Dotacje

privera / 2010-05-18 15:47
Ile może wynosić dotacja na otwarcie agroturystyki? Lub założenie ośrodka jeździeckiego?
Dotacje na wszystkie działalności wynoszą tyle samo czy jest to zależne od jej rodzaju?
Czy jako wkład własny, który jest w jakimś stopniu brany pod uwagę liczy się już posiadanie działki i to że dodatkowo wezmę kredyt?
Wyświetlaj:
mbielu / 2010-12-06 21:05 / Bywalec forum
Wykorzystaj ostatnią szansę na duże, unijne pieniądze. Pozyskaj je dla swojej firmy, gminy, miasta lub dobrego pomysłu...Dlaczego piszę, że jest to ostatnia szansa? Wyobraź sobie, że w okresie rozliczeniowym 2007–2013 Polska miała do rozdysponowania 70 mld euro pomocy strukturalnej. Duża część z tej sumy nadal czeka na Ciebie. Jeżeli się nie zdecydujesz, to po prostu dostanie ją ktoś inny...

Sprawdz pod linkiem:

http://skuteczny-wniosek.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

lub link do całego zagadnienia związanego z dotacjami i firmą:

http://www.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/category/2128/

Pozdrawiam i miłej lektury zycze.
Bielu
Eurodoradca.pl / 83.7.161.* / 2010-06-10 13:12
Proszę sprecyzuj pytanie- na terenie jakiego województwa planujesz inwestycję, jakiego rodzaju podmiotem gospodarczym jesteś itp. Najlepiej byłoby poszukać informacji na stronach takich jak http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/ czy http://www.eurodoradca.pl gdzie na bieżąco zamieszczane są informacje o dotacjach.

Jeśli poważnie myślisz o pozyskaniu dotacji dobrze byłoby skontaktować się z firmą, która na co dzień zajmuje się doradztwem w tym zakresie i popytać o szanse realizacji takiego projektu. Polecam K&K Consulting z Krakowa- www.kkc.pl, ponieważ mają duże doświadczenie i prawie 100% skuteczność w pozyskiwaniu dotacji z unii.

Najnowsze wpisy