Forum Forum dla firmDotacje

Dotacje unijne - firmy consultingowe

Dotacje unijne - firmy consultingowe

Roman73 / 91.198.100.* / 2008-08-13 12:34
Witam,
jak myślicie czy lepiej przeczytać jakąś książkę jak pisać i samemu pisać wnioski, czy lepiej skorzystać z firmy doradczej, która pomaga w dostaniu dotacji unijnych takich jak np:
http://admgroup.pl
http://www.doradztwounijne.pl/
http://www.f.pl

dzięki za odpowiedz,
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Marek Zegarek / 83.22.132.* / 2012-06-18 12:38
Wydaje mi się, że warto skorzystać z firmy doradczej. Fakt, że trzeba im zapłacić, ale przynajmniej masz gwarancję,że zrobią to dobrze i twój wniosek przejdzie. Wiadomo, że ty najlepiej wiesz czego potrzebujesz w firmie i czasem ciężko to wyrazić, ale dalej uważam, że taka wyspecjalizowana firma to najlepsza rzecz. Ja osobiście polecam firmę Eurolider z Wrocławia, bo bardzo mi pomogli.
anetakos1 / 193.106.245.* / 2011-02-16 11:07
Osobiście zachęcam do kontaktu z Biurem Pomocy Unijnej w Krakowie. Mój wniosek został pozytywnie rozpatrzony, dobrze traktują potencjalnego klienta. Przed złożeniem wniosku doradzają w kwestiach przepisów i wymogów. Podaję kontakt:

Biuro Pomocy Unijnej ul. Stradomska 1/7 (niedaleko Wawelu)
www.pomoc-unijna.pl
mail: biuro.pomocunijna@gmail.com
biznes man / 83.27.72.* / 2010-01-24 18:59
Jeżeli kogoś interesowała dotacja z unii europejskiej to znalazłem w necie dosc dobry poradnik o dofinansowaniach http://www.dotacjeunia.pl/
Pawcio741 / 77.255.120.* / 2010-11-08 11:32
Ja korzystałem z usług firmy Primo, przyznano mi dotacje dlatego polecam. Zajmują się dotacjami dla mikroprzedsiębiostw na terenach wiejskich.
www.dotacje.obywateleuropy.eu
Leszek Sekular / 2008-10-13 16:31
Witam,

Wypełnienie wniosku do dosyć łatwa sprawa, jeśli posiadasz czas (wystarczy lektura samemu) natomiast dobry biznes plan to kwestia posiadania wuiedzy analitycznej z zakresu ekonomii.

Z firmami to jest tak, że czasem warto skorzystać - natomiast profesjonalizm z tym to już rożnie bywa . Ja właśnie odszedłem od firmy, która miała być profesjonalna. Braliśmy za to duże pieniądze, a rzeczywistość różnie. Nie zawsze tak dobrze i na czas jak się umawialiśmy (niestety). Często dobrzy analitycy pracują w małych jedno, dwuosobowych firmach. Problem z tym, że są to zazwyczaj podwykonawcy i nie potrafią się rozreklamować. A zrobią to znacznie taniej. Ja znam wielu takich jak chcesz do nich kontakt to podaję do mnie numer: 605-420-130.

Pozdrawiam.
Leszek Sek / 85.222.60.* / 2008-10-13 16:31
Witam,

Wypełnienie wniosku do dosyć łatwa sprawa, jeśli posiadasz czas (wystarczy lektura samemu) natomiast dobry biznes plan to kwestia posiadania wuiedzy analitycznej z zakresu ekonomii.

Z firmami to jest tak, że czasem warto skorzystać - natomiast profesjonalizm z tym to już rożnie bywa . Ja właśnie odszedłem od firmy, która miała być profesjonalna. Braliśmy za to duże pieniądze, a rzeczywistość różnie. Nie zawsze tak dobrze i na czas jak się umawialiśmy (niestety). Często dobrzy analitycy pracują w małych jedno, dwuosobowych firmach. Problem z tym, że są to zazwyczaj podwykonawcy i nie potrafią się rozreklamować. A zrobią to znacznie taniej. Ja znam wielu takich jak chcesz do nich kontakt to podaję do mnie numer: 605-420-130.

Pozdrawiam.
dryby / 193.25.0.* / 2008-10-21 14:27
to prawda, ale te male firmy tez wyrastają i niewele jest takich, ktore od razu zatrudniaja po kilkunastu konsultantow (wspierane kapitalem zagranicznym). male zatrudniajace kilku konsutlantow są najlepsze. ja mam dobre doswiadczenia z firma Whizz Consulting - kilka osob, ogrmne kontakty i doswiadczenie, specjalziuja sie w dotacjach na systemy ERP, innowacje, i szkolenia (projekty edukacyjne)
nonal17 / 83.31.195.* / 2008-10-25 15:49
Witam serdecznie,

Ja natomiast korzystałam z usług firmy EuroProgress - świetni specjaliści - mała firma, przez co podchodzi do klientów z sercem. Skuteczna i miła współpraca.

www: www.europrogress.com.pl

pozdrawiam
zikfried / 83.5.103.* / 2009-01-03 16:23
to krypto reklama ????
Osobiście uważam ,że jest to niesprawiedliwe żeby płacić jakimś firmom za wnioski.
Wnioski powinny być łatwe to wypełnienia jak np. mają rolnicy albo nawet za nich piszą te wnioski. Przecież ile pieniędzy odchodzi spowrotem niewykorzystanych. A zamiast dać ty rodakom możliwości i puszczać pieniądze do każdej firmy. Z resztą rolnik tak ma i wybuje stodołe za połowe kwoty ,a reszte ma w kieszeni. Powiedziałem sobie tak ,że nie dam nikomu złotówki ponieważ te pieniądze są dla nas przeznaczone dla przedsiębiorców i nie mam zamiaru płacić jakimś cwaniaczkom oraz dawać na szkolenia ,żeby dostać swoje należne pieniądze z unii. Na to głosowałem i pieniądze mi sie należą bez pośredników. Niektóre umowy które widziałem to były śmieszne. Rządają jeszcze prowizji gdy wnisek przejdzie ,a przecież to już nie od nich zależy czy przejdzie tylko od kompetencji mojej firmy. Złodzieje !!!!
tek / 78.8.22.* / 2009-01-27 08:42
zikfried mądralo, zawsze możesz sobie napisać sam!!!!
patriota anarchista nie komuch / 83.168.75.* / 2009-07-08 15:10
zlodziej złodzieja goni panie "tek" co nie pasuje ?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy