dotacje z PUP

poziomek / 2012-02-01 15:41
Chciałbym założyć własną działalność, mam już nawet pomysł, tylko nie wiem skąd mogę uzyskać jakieś dofinansowanie. Znajomy powiedział, że jest taka możliwość w Urzędzie Pracy, ale czy są jakieś konkretne wymagania? Czy muszę byś zarejestrowany przez określony czas? Czy muszę stworzyć biznesplan? Jak do tego podejść? Dostał ktoś z Was takie pieniądze na własny biznes?
Wyświetlaj:
Biznes Forum / 2012-02-26 14:11
Witam

Zapraszam wszystkich zainteresowanych prowadzących firmę oraz osoby myślące o założeniu jej na stronę Biznes Forum:

www.biznesforum.blogspot.com

Ostatnio poruszone tematy to:

Zus i zobowiązania wobec niego
Biznes plan
Uproszczony biznes plan przedsiębiorstwa transportowego
Franczyza
E- sklep za darmo
Venture Capital- jako jeden ze sposobów finansowania działalności.

Zapraszam
Islandorka / 164.126.131.* / 2012-02-20 15:54
widze ze nikt ni odpowiedział na Twoje pytanie, tak napisałam biznas plan i wniosek mojemu męzowi i po 2 dniach miał już pieniązki na firmę remontową !
pozyskajdotacje / 2012-02-20 22:47
Pomoc w uzyskaniu dotacji z Urzędu Pracy na zatrudnienie pracownika lub na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Oferuję pomoc w pozyskaniu środków z Urzędu Pracy na zatrudnienie pracownika lub na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Uzyskaj dotację na zakup maszyn, narzędzi, urządzeń i już dziś zacznij rozwijać swoją firmę. Przygotowuję profesjonalne wnioski, które zwiększają twoje szanse na uzyskanie środków do maximum. Posiadam wieloletnie doświadczenie przy sporządzaniu oraz ocenie formalno-merytorycznej w/w wniosków.

Najnowsze wpisy