Forum Forum dla firmDotacje

dotacja dla istniejącej firmy- pozyskanie środków na uruchomienie linii produkcyjnej

dotacja dla istniejącej firmy- pozyskanie środków na uruchomienie linii produkcyjnej

Artur instalator / 87.205.240.* / 2009-06-21 10:19
Witam! Prowadzę jednoosobową firmę w branży budowlanej. Dokładnie zajmuję się instalacjami sanitarnymi. Działalność istnieje już rok czasu i chciałbym rozszerzyć zakres swoich usług o produkcję prefabrykatów- kanałów i kształtek wentylacyjnych. Potrzebuję jednak kasy na urządzenia. Minimalna inwestycja to ok. 75000zł netto.
Czy ktoś ma pomysł gdzie mógłbym te środki pozyskać i na jaki procent całej inwestycji mogę liczyć?
Nadmienię jeszcze iż jestem z województwa mazowieckiego.
Z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
Anna Ksp / 78.88.87.* / 2010-01-02 18:55
European Funds tworzą doświadczeni Eksperci od pozyskiwania Funduszy Unii Europejskiej, specjalizujący się zagadnieniami dotyczącymi biznes planów, studiów wykonalności inwestycji, analiz ekonomiczno-finansowych, wnioskami o płatność oraz końcowym rozliczaniem dofinansowanych projektów, a także organizowaniem szkoleń o tematyce krajowych i Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013.

Obecnie większość projektów, które realizujemy wiąże się z pozyskiwaniem funduszy europejskich zarówno dla przedsiębiorstw jak również instytucji państwowych. Przy naszej pomocy wiele firm, instytucji i osób fizycznych może pozyskać kapitał w postaci kredytu bądź dotacji na rozwój działalności gospodarczej, a dzięki opracowanym projektom zwiększyć konkurencyjność i innowacyjność przedsiębiorstwa.

Ponadto, współpracujemy z bankami ułatwiając Państwu ubieganie się o kredyt inwestycyjny.

Polecam: www.european-funds.pl
Rafał Ś. / 83.4.41.* / 2009-11-16 00:21
witam
Polecam program Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw z PROW.Mam firmę zajmującą się produkcją drewna.Złozyłem wniosek w maju,niedawno otrzymałem decyzję pozytywną z agencji.Terazmuszę tylko zakupić maszyny o które wnioskowałem i mogę liczyć na 50%zwrotu tj.175tyś w moim przypadku.Z tego co wiem program skierowany jest do firm lub do osób chcących otworzyć działalność na obszarze wiejskim.Około 40%Srodków zostało niewykorzystane u mnie w woj. małopolskim więc teoretycznie prawie każdy wniosek poprawnie wypełniony powinien sie kwalifikować.
Jeżeli jest ktoś zainteresowany tym programem moge podac stron ę do firmy która mi pomaga
www.dgm-dotacje.pl
Dużym plusem jest to że jeżeli nie otrzymasz dotacji nie płacisz im prowizji,zaliczka która jest pobierana przy podpianiu umowy jest również zwracana!
Anna Ksp / 78.88.87.* / 2010-01-02 18:56
European Funds tworzą doświadczeni Eksperci od pozyskiwania Funduszy Unii Europejskiej, specjalizujący się zagadnieniami dotyczącymi biznes planów, studiów wykonalności inwestycji, analiz ekonomiczno-finansowych, wnioskami o płatność oraz końcowym rozliczaniem dofinansowanych projektów, a także organizowaniem szkoleń o tematyce krajowych i Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013.

Obecnie większość projektów, które realizujemy wiąże się z pozyskiwaniem funduszy europejskich zarówno dla przedsiębiorstw jak również instytucji państwowych. Przy naszej pomocy wiele firm, instytucji i osób fizycznych może pozyskać kapitał w postaci kredytu bądź dotacji na rozwój działalności gospodarczej, a dzięki opracowanym projektom zwiększyć konkurencyjność i innowacyjność przedsiębiorstwa.

Ponadto, współpracujemy z bankami ułatwiając Państwu ubieganie się o kredyt inwestycyjny.

Polecam: www.european-funds.pl
gajerek / 2010-01-14 10:46
Od trzech lat prowadzę sklep odzieżowy i chciała bym poszerzyć swoja działalność o pracownię krawiecką zatrudniając tym samym przynajmniej 3 pracowników gdzie mogła bym się starać o dofinansowanie? żaden kredyt nie wchodzi w rachubę ponieważ mam zbyt mały dochód.

Najnowsze wpisy