Forum Forum dla firmDotacje

Dotacja z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności. Zobacz, kiedy przysługuje

Dotacja z urzędu pracy na rozpoczęcie działalności. Zobacz, kiedy przysługuje

Wyświetlaj:
KamilaKowalczyk / 2020-03-11 11:22
Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
hektoros / 188.147.36.* / 2020-02-21 16:59
Osobiście nie spełniłem warunków na dotację z UP, ale z pomoca przyszło mi Open Cash, dzięki nim otrzymałem pożyczke. Dogodne warunki spłąty, wszystko jasno, przejzyście. Polecam są pewni , a pieniądze po otrzymaniu decyzji ju,ż 2 dnia na koncie
Ilona Kijowska / 79.191.99.* / 2020-05-14 11:08
Ja z kolei skorzystałam z usług Agencji Innowacji. Załatwili za mnie wszystko. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.
https://agencjainnowacji.pl/
RAHEL COHRAN / 197.211.60.* / 2018-04-23 19:40
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy bank odrzuci twoją pożyczkę, jesteśmy tu, aby ci pomóc finansowo, aby otrzymać natychmiastową pożyczkę dowolnej kwoty w dowolnym miejscu. Twoje szczęście jest naszym priorytetem. zapewniamy wszystkie rodzaje pożyczek z odsetkami 2% więcej informacji prosimy o kontakt poprzez e-mail (rahelcohranloan@gmail.com)
rahelcohranloan@gmail.com / 197.211.60.* / 2018-04-23 19:36
Cześć.
Jestem panem Rahelem Coheranem, pożyczkodawcą prywatnym, który udziela pożyczki na życie osobom prywatnym, firmom, ubezpieczycielom itp. Czy masz trudności finansowe lub potrzebujesz pożyczki na inwestycje lub potrzebujesz pożyczki, by zapłacić za rachunki, nie szukaj dalej jak jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe należały do przeszłości. Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek w dowolnej denominacji walutowej z oprocentowaniem 2% bez opłaty wstępnej. Chcę użyć tego wspaniałego medium, aby poinformować, że jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej formie pożyczki, która rozwiąże Twój problem finansowy. tak, a następnie wróć teraz przez e-mail (rahelcohranloan@gmail.com) po więcej szczegółów, JESTEŚ WYŻSZYM PRZYJEMNOŚCIĄ.
John White / 105.112.98.* / 2018-03-27 01:15
finansowanie Pożyczki ograniczone dla małych i dużych kwot pożyczek 2%.

Witam ubiegaj się o pożyczkę na finansowanie Twojej firmy, Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek, prywatne pożyczki,
  kredyty komercyjne i osobiste o bardzo niskim oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 2% w ciągu roku do 30 lat w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy pożyczki od 1000 do dowolnej kwoty, o którą prosisz, skontaktuj się z nami już dziś, financelimited011 @ gmail..com
financelimited011@gmail.com.
John White.j
Ethan James / 197.211.61.* / 2018-03-03 10:01
Uwaga: teraz obowiązuje oferta pożyczki
*********************************
Prywatny pożyczkodawca z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i innych krajach europejskich, oferujemy pożyczki osobiste i inwestycyjne, aby spełnić Twoje potrzeby i wymagania.
Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z: ethanloans@financier.com
oceanicfinance / 197.210.28.* / 2017-12-27 11:39
Cześć wszystkim, potrzebujesz pożyczki? Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowanie i niskie oprocentowanie 3%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com
Garcia Sacramento / 105.112.39.* / 2017-09-08 21:40
Szukasz pożyczki firmowej, pożyczki osobiste, mieszkania, kredyty studenckie kredyty samochodowe, pożyczki konsolidacyjne, niezabezpieczony kapitał venture; Etc .. Lub odmówił udzielenia pożyczki z banku lub umowy co najmniej jednym powodom finansowym. Jest bardziej prawdopodobne, że Twoje zaufanie To rozwiązanie! Pasterze prywatnych pożyczkodawców pożyczają firmom i osobom w niskim i przystępnym tempie 2%. Czy jesteś zainteresowany? Kontakt po konwersji kredytu w ciągu 48 godzin. KONTAKT Z NAMI Garciajsacramento@gmail.com
mamaPracujaca / 109.241.244.* / 2015-09-28 13:13
A jesli juz rozpoczelam dzialalnosc(od czerwca ja posiadam) to tez moge starac sie o dotacje czy juz za pozno?
mamaPracujaca / 109.241.244.* / 2015-09-28 13:15
juz sobie doczytalam, ze 12 m-cy przed zlozeniem wniosku nie moge miec dzialalnosci
Evilia / 2015-07-25 15:56
Dotacje z urzędów pracy mają tylko wesprzeć nowego przedsiębiorcę a nie sfinansować mu cały biznes :) Jeżeli ktoś jest zdecydowany na prowadzenie własnej działalności to i tak musi ponosić wszystkie koszty stałe z tym związane. W takim wypadku otrzymuje nawet
23 600 zł dodatkowo na środki trwałe do firmy czyli sprzęt, który jest mu niezbędny. Co dokładnie można za to zakupić zależne jest od danego urzędu pracy, gdyż każdy ma swój własny regulamin i często dosyć mocno różnią się od siebie. W niektórych urzędach można za przyznane środki zakupić auto jeśli jest "niezbędne" do pracy. Piszę wnioski dla ludzi i pomagam im otwierać swoje biznesy więc znam się trochę na rzeczy :) Jeśli mogę komuś doradzić w tej kwestii pozostaję do dyspozycji pod adresem mailowym: Ewelina.pg@gmail.com
tomilidźons / 62.87.249.* / 2015-07-14 14:52
widac ze nikt swie z was o to nie staral - bo wyscie wiedzieli, ze nie jest tak rozowo.
1. VAT od wszystkiego co kupisz na firme musisz zaplacic sobie sam - wiec kupujesz po netto cenach - jesli wydasz 20 tys. musisz zplacic ze swoich 4.6tys. zl VATu
2. Pieniadzy nie mozna wydac na paliwo, szkolenia
3. Zeby dostac dotacje musisz miec wklad wlasny i 2 zyrantow jakby.
4. Przyznana kase musisz wydac w 30 dni od dostania doatcji
5. Musisz rozliczyc wszystkie faktury, dokladnie co ile na co wydales - i sprawdzaja czy jest to zgodne ze wnioskiem jaki zlozyles.
6. ZUS placisz sam przez rok, nie z tych pieniedzy
7. Koszty prowadzenia biura rachunkowego - chyba ze lubisz sam sie rozliczac 1.5tyś rok

Wiec suma sumarum jak dostaniesz 20tys. - VAT - ZUS - biuro = 11.3tyś kosztow operacyjnych
Dalej daje to 8.7tyś zł na 12 miesiecy prowadzenia dzialanosci w postaci zakupionego aktywa - wiec miesiecznie daje to 725zł do ewentualnego zysku z działalności firmy.

TAK to wyglada!!!
aztequi / 83.27.184.* / 2015-04-08 14:26
a co za 20 000 można za biznes zrobić - kto mi podpowie
edo477 / 213.238.66.* / 2015-04-08 13:50
Otwierasz sklep z garniturami. Bierzesz kasę. Sklep stoi zamknięty z informacją, że jeśli klient jest zainteresowany może dzwonić pod nr ( tu podajesz nr telefonu ). Kasa na czysto i nic nie robisz. U mnie w wiosce jest taki sklep :)
dosen / 31.0.3.* / 2015-04-08 12:59
Zależy jaką firmę się otwiera ale za te pieniądze to można co najwyżej założyć jakąś malutką firmę usługową albo należy mieć drugie lub trzecie tyle kasy by dołożyć do czegoś poważniejszego. Poza tym zdecydowana większość tych firm z tych dotacji i tak pada jak muchy po jakimś czasie, wykańczane są przed wysokie podatki, olbrzymie koszty pracy, różne opłaty i rachunki (wystarczy sam czynsz żeby daną firmę która jest na dorobku szybko rozwalić). Tak naprawdę najlepiej wychodzą na tym same Urzędy niż ci co biorą te wsparcie, pierwsi nic nie ryzykują, ci drudzy wszystko i nader często przychodzi im słono płacić za swoje marzenia. Oczywiście w teorii wszystko wygląda fajnie, praktyka to druga strona medalu o której się nie mówi. Wiele branż i sektorów rynku jest już mocno sformatowana i nasycona, i zakładanie jakiejś działalności za te mizerne wsparcie to jak wejście do basenu pełnego rekinów. P prostu wiem jak wygląda to w praktyce. Nie mniej życzę powodzenia.
Qwas300 / 46.169.60.* / 2015-04-08 12:54
A rolnikom na stworzenie jednego miejsca pracy 100 tys. złotych, na dostosowanie pomieszczeń na agroturystykę do 100 tys złotych na jedno pomieszczenie (maks. 5 pomieszczen) i do tego zwolnienie z podatku dochodowego z części noclegowej - i komu lepiej?
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy