / 2008-02-14 15:04 / Bywalec forum
PSF. Bardzo słusznie tylko Czujność !!! niczym czekista chroń najjaśniejszej. Byłeś , może ostatnio na spotkaniu w Krakowie? bo argumentacja jaką prezentujesz , przypomina mi wypowiadane tam słowa, przez jednego przygłupa i kilku "swojaków".
Sabre / 2008-02-14 10:59 / Tysiącznik na forum
Więc jednak mam rację, będzie ta nowa partia?
I ten "swojak" doskonale do was pasuje. Jest niezbyt inteligentny, choć pozuje na inteligenta, niezbyt oczytany, choc udaje erudytę. To zwyczajny źle wychowany prymityw. Można by rzec, jak ulał.
P.S.
Kiedy w końcu wowołacie tę wojnę z Niemcami? Załóżcie jakieś moherowe legiony (pod własnym sztandarem, rzecz jasna) i do boju marsz!
PSF / 79.188.238.* / 2008-02-14 11:04
do czewgo ci potrzebna jest Polska ?
taktocznoSBSabre / 83.24.197.* / 2008-02-15 16:53
jak to w NKWD Polska zawsze się przyda!
Sabre / 2008-02-14 11:48 / Tysiącznik na forum
Ciekawy zwrot. Na pewno nie do tego by zarażać innych ksenofobią. Jeśli chcecie wywoływać konflikty, róbcie to swój własny rachunek.
Pajchiwo / 2008-02-14 13:13 / Tysiącznik na forum
Heh - tak się nie da :-)
Mesjanizm Polski, który przedstawia ją jako coś wyjątkowego w skali świata, sprawia, że takie postępowanie wydaje im się dobre, ba - nawet logiczne.

IMO - ten czynnik (plus oczywiście powszechne zarażenie demagogią partyjną - nieważne z którą partią związane) powoduje marnowanie energii zdolnych czasami i nawet kreatywnych ludzi na "bicie piany".
Myślę, że mimo wszystko sporo można by osiągnąć z takimi ludźmi dając jako cel coś konstruktywnego.
Sabre / 2008-02-14 13:37 / Tysiącznik na forum
Tylko jaki miałby być ten cel?
Nie wyrwiesz ich z sekty, dając im jakieś trywialne zajęcie. Pamietaj że oni (we własnym mniemaniu) robią coś wyjatkowego - ratują Polske i świat przed zalewem żydokomuny i temu podobne bzdury. Tego niczym nie przebijesz.
Poza tym, ich guru wymagający posłuszeństwa, przelewów i kultu, nie pozwoli by zajeli się czymś produktywnym.
Proces wyciągania kogoś ze szponów sekty jest bardzo trudny.
Według mnie, w wiekszości są straceni - do końca życia będą wyglądac spisków i demaskować Żydów, tak jak ten szanowny PSF.
PSF / 79.188.238.* / 2008-02-14 12:49
ksenofobia ajajea , rozwijaj dalej poleć pomyjami mocniej, chyba wszystkie dzieła Lewartowa znasz na pamięć.

Najnowsze wpisy