Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Droździel: Prezydent zniechęca Polaków do patriotyzmu

Droździel: Prezydent zniechęca Polaków do patriotyzmu

Wyświetlaj:
ask / 89.77.45.* / 2009-12-14 18:37
Stanowczo lepiej mu się myślało dopóki (ew. dopuki - jak to się mówi wśród pisuariatu) był jedynakiem.
mś / 77.237.3.* / 2009-11-14 21:09
Faktycznie jestem nielojalna wobec strony, która za wszelką cenę chce wykręcić się od zobowiązań wobec narodu, któremu ci z pierwszych stron gazet zawdzięczają możliwość dawania po twarzy swoim kumplom z 89-roku i oczywiście za środki publiczne. To po pierwsze, Po drugie: pół roku pracuję na rozkradziony Fundusz Obsługi Zadłużenia Zagranicznego / o którym jest cicho, sza /, dwa tygodnie na dług Gierka, a resztę miesięcy na utrzymanie miejsca pracy / w sumie 65 %/m-c/ . O czym mówimy, ja mam być lojalna jak strona reguluje "prawo", aby jak najwięcej wycisnąć ze mnie. Ja wyjdę z siebie / nie chcę użyć wulgaryzmów / a nigdy nie spełnię żądań decydentów / celem utrzymania ich standardów / bo ja także chce żyć, płacić rachunki, a pracodawca, ma w nosie moje potrzeby i tzw. polityków pomysły jak wykorzystać swe 5 minut w danej kadencji. Wręcz przeciwnie żałuję, że musiałam tu się urodzić, żyć pod linijkę innych, którzy zabierają Bogu robotę. A takie gadania jak powyższe to są jedynie slogany, które służą celom wyborczym. Niestety jeszcze nikt w Polsce się nie urodził, aby myślał zgodnie z konstytucją- tworzymy majątek, który należy do całego narodu.
ogien / 170.162.33.* / 2009-12-14 13:58
kolejny uzyteczny...dziennikarz

slupki rzadowi spadaja, kolesie albo sie lenia, albo kreca lody ewentualnie cpaja kokaine ... wiec najwyzszy czas ruszyc na prezydenta w celu odwrocenia uwagi

drozdziel - w polowie grudnia przemowienie z poczatku listopada? chlopie stac cie na wiecej, a moze nie?
prawiezaratralalala / 77.254.213.* / 2009-11-12 22:09
Pouczanie Prezydenta? Oto wzór prostactwa.
wektor / 2009-11-12 20:36 / portfel / Bywalec forum
A tak man 13 ciężko pracuje na miano (tysiącznik na forum)-
.
Money.pl temat: Prezydent zniechęca Polaków do patriotyzmu.
*Klęczenie przed księdzem jako wymowny znak podległości oraz uległość przed nową
historią nakierowaną na rolę kościoła jako podstawowego czynnika państwotwórcze
*Szkoda cytować tego gamonia
*Może i wie tylko tego jeszcze nie ujawnił
*.
Budowa "gmaszyska urzędu gminy" to nie zadanie rządowe. Trochę rozwagi przy następnych
wyborach lokalnych. Tak wygląda właśnie samorządność.
*A kto w twojej miejscowości jest u władzy
*Szkoda że nie widzisz winy we własnym postępowaniu wobec dzieci.
*Toć to nie zebranie KW PZPR,opamietaj się
*.
Wbrew PiSuariatowi wygrał w 2007 roku TUSK. I to jedyny pewnik w histerii PiSuaru.
*Tym który nie głosował na PiSiorów
*I tu się mylisz kolejny raz
*Kardynałowie Zenon Grocholewski i Stanisław Ryłko z Watykanu oraz pracujący tam księża
Hieronim Fokciński i Paweł Ptasznik otrzymali z okazji Święta Niepodległości wysokie
polskie odznaczenia. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w ambasadzie RP przy
Stolicy Apostolskiej.
*.
Rydzyk dostał wcześniej odznaczenia za zbiórkę na ratowanie stoczni. Kolej teraz na
pośredników.
*.
W rządzie AWS ministrem sprawiedliwości był Kaczyński!!! Minister bezprawia i braku
sprawiedliwości w AWS obecnie przewodniczący PiSuariatu i prezydent IV RP.
*Patriotyzm w/g Kaczyńskich - pozycja na kolanach z opuszczoną głową przed panem, księdzem
i plebanem.
*Z Bogiem !.........?
*.
Jak kaczory zostaną przy władzy to nadejdzie czas heroicznych wyborów, przelewania
krwi i poświęcenia życia. To tacy przywódcy dla których walka jest esencją ich
istnienia.
Dla tego Tusk wygrał w 2007
*.
Lepiej spotykać się w miejscu publicznym na cmentarzu niżeli w zaciszu
jasnogórskich komnat niedostępnych dla gawiedzi i spiskować z klerem nad
przejmowaniem władzy w III RP.
*.
Nie od dziś wiadomo że jasnogórski klasztor to najlepiej strzeżona
twierdza PiSuariatu.
*Prawda w/PiSiorka!
*.
Wreszcie nauczyłeś się rzeczowo odpowiadać na tej toruńskiej uczelni
medialnej ojców redemptorystów?
*Nie pochwalił Polaków, że dzięki ich pracy i optymizmowi Polska jako jedyny kraj w
Europie i jeden z nielicznych na świecie uniknął recesji.


Nie podziękował także polskim przedsiębiorcom. Przecież większość polskich firm po raz
kolejny udowodniła, że potrafi sobie dobrze radzić w trudnych warunkach,


Nie było ani słowa o tym, że przygotowania do EURO 2012 idą pełną parą


Prezydent nie zauważył, że polskie samorządy coraz sprawniej pozyskują środki unijne,
dzięki którym w szybkim tempie poprawia się infrastruktura. Szczególnie w małych
miastach i na wsi.
*.
Patriotyzm w/g Kaczyńskich - pozycja na kolanach z opuszczoną
głową przed panem, księdzem i plebanem.
PiD dziel-czy patriotyzm.
*.
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
*.
Tak samo jak wszystkich chcących pograć na automatach. Wolność to nie
pozycja na kolanach przed Pisiorami.
*.
Przed ojcem wszystkich PiSiorów - Rydzykiem.
*.
Miej pretensje do Rydzyka i księży-ubeków że tak postanawiają.
*.
Wagonami kaczory przewoziły akta księży współpracujących z UB/SB/KGB
do Watykanu. Cały kraj widział tylko nie PiSiory?
*
**
***
Takie oto wpisy tego niezrównoważonego psychicznie człowieka znalazłem w dniu dzisiejszym.Strach pomyśleć co będzie dalej.....?
Sporo racji ma Pan który zauważył ,że Money zaczyna rywalizować z Onetem...!?
man13 / 2009-11-12 22:59 / Tysiącznik na forum
A co zrównoważony psychicznie 'wektor" analizował w obronie PiSuariatu?
pan władek / 89.231.102.* / 2009-11-12 22:29
to na pewno nick nowaka albo karpiniuka
Dertw. / 217.97.193.* / 2009-11-12 21:35
To dac deklowi tego tysiecznika i niech spada na drzewo korę obgryzać. Nie będzie smrodu na forum.
man13 / 2009-11-12 20:19 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=XYMeiHm67Hw&feature=related
bingo bingo / 83.11.188.* / 2009-11-12 20:11
Arek poczytaj trochę historii, jedz do innych krajów zobacz jak to u nichy wygląda a potem się łap za pióro . NIe lubie rezimowych dziennikarzyn co jak im się pokaże tekst to nie potrafią go oceic dopóki nie pokażesz kto mówł. Jakby Rudy to powidział co Kaczor to byś sikał po nogach a tak pieprzysz dziadu - hahahaha
andowc / 83.5.32.* / 2009-11-12 20:03
Tadeusz Woźniak - Dosłowność

http://www.youtube.com/watch?v=EUxUETPAHY8
andowc / 83.5.32.* / 2009-11-12 20:03
Tadeusz Woźniak - Dosłowność

http://www.youtube.com/watch?v=EUxUETPAHY8
Tomek Piotrowski / 83.27.210.* / 2009-11-12 18:29
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
Junosza / 83.19.69.* / 2009-11-12 19:06
Czemu właściwie Lech Kaczyński miał mówic o siągnięciach samorzadów i rządowych dyrdymałach, że w Polsce nie ma kryzysu? Co do patriotyzmu, to chyba nikt nie ma wątpliwości, ze przez te krótkie 2 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości coś się w tej kwestii zaczęło zmieniać na dobre. Oczywiscie nie wszystkim się to podobało i tak samo dziś nie wszystkim patriotyzm jest w smak. To widać na tym forum. Pytanie "a co ja z tego mam?" jest najlepszym komentażem. Patriotyzm to nie jest stan PKB, choć cieżka praca społeczeństwa i każdego obywatela z osobna na pewno przyczynia się do pomyślności ogółu. Patriotyzm to jest raczej brak przyzwolenia na kolesiostwo, rządy aferzystów, etc. Patriotyzm dziś to przekazywanie dzieciom wiedzy na temat Polski i wszczepianie w nie chęci do pracy dla siebie i ogółu. To brak obojętności na sprawy społeczne, to w końcu trzeźwy osąd o tych z prawej i z lewej. Pozdrawiam Was Polacy, moi Rodacy!
man13 / 2009-11-12 19:32 / Tysiącznik na forum

Co do patriotyzmu, to chyba nikt nie ma wątpliwości,
ze przez te krótkie 2 lata rządów Prawa i Sprawiedliwości coś
się w tej kwestii zaczęło zmieniać na dobre.

Klęczenie przed księdzem jako wymowny znak podległości oraz uległość przed nową historią nakierowaną na rolę kościoła jako podstawowego czynnika państwotwórczego.
Podzielam jednak pogląd na to czym powinien być współczesny patriotyzm:

Patriotyzm dziś to
przekazywanie dzieciom wiedzy na temat Polski i wszczepianie
w nie chęci do pracy dla siebie i ogółu. To brak obojętności
na sprawy społeczne, to w końcu trzeźwy osąd o tych z prawej
i z lewej. Pozdrawiam Was Polacy, moi Rodacy!
wektor / 2009-11-12 19:39 / portfel / Bywalec forum
man pechowy co ty jadasz że tak głupio gadasz?
man13 / 2009-11-12 23:00 / Tysiącznik na forum
Oooooo. w PiSuariacie artysta się znalazł. Wiersze kleci?
cytat / 83.27.193.* / 2009-11-12 18:38
"Spieprzaj, dziadu! – słowa wypowiedziane przez Lecha Kaczyńskiego tuż po spotkaniu wyborczym na warszawskiej Pradze Północ w 2002 (przed 2. turą wyborów prezydenta miasta stołecznego Warszawy). Pełna wersja wypowiedzi ówczesnego kandydata na prezydenta m.st. Warszawy brzmiała: "Panie, spieprzaj Pan! Spieprzaj, dziadu!" ("Rzeczpospolita", 5 listopada 2002).

Słowa "spieprzaj, dziadu" zostały wypowiedziane przy wsiadaniu do samochodu i zakończyły kilkukrotne próby uciszenia uczestnika spotkania, który po jego zakończeniu zarzucał Lechowi Kaczyńskiemu, że politycy uciekają z partii do partii "jak szczury". W wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" w dwa dni po zajściu Lech Kaczyński wyjaśniał:

Polityk też ma prawo do obrony godności. Pierwszą serię obelg wytrzymałem, dopiero przy drugiej powiedziałem twardo, ale jak na praską ulicę łagodnie, żeby sobie poszedł[1].

Część mediów oraz polityków komentujących to zajście opisywała je tak, jakby Kaczyński bez przyczyny zaatakował "bezbronnego wyborcę" – (B. Socha, Samoobrona), "mężczyzn z reklamówkami" (IDG), "kilku jegomościów z plastikowymi reklamówkami"[2] ("Gazeta Wyborcza") czy też "pijaczka, który zadawał mu nachalnie jakieś pytania"

Przebieg zajścia
Mężczyzna w czarnej kurtce: Partie żeście zmienili, pouciekaliście jak szczury.
Lech Kaczyński: Panie, spieprzaj pan! Oto panu powiem.
Mężczyzna w czarnej kurtce: "Spieprzaj pan"? Panie, bo pan się prawdy boisz!
Lech Kaczyński: Spieprzaj, dziadu!
Mężczyzna w czarnej kurtce (do dziennikarzy): Ale jak tak się można odzywać: "spieprzaj pan"? Ja się grzecznie spytałem człowieka[4].

Obejrzyj film na tubie i potem wstawiaj kity "proszących ,
potrzebujących"
Brandnew / 89.229.92.* / 2009-11-12 18:37
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
andowc / 83.5.32.* / 2009-11-12 17:42
Ma "rację" : - z "patriotyzmu" nie "wyżyjesz" (nie nakarmi chlebem i solą).
Jesteś "patriotą" - wywieś flagę narodową (nigdzie nie widzę) na swojej "posiadłości" w domu,mieszkaniu,itd..
Patrioci "kaput" (skapitulowali- wywiesili białą flagę, na znak "poddaństwa").
"szukaj babko, latka...".
cytat / 83.27.193.* / 2009-11-12 16:33
"Jest władza, ale nie wiadomo, czemu ma służyć. Odchodzą jedni ministrowie, czasem nieźli, zostają marnujący czas, jak minister zdrowia. A przecież katastrofę w tej dziedzinie widać gołym okiem" - tak ocenia rząd Donalda Tuska prof. Paweł Śpiewak, profesor socjologii, były poseł Platformy Obywatelskiej"

"Tusk pozbył się właściwie wszystkich znaczących współpracowników od Piskorskiego, przez Rokitę po Schetynę. Tak jak poprzedni nie wrócili na utracone pozycje, tak nie zdarzy się to byłemu wicepremierowi. I dalej, że przyczyną tej dymisji nie były żadne spory merytoryczne, a nawet nie to, że nazwisko wicepremiera było wymieniane przy okazji tzw. afery hazardowej. Warstwa sporu merytorycznego w ogóle nie istniała. To tylko sfera ambicji, personaliów i plotki politycznej. W tym sensie to nie jest konflikt polityczny, ale osobisty. Polityka zaczyna się wtedy, gdy chodzi o jakąś sprawę. Tu żadnej sprawy nie ma. Jest tylko gra."
cytat / 83.27.193.* / 2009-11-12 17:19
"Sprawa jest ważna o tyle, że pokazuje w pełni model, do którego zmierza Donald Tusk. To model w którym nikt nie jest w stanie powiedzieć mu "nie" w żadnej sprawie, nikt nie stawi żadnego oporu, czegokolwiek by zażądał, cokolwiek by nakazał. Na dodatek, co zwiększa jego siłę, prezentuje on politykę kompletnie pragmatyczną. To znaczy, nie ma punktu, reguły, zasady, sprawy czy osoby, której by bronił za wszelką cenę. Każdego i wszystko może potraktować instrumentalnie."
man13 / 2009-11-12 19:35 / Tysiącznik na forum
Szkoda cytować tego gamonia.
cytat / 83.27.193.* / 2009-11-12 21:55
Leczenie głowy w twoim przypadku nie ma już sensu,więc zadbaj o nogi platfusie i kup sobie buty ortopedyczne.albo chociaż wkładki
ms28 / 217.113.132.* / 2009-11-12 14:51
"Wiadomo, że Lech Kaczyński nie przykłada zbyt wielkiej wagi do spraw gospodarczych..." Skąd to wiadomo? Może jakieś żródło?
Na tej samej podstawie mogę stwierdzić, że premier jest gejem, albo żydem, któremu zależy na rozkładzie Polski(nie żebym był tzw. homofobem, albo antysemitą)
Rat / 91.94.241.* / 2009-11-12 15:19
Źródłem są wszystkie przemówienia tego "wielkiego męża stanu", w których tenże dowodzi, że o gospodarce wie tyle, co "braciszkowy" kot Alik napłakał.
ajak! / 77.254.51.* / 2009-11-12 16:21
bez paniki, zapewne wie więcej od przeciętnych czyścicieli kominów, tudzież całkiem zwyczajnych grandziarzy, nawijających tzw. interesy na okolicznych cmentarzach.
man13 / 2009-11-12 19:36 / Tysiącznik na forum
Może i wie tylko tego jeszcze nie ujawnił.
cs1 / 193.111.166.* / 2009-11-12 15:32
Czy także np. to w Sejmie w którym apelował o obniżkę podatków?
Rat / 91.94.241.* / 2009-11-12 15:50
Jak najbardziej: obniżanie podatków miało wg niego prowadzić do likwidacji deficytu budżetowego
cs1 / 193.111.166.* / 2009-11-12 17:10
deficyt to i tak bedzie, a to mialo wywołać impuls wzrostu gospodarczego, co w przyszłości zmiejszy deficyt.
Spójrz np. na Niemców.
marek 19.53 / 83.24.36.* / 2009-11-12 14:18

w szybkim tempie poprawia się infrastruktura. Szczególnie w małych miastach i na wsi


Istotnie, w mojej gminie w niezłym tempie powstaje..... nowe gmaszysko urzędu gminu. Za to w mojej wsi budowa kanalizacji i oczyszczalni utknęła w martwym punkcie.

Panie AD, z taką gadką to na wiec partyjny. Bo jaki jest związek Święta Niepodległości z recesją.
man13 / 2009-11-12 19:38 / Tysiącznik na forum
Budowa "gmaszyska urzędu gminy" to nie zadanie rządowe. Trochę rozwagi przy następnych wyborach lokalnych. Tak wygląda właśnie samorządność.
man13 / 2009-11-12 19:40 / Tysiącznik na forum
A kto w twojej miejscowości jest u władzy?
pan władek / 212.87.25.* / 2009-11-12 13:59
tak mi się wydaje, że słuchaliśmy troche innych wywiadów.
W tym wywiadzie zabrakło oczywiście wielu rzeczy, ale wywiad to jakby odpowiedź na zadane pytania, a może się mylę.
staszek49 / 83.29.47.* / 2009-11-12 13:49
I bardzo słusznie ,bo ojczyzna jestn tam gdzie jest mi dobrze,gdzie niemusze sie martwic o prace i co dogarka włoZyc.niemusze za pracą dzieci po studiach wyjeżdrzac
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy