Forum Forum podatkoweInne

Drogie papierosy zaszkodzą gospodarce

Drogie papierosy zaszkodzą gospodarce

Money.pl / 2008-06-10 15:48
Komentarze do wiadomości: Drogie papierosy zaszkodzą gospodarce.
Wyświetlaj:
ksetvip / 2008-08-13 17:32
i bardzo dobrze, że drożeją papierosy! powinny kosztować co najmniej 25zł/20szt. może wtedy żebracy by nie kupowali za wyżebrane pieniądze papierosów, albo pijaczki za swoją rentę "na kreskę" w osiedlowym sklepie. ponadto idioci, którzy palą, powinni do tego płacić podatek w wysokości 15% dochodu brutto, żeby potem było za co leczyć ich raki.
dumny palacz / 89.77.221.* / 2009-06-13 01:39
szczerze p****** sie ... nie powinno Cie obchodzic palenie nie palisz to sie ciesz nie moralizuj bo to nikomu nie jest potrzebne zajmij sie swoim obejsciem... Pale jestem z tego zadowolony.. jestem z tego zadowolony ze moge sie odprezyc po ciezkim dniu a to ze szkodzi to zdrowiu - bezsensowne gadanie tez szkodzi zdrowiu.
456963 / 79.139.11.* / 2008-07-16 14:39
TO OBLED .WCZORAJ SLUCHALEM TAKIEGO JEDNEGO Z RADY POLITYKI PIENIEZNEJ CHYBA FILARA, JAK GO TO MARTWI PODWYZKA PLAC O12 % , W SLAD ZA TYM PO TO ZEBY PPRZYCHAMOWAC POPYT BEDA PODNOSIC STOPY PROCENTOWE.GDZIE TU SENS , PAPIEROSY, BENZYNA, GAZ, ENERGIA DROZEJA PRZEZ PODNIESIENE AKCYZY, SAMI NAKRECAJA SPIRALE INFLACJI TLUMIAC JEDNOCZESNIE PODWYZKI PRACOWNIKOM
TheBaldur / 83.28.114.* / 2008-06-12 08:27
heh ciezkie czasy nastaly dla palacych :/ wykażcie ludzie troche wyrozumialosci :P bo z tymi 100zl to przesada ;D fakt przemyt bedzie sie oplacal jak nigdy dotąd :) także niech mnie w d.pe caluje rzad, i niech sam sobie pali te papierosy które bym kupił bez wzrostu akcyzy, (oj coś czuje ze bedą musieli sie spoooooro napalić ażeby swoją normę do budżetu dorzucić xD) a ja za to kupie sobie pety na bazarku i akcyza mnie guzik będzie obchodzić :D hahahhaha !!!
sceptyk / 2008-06-10 23:30 / Tysiącznik na forum
Niech walną akcyzę 300%
albo 500%.
Co to za różnica dla tych bałwanów?
?! / 2008-06-11 16:30 / Tysiącznik na forum
Dla palących bałwanów ogromna, dla myślących nie ma znaczenia, jak akcyza bedzie na pety. Dla mnie paczka tego syfu może kosztować nawet i 100 zł. Przemysł tytoniowy padnie? Jeszcze lepiej!!!
Filutek / 83.26.65.* / 2008-10-01 18:20
Nie padnie, nie padnie ale poważnie zmniejszą się wpływy do budżetu. Zgadnij do kogo rząd wyciągnie rękę by wyrównać stratę?? Do Ciebie frajerze :)))
?! / 2008-06-10 17:35 / Tysiącznik na forum
Proponuję Money.pl kolejny apel o obniżenie akcyzy, tym razem na papierosy!!! Kolejne populistyczne bżdżenie. Aż się zaprotestujemy, że protest stanie się źródłem dochodów budżetowych. PARANOJA!!!
absurd / 83.143.213.* / 2008-06-10 15:48
argumenty gospodarki rzadko trafiają do urzędników .. będących na pensji budżetu

wszak większy przychód firm .. generuje większy podatek ..

ale tu nie starcza wyobraźni .. bo zdaniem urzędu .. większa akcyza daje większy przychód do budżetu .. otóż niekoniecznie a raczej nie .. zmniejsza wręcz przychód .. ludzie mniej kupują drogich i legalnych papierosów .. za to pięknie rozwija się przemyt i jest teren dla działania i bogacenia się świata przestępczego ..

no chyba ze .. o to chodzi .. o zachęcenia .. do działań nielegalnych ?

amerykanie już sparzyli się na prohibicji .. wiele krajów sparzyło się na zbyt wysokich akcyzach ..
sierjoża / 149.156.124.* / 2010-01-15 00:08
Problem polega na tym ze u nas władze dzierżą ludzie glupi, bez wykształcenia, którzy ni mają pojęcia o polityce,gospodarce a tym bardziej ekonomii.osobiscie pale -od czasu do czasu , paczka starcza mi na jakiś tydzien czasem dwa tygodnie. wiec dla mnie wsio rawno czy bede placił 10 czy 20 zl za paczke. ale zgadzam sie z co niektórymi ze dla gospodarki to nie dobre posuniecie. fajki z przemytu już coraz szerzej u nas wystepują . Ciesze sie ze mamy mądrych i przebiegłych kombinatorów, przemytnik zarobi, palacz bedzie zadowolony oa państwo bedzie łkać i wymyslac nowe podatki,. BANDA DEBILI RZĄDZI W NASZYM KRAJU.

Najnowsze wpisy